Yorumlar: Elysium

Yorumlayan: Marisol Onaylı Yazar
Tarih: 18/08/18 01:30
Bölüm: Degisim
Beğendim


Yorumlayan: silver Onaylı Yazar
Tarih: 14/08/18 20:42
Bölüm: Degisim
Beğendim

hey!! içinden gelerek yazmamışsın ama ben çok beğendim. sıfat seçimlerin çok hoşuma gidiyor, çok kaliteli hepsi. Bazı devrik cümleler vardı, anlamı yoğunlaştırsın diye olanlara benzemiyordu pek -- biraz fazla geldi bana açıkçası.

Wendy'yi çok sevdim ve vov, ilaç cidden çok ilgimi çekti. Bu evreni tanımayı gerçekten çok istiyorum.

Bazı kelime hataları falan filan vardı, yazdıktan sonra bir beta okuması yapabilirsin bence (beta istersen, hehe, selam, yüzsüzümdür ben biraz). ihtiyacın olduğunu da çok düşünmüyorum gerçi, yine de yazdıktan sonra tekrar okuman yararına olur diye düşünüyorum.

Ellerine sağlık, görüşmek üzere!Yorumlayan: elinfys
Tarih: 11/08/18 02:20
Bölüm: Gri
Beğendim


Yorumlayan: silver Onaylı Yazar
Tarih: 08/08/18 00:37
Bölüm: Gri
Beğendim

Selam, Sfenks Patisi!

Öncelikle ilk defa senden bir şey okuduğumu ve bu hikayenin uzun zamandır bu sitede okuduğum en güzel hikaye olduğunu söylemek istedim. Gercekten, kelime secimlerin ve cümlelerin cok güzeldi, insanı alıp götürüyor.

Yazma konusunda cok acemi olmadığını az cok görebiliyorum, kaleminde belli bir kararlılık ve karakter var cünkü. Şey gibi biraz, bu sitede yazarına bakmadan başka bir hikaye okusam senden olup olmadığını az cok söyleyebilirim hissi.

Hikayene gelirsek, bir iki kelime tekrarı ve noktalama işareti hatası haricinde hicbir sıkıntısı yoktu. Kurduğun evreni merak ettiriyorsun, anlatımların ve Akademi beni heyecanlandırdı!

Coril'e gelince... Kendi adı ve ilacının adının aynı olması beni cok etkiledi (edebiyat öğrencisiyim, mazur gör). Wendy'yle olan ilişkilerini ve annesinin sevgiden gelen endişesini oldukca etkili işlemişsin. Daha derinlemesine görmedik tabii ama insanda "Aaa evet anladım demek istediğini" algısı yaratıyorsun. Merak ediyorum, biraz gercek noktalara mı değindin yazarken ama tabii bunu kurcalamak benim haddime değil.

Ellerine sağlık, dediğim gibi uzun süredir bu sitede ilk defa bir hikayeden bu kadar etkilendim (kibirli biri gibi görünmek istemiyorum, sadece benim kafama bu kadar uygun bir hikayeyle her zaman karşılaşmadığımı belirtmek istedim). Devamını merakla bekliyor olacağım, görüşmek üzere!

Yazarın Cevabı:

Bu kadar kısa sürede bir yorum almayı beklemiyordum, çok mutlu oldum :) teşekkür ederim zaman ayırıp okuduğun ve yorum yaptığın için.

Açıkçası sonraki bölümlerde çok feci batırma ihtimalim var, çünkü bu bölümü insanlara okutmaktan utanmayacağım bir seviye getirebilmem tamamen şans eseri oldu, sanırım iyi bir anımdaydım :D Ama umarım istikrarlı bir şekilde devam edebilirim. Şu an kendimden iyi yazabilme konusunda pek bir beklentim yok ama en azından hikayeyi belli bir noktaya kadar getirebilmeyi hedefliyorum ara vermeden. Umarım ileriki bölümleri de (yazmayı başarırsam) beğenirsin :) Kelime tekrarlarına ve noktalama işaretlerine de daha çok dikkat etmeye çalışacağım, uyarı için teşekkürler.Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()