Yorumlar: Brehus

Yorumlayan: Ravenclaw Prensesi
Tarih: 20/04/20 11:22
Bölüm: Brehus
Beğendim

Pekala... Iıı bu benim ilk yorumum, ayrıca bu sitede okuduğum ilk hikaye... Ama bence gayet güzel yazmışsın. Sirius ile Regulus'un gerçek bir kardeş gibi yansıtmışsın, elbette devamı gelseydi daha güzel olabilirdi lakin gelmemiş :(  Yinede bence çok tatlı bir hikaye olacak ve şunu sakın unutma bu benim bu sitedeki ilk okuduğum hikaye yani benim için çok değerli. Ayrıca o köpeğin yüzünü düşündüm mü de içim bir kıpır kıpır oluyor. Yaaa ne tatlı şeysin sen öyle??  Aslında köpeklerden korkmama rağmen nedense onu kucağıma alıp sevesim geldi. Ve bu arada umarım yorumumu beğenirsin çünkü bu sitenin işleyişini bilmediğimden güç bela yazdım 😕😄

Yazarın Cevabı:

Merhaba! :) Evimize hoşgeldin, ilk yorumunu bana attığın için de çok çok teşekkür ederim. Umarım başka hikayelerde de görüşürüz. :)

Sirius ve Regulus'un kardeş ilişkisi aslında çok yazılmaya müsait bir konu, yeterince üstüne düşülmediğini düşünüyorum ne yazık ki. Dramatik bi yönleri var tabii. Ama ben bu hikayede biraz daha eğlenceli bir anı anlatmayı seçmiştim. Senin için güzel bir başlangıç olmuş olmasını umuyorum :)

Görüşmek dileğiyle, Ravenclaw Prensesi <3Yorumlayan: Melissa Black
Tarih: 03/04/18 15:43
Bölüm: Brehus
Beğendim

Bir Sirius-Regulus hikayesinin sonunda gözlerinde mutluluk ışıltıları ile bulunmaktayım.
Okuma listeme eklediğim ama bir türlü okuyamadığım hikayeni biraz önce çay molasında okudum bitirdim ve yine fazla mı fazla sevdim.
Regulus ve Sirius'u anlatan hikayeleri çok seviyorum. Çapulcu bireylerinden birisinin bulunması benim için yeter ama Black ailesi hep ilgi mi çeken bir aileydi benim. Özellikle iki zıt kutup olan Reg ve Siri.
O duyguyu okurken hissettim, özellikle Sirius'un sarılmadığı yerde. İçim acıdı. Kardeşe sahip olmak çok güzel bir şey ve onu böylesine hayattayken yavaşça kaybetmekte çok kötü.
Regulus bir şeyler karıştırırken ben Kreacher ile, Sirius'a tuzak kuruyor sandım bir an :D ama köpek ortaya çıktığında bir 'yaaa' nidası koyverdim. Sirius onunla bağ kuracağı en başından belliydi. Kıskanma Reg <3 kan çekiyor sjsjsjs
Çok çok güzeldi. Zaten senin hikayelerini beğeniyorum ama bunun tadı daha ayrıydı. Başka Black ailesi hikayeleri bekliyorum senden! :)
Görüşmek üzere :*

Violet yazım hataları için özür dilerim. Ofiste hızlı hızlı yazıyorum bunları sjsjsj daha söyleyeceğim şey vardı ama kısa kestim yorumu. Hadi ben kaçtım :*

Yazarın Cevabı:

Sürpriz yoruum, ne güzel, hoşgeldin :D Unutulmuş hikayeler hatırlanınca nasıl seviniyorum :) 

Sirius ve Regulus'un hikayesi çok hüzünlü cidden, yazması da zor aslındaa, doğru anlatmak falan... Black ailesi cidden anlatılmayı bekleyen pek çok hikayeye sahip bence.

Beğenmene sevindim, umarım başka hikayelerde tekrar görüşürüz Melissa :) Çok teşekkürler ve rica ederim ya, özür dilemene gerek yok yazım hatası yapanı sözlükle dövmüyorum akjhghjkllkj (Henüz)Yorumlayan: Geryal
Tarih: 25/09/16 01:28
Bölüm: Brehus

Hikaye gerçekden çok güzel(doğru söylüyorum)ama ben bu neşeli hikayede bile üzülmekten geri alamadım kendimi.Önce Regulus'un  sonra Sirius'un ölümü canlandı gözümde ve hiç yaşayamadıkları kardeşlikleri.

 

Kitap karakterlerini gerçekmişsesine benimserim ben,bunun getirilerinden biri olsa gerek kitabı okurken Sirius'un ailesinden nefret etmiştim.

İki kardeşin karşı karşıya gelmesine sebep oldukları için(farklı taraflarda yer almasının tek suçluları ailesiydi bence)yani ne vardı Karanlık lordun tarafındanda yer almasalar.

Neyse fazla uzatmadan gideyim ben.Yazarın Cevabı:

Ben Sirius'un ölümüyle o Regulus'un hikayesine affedersin öküz gibi ağladım okurken, anlıyorum o yüzden.  İkisinin de genç yaşta hayatları mahvoldu, kardeşlikleirni yaşayamadılar hepsinden evvel, öyle üzücü ki... Böyle minik kardeşlik anı ficlerini seviyorum o yüzden, ama deidğin gibi bir nebze üzüyor de insanı. :(

Teşekkür ederim Geryal! <3Yazarın Cevabı:

Ben Sirius'un ölümüyle o Regulus'un hikayesine affedersin öküz gibi ağladım okurken, anlıyorum o yüzden.  İkisinin de genç yaşta hayatları mahvoldu, kardeşlikleirni yaşayamadılar hepsinden evvel, öyle üzücü ki... Böyle minik kardeşlik anı ficlerini seviyorum o yüzden, ama deidğin gibi bir nebze üzüyor de insanı. :(

Teşekkür ederim Geryal! <3Yorumlayan: Natulcien Onaylı Yazar
Tarih: 23/05/16 21:32
Bölüm: Brehus

Açık söylüyorum terbiyesiz zihnimden önce "a birileri mi sevişiyor?" sonra da "regulus mastürbasyonu mu keşfetti?" soruları geçti ve sonucunda köpek çıkınca UTANDIM.

 

Bir kaç saniye geçmesi gerekti kendimi bu sevimliliğe adapta edebilmem için, zihnimi kötü düşüncelerden falan arındırdım. :P Şaka bir yana Regulus'u içeren ve/veya Sirius'un henüz evden kaçmadan önceki zamanlarını anlatan çok fazla şey okumamış olmama rağmen anlattıklarını gözümün önünde canlandırmakta hiç zorlanmadım. O aralarındaki, ne olmuş ve olacak olursa olsun hiç kopmayacak, kan bağından da öte, kardeşlik bağını hissedebildim. :) ÇOK SEVİMLİLERDİ. Keşke ikisi de başka aileden doğsaydı. *sigh*

 

Regulus Black bana göre çok underrated kalmış, JKR'nin bile hakkını tamamen veremediği, son 2 kitapta çıkardığı hortkuluk davasında bir madalyonun içerisindeki nottan ÇOK DAHA FAZLASI olması gerektiğine inandığım bir karakter ve one shot bile olsa onu ve Sirius'un aile ilişkilerini içeren bir fic okumaktan çok mutlu oldum. Hatta şu satırlarda bana da başka bir hikayem için ilham verdin. Ellerine sağlık. Ve itiraf edeceğim daha fazla Black'li hikayelerini görmek dileğiyle. (amma konuştum)Yazarın Cevabı:

Yaa Nat yorumu, ne güzel bişeysin sen öyle <3

Cık cık cık, çok kınadım zihnini şu an akjhgfhj şaka bi yana ama tam da onlar düşünülecek bi sahneydi, kabul ediyorum. :D Köpecik ama yerim yaa, bu son bir yılda bende acayip bi köpek sevgisi gelişti, ahan da yansımaları yani... 

Sirius ve Regulus ilişkisi hele en underrated, ennnn trajik ilişkilerden biri-hayal edebiliyor musun, eğer Sirius Regulus'un ne yaptığını bilseydi? Veya o ölmeden ağabeyine gitmiş olsaydı? Aslında sırf o madalyondaki not Regulus'un ne kadar da Sirius'Un kardeşi olduğunu kanıtlıyor, sadece fiziken değil de, kişilik olarak da çok benzer onlar bence... Yani, Voldemort'un hortkluluğunu çalıp da not bırakmak, tam bir Çapulcu işi aslında. (Bununla ilgili bi tumblr postu vardı çok güzel)

Bu yüzden ikisinnin o çocukken, henüz masumiyetlerini ve birbirlerine olan sevgilerini kaybetmemişkenki (ileride de tamamen kaybettiklerine inanmıyorum gerçi) hallerini yazmak hem canımı yakıyor hem hoşuma gidiyor; keşke JKR daha çok anlatsaydı, keşke Reg'i daha çok tanıyabilseydik sahiden... Yazalım yazdıralım diyorum o yüzden-o hikayeyi yazınca haber ver lütfen, okumak isterim :)

Ben de az konuştum sayılmazlkjhjk napalım Reg deyince... Çok teşekkür ediyorum güzel yorumun için, öptüm :* <<3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()