Yorumlayan: onceuponatime
Tarih: 01/10/17 02:58
Bölüm: One-Shot
Beğendim


Yorumlayan: Brienamber
Tarih: 22/08/17 02:40
Bölüm: One-Shot
Beğendim


Yorumlayan: ahorcrux
Tarih: 18/05/17 05:25
Bölüm: One-Shot
Beğendim

BUNA Bİ SMUT NASIL DA İYİ GİDERDİ OFFFFFF

1 MASUMİYETİ DE PİS PENÇEME ALMADAN GDYRM

Yazarın Cevabı:

Hakikaten iyi gidermiş okunurmuş he :PYorumlayan: ladyrowena
Tarih: 03/03/15 22:12
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Yarısını okuyana kadar au olduğunu fark etmemiştim. Öyle güzel uyarlamışsın hikaye en başından beri böyleymiş gibi hissettim hiç bir yerinde sırıtan abartı duran bir kısım yoktu. Hikayenin bir yerinde lily'yi de görmeyi bekledim. Ama bu bir çapulcu hikayesi böyle çok daha hoş olmuş. Okurken resmen yaşadım. Öpüşme sahnesi remus'un şefkati hepsi çok güzeldi. Ellerine sağlık. 

Işıkla kal. 

 Yazarın Cevabı:

Ya, Lily’yi ben de düşündüm sokmayı ama dediğin gibi, bu bir çapulcu hikayesiydi ve ne kadar öyle olmaya çok yakın olsa da, Lily çapulcuların bir üyesi değildi. Çok çok teşekkür ederim iltifatların için, beğenmene çok sevindim! :3 Yorumuna sağlık senin dee!

Sen de!^^Yorumlayan: leonixie
Tarih: 03/03/15 21:17
Bölüm: One-Shot

Bak şimdi, senin capulcular arası shipleri hiç sevmediğini biliyordum öyle bir şeyler demiştin bir ara o yüzden ihtimal vermiyordum bir gün yazacagina,  olaylar soyle gelisti: tıkladım hikayeye, baktım işte özet kısmına ben o Remus/Sirius u Regulus/Sirius okudum DUSUN YANI O KADAR IMKANSIZ AKLIMDA BEYNIM REDDETMIS RESMEN DİREK sonra ben bunu geçen yazdığın regulus Sirius sandım,  bir baktım asagida "Nova için" yazıyor dedim "Melisa bunu  Su için yazmamis mıydı? " sonra tekrar yukarı çıktım ve... ve.... işte en son evin içinde takla atıyordum djxkdkdkdkxk

Okurken içim sıcacık oldu, cidden bak.. Capulcular' i yine AU da bile gizli bir yerde, bir sirda birlestirmen, Blackler'in Muggle hali *Walburga tarafından lanetlenir* , Sirius ve Remus un tanışması,  onu evi gibi hissetmesi.. muhteşemdi.Orion'un o karısıyla alay eden konuşma tonu,  yaptıkları haylazliklar beni çoook güldürdü djjdjdkdk 

Ben cidden felaket bir Wolfstar shipperiyim ve en çok istediğim şeylerden biri onları bir kereligine de olsa senden okumaktı,  cok iyi bir şey olacağını biliyordum ve haklıydım.  Ellerine sağlık diyor, fice aşık olduğumu söylüyor ve gidiyorum <3Yazarın Cevabı:

Ahahahahahajdkflgşskflgşhksjfs ay epey güldüm :D Merlin biliyor, sevmiyorum aslında ama wolfstar istisna biraz <3

Ay en sevdiğim ayrıntılarımı en sevmen de en sevdiğim ya <3

Sen böyle şeyler söyleyince ben sıcacık oluyorum ama ya şımarırım bak :3 Çoook teşekkür ederim bu kıymetli yorum için, beğenmene çok sevindim, görüşürüz :*Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()