Geçmiş Dönem Kelid Hikayeleri


Bur Yaverleri Yazar: saga Onaylı Yazar G
Özgün Kurgu
Dengeyi sağlamak adına...

Düşten Düşen Yazar: NerissaBlack G
Özgün Kurgu
Güneşin batışıyla yeni bir dünya uyanır öte diyarda. Bu diyarda neler yoktur ki gerçekten başka! Onu sevdikçe bilebilirsin yolunun nereye varacağını, sırlarla dolu bir okyanustur kimse bilemez yaşamı!Yolun düşerse bir gün tadacaksın ancak, hatırla her şeyin karardığı anda bulunacak! Bizden bu kadar artık sen okuyacaksın gerisini, unutma bazı şeylerin kalmalıdır gizi!

Imaginary Friend Yazar: Ayın Sakini globbels Onaylı Yazar G
Özgün Kurgu
Küçük yaşta ölen çocukların ölümden sonraki yaşamlarında özel bir görevi vardır. O da yalnız ve ihtiyacı olan çocuklara hayali arkadaşlık yapmaktır.

Madrabaz Yazar: felixfelicis G
Özgün Kurgu
Onu gördünüz mü?

Fate Stay Night Unlimited Mashup Work Yazar: saga Onaylı Yazar G

Kutsal Kase Savaşına hoş geldiniz. Geçmiş, gelecek ve ya şu andan gelen gerçek ya da kurgusal karakterlerin bu görkemli karşılaşması yine dillere destan olacak.

Hipotermi & Hipertermi Yazar: Natulcien Onaylı Yazar R
Özgün Kurgu
Uzun bir aradan sonra Türkiye'ye dönen Kader, İstanbul'da Emniyet'e resmen bağlı olsa da, aslen perde arkasından çalışan ve doğastü olayları incelemekle görevlendirilmiş eski ve köklü bir örgütün yeni üyesi olarak atanır.

Ootsutsuki Tsuki Yazar: Vega_meyra G
Naruto
Dolunayın tüm ihtişamıyla parladığı, soğuk bir kış gecesinde, köye gelen davetsiz bir misafir tüm dengeleri alt üst edecektir. Misafirin sahip olduğu eşsiz gözler, hem onun hayatını hem de tüm dünyanın geleceğini tehlikeye atacaktır.

Kördüğüm Yazar: rosie green Onaylı Yazar PG
Özgün Kurgu
Shibari ustası Akio uzun sürecek bir Amerika macerasına doğru yola çıkmıştı. Doğup, büyüdüğü memleket ondan ailesi söküp alsa da burasıyla ilgili hala umutları vardı. Ama bir katil onu hastalıklı oyununun içine sürükledi. Her oyun bitirilmek için oynanır. Ya kazan ya kaybet ikisi de hoşuna gitmeyecek.

Trying for a Date Yazar: Marisol Onaylı Yazar G
The Wizarding World of Harry Potter
Sirius, umutsuzca Remus ile bir randevuya çıkmak için çabalar.

Selcouth Creature | part one Yazar: Luna Onaylı Yazar PG
Özgün Kurgu
Birinci kelid'den hatırlayacağınız üzere, Beautiful Monster'ın ikinci cildi olan Selcouth Creature Hunter Collins'in kendini arama hikayesini anlatıyor. Bunu yaparken çoğu zaman yanılacak, kendini bulamayacak, ama kasabanın cadısı Ruby Wykes onun arkasını kollamasına yardımcı olmaya devam ediyor olacak.

Ateşi Çalmak Yazar: Calypso Onaylı Yazar G
Özgün Kurgu
Onları duyabiliyordu Iris; dünya üzerinde hatta evrende mümkün olan, saniyelerin saatlere tekabül ettiği, günlerin saliselere dönüştüğü, ömürlerin gökyüzündeki yıldızlar kadar çok ve kumsaldaki kumlar kadar geçici olduğu tüm zamanlarda; defalarca yok olup baştan oluşmuş, farklı canlıların bambaşka ayak izlerinin topraklarına kazındığı, evrenin kendisi kadar eski ve yenidoğan bir bebek kadar yeni tüm mekanlarda. Ve görüyordu onları Iris, birbirine karışan fısıltıları her bir zerresini dolduran gölgelerin arasında cisme bürünmüş hayaletleri; bilmediği ve asla bilemeyeceği zamanların yankısı, hiç...

Lost Child Yazar: Ninfea Onaylı Yazar PG
Özgün Kurgu
1979 yılında kaybolan 6 yaşındaki bir çocuğun 2012'ye dek süren hikayesi...

Landloper Yazar: Lucid Onaylı Yazar R
Özgün Kurgu
Mutsuz insanlar, en sevilen hikayelerin kahramanlarıdır. Onlar ki, ne olmamanız gerektiğinin baş yapıtlarıdırlar.

Dört Kişilik Portre Yazar: rosie green Onaylı Yazar PG
Özgün Kurgu
Bir insanın zihni acıya ne kadar dayanabilir? Her acı ruhu çatlatır, bilinci zedeler. Çatlaklar kırıklara, kırıklar parçalanmalara neden olur. Ama ruh canlıdır ve her parça kendi içinde bir benlik yaratır. Bir bedende dört ruh dört farklı kişilik. Bu hikaye William'ın parçalanmış ruhunun nasıl hayatta kaldığını anlatıyor.

KUZGUN Yazar: Ayın Sakini globbels Onaylı Yazar G
Özgün Kurgu
"Nesin sen şimdi, Karga Kız mı?"dedi çocuk gözlerini kıza dikerek. Bembeyaz dişleriyle gülümseyerek karşılık verdi Raven ona."Hayır, Kuzgun..."

Küçük Kurt ve Koca Köpek Yazar: Marisol Onaylı Yazar G
The Wizarding World of Harry Potter
Çoğu kişi Remus'un çekingen olduğunu düşünürdü, aslında -sadece onun etrafında- ne yapacağını bilemeyen Sirius idi.

Save The Date Yazar: Lucid Onaylı Yazar G
The Wizarding World of Harry Potter
Hermione Granger'ın hayatı, Pazar sabahı gelen düğün davetiyesiyle değişir.

Kimliksiz Yazar: austenviolet Praetorium PG
Özgün Kurgu
Bizler büyük bir hapishanede yaşadık kızım ve gökyüzü sandığımız şey, hapishanemizin tavanından ibaretti.

Oltaya Takılan Rüzgar Yazar: Ayın Sakini globbels Onaylı Yazar G
Özgün Kurgu
Bir pazar günü babalarıyla balık tutmaya giden yedi yaşındaki Faye ikizleri, o akşam eve kaç balıkla döndü?

Kilit Yazar: Ninfea Onaylı Yazar PG
Özgün Kurgu
Öldürdüğü kadınların kapısına sevdiği çiçekleri bırakan bir katil, ritüelini değiştirip daha öldürmeden kapıya çiçek bırakmaya başlar...

What's Death? Yazar: eroser G
Özgün Kurgu
Solis'in sıkıcı hayatı ve ölümüyle birlikte olanlar.

The Nameless Yazar: Raven Onaylı Yazar PG
Özgün Kurgu
Bir kişiye birden fazla isim verilebilir; Nameless, X, Colin, Jack, Kyle,... Önemli olan kişide bu isimlerin neyi ifade ettiğidir. Eğer kişi eksik verili bir denklemdeki x değeri olduğunu biliyorsa, kendisine verilen bu isimlerin harflerden oluşan kombinasyonlardan ibaret olduğunu çoktan kabullenmiştir ve karakterinin kayıp parçalarını farklı boyutlarda arayacaktır.

Rüzgargülü Yazar: silver Onaylı Yazar G
Özgün Kurgu
Üniversitenin ilk gününe başlamak biraz da lisenin son günü gibiydi. Önünüzde uzanan fırsatların haddi hesabı olmadığını ama bir o kadar da sınırlandırıldığınızı hissediyordunuz. Ya da en azından ben öyle hissediyordum.

Let Me Hear, What I Want to Hear... - ZoSan (Zoro/Sanji) Yazar: Darkangel R
One Piece
Ses kadranları Gökyüzü Adası'na özel aletlerdir. Bazıları çok kullanışlı, bazıları çok güçlüdür. Bazıları ise ender bulunan özelliklere sahiptir. İnsanın kendisinden bile gizlediklerini ortaya çıkarmak gibi...

Before You Say Goodbye (Askıda) Yazar: TN94 G
The Wizarding World of Harry Potter
Elvedalar her zaman gelir. Bazısı insanı yıkıp döken, bazısı ardında yeni bir umutla gelen. Elvedalar acıtır elbet. Gidenler olur hep. Ve yeni gelenler. Yeni hikayeler başlar elvedaların ardından. Eh, bu hikayede işimiz elvedalardan önce başlıyor..Jullien Maryyn Potter, nam-ı diğer "Kedicik" Çapulcuların incisi, James Potter'ın beneklisi.İnatçılığıyla göz dolduran, Hogwarts'ın meşhur Pasta Canavarı. Onun elvedası da yakın, ama yine de gelin biz biraz öncesine bakalım.

Bizim Mevsimimiz Yazar: Cesear G
EXO
Çırpınan kalbim ile, adım adım sana geliyorum.Kalbim gülüşün karşısında eriyip gidiyor, Lu. Gözlerimiz birbirine kenetlendiğinde ruhum o güzel gözlerinde gördüğüm aşk sayesinde huzurla doluyor. Seni özledim, Hannie. Kokunu, gülüşünü, meleksi sesini ve o güzel, kahverengi gözlerini özledim...

Yanlış Kostüm Yazar: Cesear G
Percy Jackson and the Olympians
Will Solace, kampta bir Cadılar Bayramı Partisi düzenleneceğini öğrenince, biraz tatil yapmaya karar verir.

K.F.Y.C. Yazar: Darkangel PG
The Wizarding World of Harry Potter
Draco Malfoy ve ailesi tuttukları tarafın kaybetmesinden sonra uçurumun kenarında bulurlar kendilerini. Ya Bakanlıkla iş birliği yapacaklardır ya da ellerindeki her şeyi kaybedecek, Azbakan'ın tutsakları arasına katılacaklardır. İş birliği şartı açıktır. Draco Malfoy bir bakanlık ajanıyla evlenmek zorundadır. Draco iki ölümcül seçenekten daha katlanılabilir olanı seçer. Ta ki bu gelinin Hermione Granger olduğunu öğrenene kadar...

Limonlu Kek Yazar: Cesear G
Tokyo Ghoul
Haruhi Masago, Tokyo'daki ilk eğitim yılının ilk günü bir çocuğu kabadayılardan korur ve...

Bir aşk Sarhoşluğu: Çarktan dışarı atılmak Yazar: Loras G
Özgün Kurgu
Her zaman bir çarka bağlı olanlar, döngüden dışarı atıldığında afallarlar. Belki de en doğrusu çarkta kalmalarıdır, veya özgürlüğün tadını doyasıya çıkarmaları...

Culpa Yazar: GeceMavimsi G
Özgün Kurgu
Hatalar ve onların muhteşem sonuçları var olur ufkun ötesinde. Yücelten de onlardır, katleden de.

Grace of Fallen Yazar: nazliy R
Özgün Kurgu
Derian Acker sadece bir genetik bilimciydi, ta ki sadece bir genetik bilimci olmaktan çıkana kadar.

Dünya 2.0 Yazar: Erce Praetorium PG
Özgün Kurgu
İnsanoğlu doğaya karşı açtığı savaşı kaybettiğinde, artık Dünya üzerinde yaşanamaz hale gelmişti. Ve tüm diğer seçenekler tek tek elendiğinde Yeni bir gezegene yolculuk başladı. Zachary geçitte doğduğunda Gate’in ona bahşettiklerinden habersizdi.

let him come back in Yazar: Carpelia G
Özgün Kurgu
Uzun bir aradan sonra onu yeniden görmenin şokunu hiçbir zaman atlatamayacaktı. Yine kalbi kırılacaktı, biliyordu.

Roxanne Yazar: Erce Praetorium R
Özgün Kurgu
Roxanne geceleri çalışmaya başladığında, daha önce hiç görmediği bir dünya ile tanışacak, ve belki de tatmadığı duyguları tadacaktı. Aşk kırmızıydı ve onun hikayesi kırmızının en koyusunda son bulacaktı.

Mavimin Hikayesi Yazar: Melissa Black PG
Özgün Kurgu
Ben Esin Öztürk.Okuduğunuz, okuyacağınız bu satırlar benim değil. ‘O’nun hikâyesi.Bir maç esnasında üstüne düştüğüm, beni yuvarlanmaktan alıkoyan çocuğun hikayesi.Mekan bir kampüs, merdivenler yada sokak değildi. Tribündü. Bir gün bir mavi buluveriyordun hayatında ve o senin her şeyin oluyordu. Suyun, havan, denizin, gökyüzün…O benim mavimdi.Ve bu hikâye Mavi’min hikayesi.

Plunged Into The Time Yazar: silver Onaylı Yazar G
Özgün Kurgu
"Aynada gördüğüm yüzü küçük bir kızken gördüğümü hatırlıyorum," diye fısıldadı korkuyla. "Kendimi görmüş olamam, değil mi?"

KEPLER Sistemi Yazar: saga Onaylı Yazar PG
Özgün Kurgu
3 ırk, tek amaç. KAZANMAK! Peki, ne uğruna?

When You Kiss Me Yazar: Luna Onaylı Yazar R
Skins
“Seni aldatmayacagimin garantisini veremem.”