Yorumlar: Landloper

Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 05/08/17 08:20
Bölüm: Whimsical Belle
Beğendim

Luu! Geç kaldığım için kusura bakma, hiç huyum değildir okuyup yorum yapmamak ki onu geçtim okumayı yarım bırakmak! Ama dün ne yazık ki kafam bozuk olduğu için bırakmak zorunda kaldım. Bugün stajımın son günü ve haftaya kuzgunu tamamlayabilmek için bizimkilerden bir haftalık izin alayım dedim ama dükkanda bana ihtiyaç varmış, bu yüzden tamamlayamayacağımı düşünüyordum ve sinirlerim bozulmuştu. Mail gelmişti o ara okumaya başlamıştım ama ne okuduğumu bilemeyecek kadar moralim bozuktu, bırakmak zorunda kaldım. Yaptığım her şeyi bıraktığımı görünce annem anlaşma yapalım dedi ama bilemiyorum, eski hevesim gitti sanırım daha doğrusu umut diyelim biz şuna. Stajdayken boş vakitlerde yazıyordum ama bizim dükkanda o umudu göremedim. Öyle işte. Niye anlattım, bilmiyorum, fazla düşündüğünü söyleyen biriyim sanırım. Neyse, sabah daha sakin bir kafayla okudum, yorumuma geçeyim ben. 

Ah, selan vermedim değil mi, çok ayıp. Selam Luu! Görüyorum ki kelid e doyamamışsın :') Güzel, yeni bir yol var önümüzde desene :D Gittiği yere kadar kelid de, bittiği zamanda da tamamlanana kadar normal zamanda buralardayız demek ki :) Valla bu hikaye tamamlanmak zorunda, çünkü ben okuyorum :') :") Benden kolay kolay kurtuluş olmuyor çünkü ben sevdiğim bir şeye/kişiye japonla yapışmış gibi yapışırım ve bingo! Tebrikler duble kombo yaptınız! :') :')Ben ikinizi de sevdim :') *-* ♥♥ Umuyorum ki daha uzun bir süre beraberiz ^-^ 

Bi şey diyim mi :') Sorun bende sanırım, ben Ernest'i de çok sevdim :') Kendimi sorguluyordum daha demin, böyle gıcık ve patavatsız bir adamı nasıl sevdin globby diye :') Ama ben uyuzseverim, onu hatırladım :') Ya sesli düşünüyor, lafını çekinmiyor, ne bileyim etrafındakilerin ne düşündüğü umrunda değil, nasıl sevmeyeyim bu adamı :') :') Severim elalem ne der havasında olmayan insanları, ben de umursamam çünkü, kim ne düşünüyorsa düşünsün ben benim ve bunu kimse değiştiremez kafasındayım ben :') 

Şu kasaptaki konuşmaları efsaneydi yaa, cass in köpek benzetmesine de bayıldım, yakışıyor o söyleyince :') Küfürden haz etmeyen biri olmama rağmen burda o bile rahatsız etmedi beni, yani burdaki karakterlere ve anlatım tarzına cuk oturuyor koymayınca eksik kalacak gibi geliyor. Hani nasıl desem, yaa bence anladın sen ne demek istediğimi :') Öyle yani, bi de biraz önce otobüsün freniyle az daha bi çocukla öpüşüyordum beş santim daha önde dursaydım artık helalimdi :') ayağımı ezdi sadece ama ernest bizi görseydi ne tepki verirdi merak ettim :') :') *o anda aklımdan geçen şeye bak :') :')* çocuk özür dilemedi ben de umursamadım ama akıl ister istemez gitti ihtimallere :') :') Nalet! :') 

Neyse efendim gene düştü çenem sabah sabah, eh konuşacak birini bulamayınca gene bölüm uzunluğunda yorum atıyorum ben de :') Ama senin de hoşuna gidiyormuş :') Pişman değilim o yüzden :') Tatlış klişemizle bitireyim yorumumu en iyisi, kendine iyi bak Lu, yine görüşmek üzere!  :D 

 Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 04/08/17 01:34
Bölüm: The Day We Met
Beğendim

Vaayy bee :) Demek buydu başının altından çıkacak şey, Lu gene ne yaptın böyle yaa *-* Ernest'i bayağı bi merak ettim ben de oldukça ilginç birine benziyor .-. Ah kesinlikle haklısın be Cass kediyi de merak öldürür ve ben fazlasıyla meraklı bir kediciğim '3' o yüzdeen bu güzel başlangıcına eline sağlık diyip yeni bölümü merakla bekliyorum Lu ^^ Kendine iyi bak sonra görüşürüz ^3^ Yazarın Cevabı:

Eneee globb yorumu! Tam da Save the Date'ten sonra biter dediğim anda! :D

Ya gördün, Wattpad'a gireyim dedim, sonra bir deneme için bir şey yazayım dedim, David Thewlis'in oynadığı Naked filmi de geçen beni pek etkiledi, tam yazmak istediğim ruh hastası işe yaramaz adam tiplemesini canlandırmış çünkü sevgili Lupin'imiz lskdjf dedim ki benim böyle bir şey yapmam lazım... Ama ever, o dediğim şey buydu :D Ernest fena adam olacak, öyle okudukça mutlu olacağımız, iyiliğini isteyeceğimiz tiplerden değil de... Bence bunu okumaya devam edersen sinir olup duracaksın hikayedekilere. Ama hayırlısı skljdf bakarsın bir şekilde içine işler kötü yanlarına rağmen (inşallah işler de okursun bıkmadan amin slfkjf) Kendine iyi bak bizim karşılıklı veda klişemiz oldu ama içten bir klişe, kendine iyi bak Globb, görüşürüz ^^Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()