Yorumlar: Rüzgarla Gelen

Yorumlayan: saga Onaylı Yazar
Tarih: 06/09/18 19:44
Bölüm: Rüzgarla Gelen
Beğendim

Spoiler yemiş olabilir miyim az önce? Olabilirim. Olmayadabilirim. Fark etmez.

Böyle hikaye anlatma tadında bir mektup gibi olmuş sanki? Olabilir mi? Olmayabilir mi? Fark etmez.

Eline klavyene sağlık.

Yazarın Cevabı:

Selam saga :)

Böyle artık beklemeyi bıraktığım, ilhamımın da valizini toplayıp gittiği zamanlarda hep senin yorum attığını ve böyle moral seviyemi nirvanalara çıkardığını söylemiş miydim sana acaba :D 

Eee şey, spoiler mı? Olabilir de, olmayabilir de. Size kalmış bir şey tabii ama mümkündür. Araya bir şeyler sıkıştırmış olabilirim. Okuyan gözlerine sağlık senin de, teşekkür ederim! Sağlıcakla kal!Yorumlayan: Persephone
Tarih: 22/06/17 01:34
Bölüm: Rüzgarla Gelen
Beğendim

Almilaaam!!!

Sen naptın kız?! Ben az önce ne mükemmel bir şey okudum önce, yani kısa olmasına kısaydı, evet, ama her kelime içinde derin bir anlam barındırıyordu. O kadar güzel kurmuşsun ki cümleleri valla bir ara oturup Sirius ile birlikte ağlayacaktım asdfghj 

Ama bak okurken noldu bunu söylemeden geçemeyeceğim. Ben tam moda girmişim, gözlerim dolmuş, hissediyorum böyle kelimeleri ve Sirius'un vurduğu her fırça darbesiyle hissettiklerini. Sonra aklıma hiç olmayacak bir şey geldi ve gülme tuttu beni. Küçükken izler miydin Barbie filmlerini bilmiyorum ama Rapunzel vardı Barbie Rapunzel Masalı. Orada kızın eline sihirli bir fırça geçiyordu da çizdiği şeyler aslında büyünün etkisiyle gerçeğe dönüşüyordu. Heh, işte aklıma bir anda o geldi ve nedensizce gülme tuttu beni :D:D:D:D 

Bir an Sirius'u Rapuzel gibi hayal edince işte....Neyse iyice saçmaladan susuyorum sen beni mazur gör yazar hanım :P

Bu arada ellerine sağlık, tam babalar gününe layık bir bölüm olmuş zaten <3 ve ben spoiler ı çok anlamadım galiba ama neyse dur anlamayayım zaten tabiki tahminler geldi aklıma ama net bir spoiler yoktu bence. Ayrıca bu nassıl gelecekten oluyor ya :S asdfgh neyse dur bir şey söyleme, artık görüşmek üzere diyelim. Tekrardan bölüm için sağol <3<3Yazarın Cevabı:

Yaaa denii *-* bana sabah sabah yavaş çeken internet sebebiyle açamadığım yorumun dehşetini ve heyecanını yaşattığın için ne kadar teşekkür etsem az sana uzun zaman olmuş be böyle kalbim yeni yorum heyecanıyla çarpmayalı. :') :')

Valla ben de ağlamak istemedim diyemem. :( siri bebeğim yaa yavrum kıyamıyorum ama yazmaktan da kendimi alamıyorum neyse efendim. 

Ahah ha bilmez miyim?! O fırçaya sahip olmayı o kadar çok isterdim ki! Yalnız sirius suratını astı ona göre, benim canım yanıyor aşk olsun denii nasıl gülebiliyorsun, dedi ve burnunu çekip gitti .-. Ama sirius yaa harbiden düşününce çok komik kusura bakma bebeğim yaa ;') :') 

Ahah ha yaa ama ne hayallerle yazdım ben bu minik spoileri oldu mu şimdi denii? .-. Yani zorla söyleteceksiniz ne olduğunu :') :') evet gelecekten bir kısım .-. babasını ve annesini kaybettikten sonraki bir zamandan çalıştır çarkları denii bu zaman ne zamandan sonrası? :') :') off yaa gerçi sen benden arada spoi yiye yiye kurguyu hayal edip toparladın kafanda belki de o yüzden pek cazip gelmedi sana ama olsun gizemli kalsın spoilerim o zaman başka bir şey demicem :') :') 

Yaaa beğenmene o kadar sevindim kii ♥♥♥ görüşmek üzere deniim kendine iyi bak:) Rica ederim ne demek ne demek ;-* ;-* bir şekilde sahalara dönmem gerekiyordu zaten ;) alıştırma oldu benim için de :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()