Yeni Ev Sakini

Hikaye Evi'ne hoş geldiniz. Burada geçireceğiniz sürenin kalitesini korumak adına aşağıdaki kurallara uymanızı sizden rica ederiz.

 

-Sitenin hiçbir yerinde hakarete müsamaha gösterilmeyecektir. Kaba ve kırıcı sözcükleri kullandığınız kişinin de sizin gibi bir insan olduğunu hatırlamanız, bizi mutlu eder. Hakaret etmek hoş bir şey değildir.

 

- Herhangi bir grubu, herhangi bir özelliklerinden dolayı aşağılamak yasaktır. Irk, din, dil, cinsel yönelim gibi konular bizi değil kişilerin kendilerini bağlar, site üzerinde tartışmaya açık değillerdir. Bu, hikayelerin yorumları için de geçerlidir.

 

- Hikaye Evi yazarlarının siteye ekledikleri içeriklerde 18 yaş altındakileri olumsuz etkileyebilecek ve/veya cinsel içerikler olabilmektedir. Bu tür içerikler uyarılar ile korunmakla birlikte, şahısların bu uyarıları hiçe sayarak ilgili içeriklere erişmesi durumunda Hikaye Evi / Ev Yönetimi hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

- Herhangi bir yazarın eserini ondan izin almadan burada yayınlamak yasaktır. Yazardan izin alınsa bile yazarın burada kendisinin yayınlaması tercihimizdir, çeviri eserler için yazılı iznin yönetime gösterilmesi gerekir. Aksi takdirde hikayeler silinecektir.

 

- Sıralanacak olan yazarlar, yazdıkları eserlerle ilgili hayran hikayelerinin yazımına izin vermemektedir. Bu yazarların eserleriyle ilgili hayran hikayeleri, siteye kabul edilmeyecektir.

 

ışte o yazarlar: P.N. Elrod, Raymond Feist, Terry Goodkind, Laurell K. Hamilton, Anne McCaffrey, Robin McKinley, Irene Radford, Anne Rice, ve Nora Roberts/J.D. Robb.

 

- Hikaye Evi'ne kaydolurken girmiş olduğunuz bütün bilgiler veritabanımızda saklanmakla birlikte bilginiz dışında 3. şahıslara asla paylaşılmayacaktır. Olası bir hack durumunda bilgilerinizin çalınmasıyla ilgili site yöneticileri/webmaster sorumluluk kabul etmemektedir.

 

- Site yöneticileri uygun görmedikleri içeriği silme hakkına sahiptirler. Bu yüzden bütün bilgilerinizin yedeklerini tuttuğunuza emin olun.

 

Eğer site içindeki aktiviteniz bu kurallara ters bulunursa yönetim gerekli işlemleri yapmakta serbesttir. Bu çok nadir olur, ama yine de uyarmak görevimiz.

 

Hikaye Evi'nde iyi eğlenceler dileriz :)

*
Ev'e Hotmail, Live ya da Outlook servisleri ile üye olduğunuzda tarafınıza gönderilecek e-postaların İstenmeyenler klasörüne düşme, ya da size hiç ulaşmama ihtimali vardır. Hikaye Evi kayıt için alternatif bir e-posta servisi kullanmanızı önerir.
*
Odanızın bir duvarını içinizi dökebilmeniz ve ev arkadaşlarınıza kendinizi tanıtabilmeniz için ayırdık! Burada atış serbest!
Beta Okuyucu:
*
*
*
* İşaretli alanlar zorunludur.