Yorumlar: Asırlık Çan

Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 29/12/17 02:19
Bölüm: 1 Çan'ın Ezgisi
Beğendim

Kalemine, emeğine sağlık, görüşmek üzere :D (sabırsız okurun yorumunu tamamlamadan 'gönder' e basması rezaleti) 

Yazarın Cevabı:

Teşekkür ederim. Sabırsızlık değil yahu 2 yorum atmak istemişindir bence. (çaktırmıyorum merak etme :D her yorumu cevaplama huyum var.)Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 29/12/17 02:17
Bölüm: 2 Jorondil Çamiğnesi
Beğendim

Merhaba Saga. Çok güzel ve değişik bir hikaye aslında, yorum almamasına çok şaşırdım. Fantastik hikaye sevenlerin - mesela ben :D- keyifle okuyacağı bir hikayeydi.

Ama ufak bir eleştiri olarak, bazı yerlerde cümleleri anlamakta zorlandım. Devrik cümle kullanmayı ben de severim, güzel bir hava katıyor ama gerekli yerlere virgül ya da noktalı virgül gibi işaretler koymayınca karışıyor bazen cümleler kendi içinde. Bazı cümleleri baştan tekrar okumam gerekti bu yüzden. Ama betasız yazdığını söylemişsin, bundan da kaynaklanıyor biraz tabi. 

Yine de bence güzel bir hikayeydi - veya başlangıçtı diyelim. Devam eder misin bilmiyorum ama konuyu ve işleyişini sevdim ben. Kalemine

Yazarın Cevabı:

Merhaba Calypso. Fantastik sever biri görmek güzel. Ben şaşırmadım zira okunma sayısı bile bu kadar yani :) Eğer bir kişi bile keyif aldıysa benim için yeterlidir.

Evet beta eksiklikleri var maalesef. Yapacak bir şey yok yeni bölümü atarken kontrol edeceğim ama yine düzeltemediklerim olacaktır.

Devam edecem. Kesin edecem hem de. Bu hafta içinde bitirmeyi planlıyorum yoksa huyum kurusun ancak 2 sene sonra gelip "aa böyle de bir hikayem varmış bir sürü hatası var düzelteyim" derim.

Teşekkür

 Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()