Yorumlar: Battlefield

Yorumlayan: Rosella
Tarih: 19/12/18 17:27
Bölüm: James
Beğendim

"Çocuk senden değil" kısmına gelene kadar içimden James e çok fena sövüyordum özellikle ilk hediyeyi açtığı kısımda... Sonradan gördük ki Lily daha betermiş, James en azından anında pişman olup itiraf etti. 

Bebek Severus'tan mıydı acaba?fjfksjfjsk Her kimdense artık ortalığı battlefielda çevirdi gerçekten :( 

Elinize sağlıık, okuması zevkliydi <3 

Yazarın Cevabı:

Selam Rosella!!

James'e ben de sövdüm açıkçası! Yani Lily'yi aldattığını atlatamadım ama aldattığı kişi de hani elle tutulur değil...

Lily yaralı bir kadın ama bir o kadar da güçlü. Hikaye kısa olacak ama kadınların gücünü anlatmayı planlıyorum geriye kalan 1800 kelimede. İnşallah yapabilirim.

Teşekkürler yorumun için!

Görüşmek üzere!!! :)Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 19/12/18 10:11
Bölüm: James
Beğendim

Selam erce, 

Güzel bir pişmanlık hikayesi gibi başladı, bayağı da hoşuma gitti aslında ama sonu resmen tokat gibiydi. Çocuk senden değil çok ağır bir laf oldu orada. Hikayenin yönünü birden değiştirdi, biraz önce ne oldu diye kaldım ekranın başında. Değişik bir hikayeydi, merak ediyorum devamını. Eline sağlık erce, tekrardan görüşünceye kadar kendine iyi bak :)

Yazarın Cevabı:

Selam glob!

Açıkçası buna ne zaman başladığımı hatırlamıyorum. Ne kafa yapısıyla yazdığıma dair bir bilgim bile yok. Yarışma için bir şeyler yazmaya karar verdiğimde programı açtım ve bu hikaye oradaydı :D

Velhasıl, hikaye planlarıma göre 4 bölümden oluşacak bu şekilde kısa. İkinci bölümü en kısa zamanda yollayacağım buraya.

Teşekkürler yorumun için!!!

Görüşmek üzere!Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()