Yorumlar: So Far Away

Yorumlayan: aek
Tarih: 14/03/15 14:56
Bölüm: So Far Away
Beğendim

Bu günkü bütün planlarımı bozdun Erce. :( Oysa çok güzel şeyler yapacaktım bugün ama biliyorum ki gün boyu hikayenin üstümde bıraktığı etki beni yalnız bırakmayacak. Çok güzeldi, cidden güzeldi. Kalemimi saygıyla masana bırakıyorum sevgili hocam. :) Kendine çok iyi bak. Yazarın Cevabı:

Bu kadar süre sonra "o kalemi al ve yazmaya koyul!" Demekten başka bir cümle demesem iyi olur sanırım. Yaz yaz ve daha çok yaz.

görüşürüz kardeşim :)Yorumlayan: Atalente Praetorium
Tarih: 13/03/15 22:22
Bölüm: So Far Away
Beğendim

Ya Erce..

Yaptığınızı gördüğümde ciddi ciddi ağlıyordum, gördüğümden beri de parça parça okuyorum-kutlamalar falan arasında oturup bitiremedim bir türlü, hepsi beni bir şekilde incitti ama kıranı bu oldu, beni nerden vuracağını iyi biliyorsun, beni çok iyi tanıyorsun değil mi :))

Çok haince bir hileydi, benim cümlelerimle bambaşka bir hikaye yazmak, en sevdiğim karakterle ve bu kadar güzel, senin şu özel ağlayın ey köleler anlatımınla ve sanırım konserve yapıp sakladığın dolu dolu dramlı stilinle.

İçime oturdu, en içime, teşekkür mü etsem sövsem mi bilemedimaskfsjfkgjskflsk Şaka maka, dediğim gibi, herkesinki acıttı ama seninki ayrı bir koydu, daha baştaki little sister ithafında kalbim yarılmıştı :P

Teşekkür ederim Erce, bizi biz yapan devedikeni <3 Eline emeğine sağlık, gerçekten dünyanın en değerli insanı gibi hissetmem için elinizden ne geliyorsa yapmışsınız ki benim için de bir o kadar değerlisiniz, değerlisin, biliyorsun.

PS: Bu şarkıyla yazdığına inanamıyorum, daha ne kadar bana özel bir fic olabilirdi bilmiyorum, bu aldığım en özel hediyelerden biri galiba.

Daha geniş bir zamanda tekrar okuyup bi daha duygulanacağım o zaman hangsten daha ayrıntılı yazarım kesinaskfaslfkdlgdlYazarın Cevabı:

Hala bekliyorum :pSonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()