Yorumlayan: Mia
Tarih: 24/07/16 17:05
Bölüm: One-shot

Merhaba *-*  Dürüst olmak gerekirse pek EXO fanı değilim ya da one-shot hikâyeler pek içime sinmez ama cidden çok hoşuma gitti. Tarihler bu kadar hızlı ilerlerken sonunun mutsuz biteceği içime doğmuştu ama yine de okumaya devam ettim. Kendimi durduramadım işte... Normalde yorum yaparken değineceğim çok yer olurdu (şurası çok yerinde olmuş,bu cümleye bayıldım gibi) ama sonu görmezden gelinemeyecek bir nokta işareti gibiydi. Kelimelerine sağlık... Bu küçük, hüzünlü hikâye için teşekkur ederim :') Kendine iyi bak, bol ilhamlar :') Yazarın Cevabı:

Yaaa mutsuz biteceğini ben ta başında biliyordum ama Jongin'i öldüreceğimin son ana kadar farkında değildim biliyor musun? O son dakika golüydü.

Çok teşekkür ederim beğendiğin ve üşenmeyip yorum yaptığın için ^-^Yorumlayan: leonixie
Tarih: 22/07/16 23:14
Bölüm: One-shot
Beğendim

Bunu bana neden yaptııın? *Herkesin birbirini duyduğu ama asla gerçek bir yardımın gelmediği fangirl cehenneminde haykırdı.*

Kalemini ve hikayelerindeki bu hüznü, her bir duygunun bulut kümeleri gibi hafifçe satırlar üzerinde dolaşmasını ve en sonunda incinmeyi özlemişim. Uzun zamandır yazmadığını söylemişsin ama tüm hisler geldi, hepsini hissettim. Ellerine sağlık Nova. :* Bu çifti çok seviyorum. Aslında EXO'da sevmediğim ship yok sayılır ya, bazıları neşe, bazıları tam hüzünlü, ne ararsan var gibisnsmsjs :jj AMA CHANBAEK TODAY, CHANBAEK TOMORROW, CHANBAEK FOREVER. 

PS: BUGÜN YAPILAN KONSER MUHTEŞEM BİR ŞEY DEĞİL MİYDİ? HALA AKLIMDAN ÇIKMIYOR DELİRDİM. Yazarın Cevabı:

BEN SENİN EXO SEVDİĞİNİ NİYE YENİ ÖĞRENİYORUM WHEN HOW FALAN

Hikayelerime yönelik düşüncelerini battaniyeye sarmak istiyorum biliyor musun? Mutlu ediyor ne kadar ara da versem kendi rengimi kaybetmediğimi bilmek.

Ah ah sekai ve chanbaek cidden ayrı ve o konser güzeldi ama bugünkü de taymlaynda çılgın şeyler gördüm jahajsj teşekkür ederim^-^Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()