Yorumlar: Brehus

Yorumlayan: Ravenclaw Prensesi
Tarih: 20/04/20 11:22
B÷lŘm: Brehus
Be­endim

Pekala... I├Ż├Ż bu benim ilk yorumum, ayr├Żca bu sitede okudu├░um ilk hikaye... Ama bence gayet güzel yazm├Ż├żs├Żn. Sirius ile Regulus'un gerçek bir karde├ż gibi yans├Żtm├Ż├żs├Żn, elbette devam├Ż gelseydi daha güzel olabilirdi lakin gelmemi├ż :(  Yinede bence çok tatl├Ż bir hikaye olacak ve ├żunu sak├Żn unutma bu benim bu sitedeki ilk okudu├░um hikaye yani benim için çok de├░erli. Ayr├Żca o köpe├░in yüzünü dü├żündüm mü de içim bir k├Żp├Żr k├Żp├Żr oluyor. Yaaa ne tatl├Ż ├żeysin sen öyle??  Asl├Żnda köpeklerden korkmama ra├░men nedense onu kuca├░├Żma al├Żp sevesim geldi. Ve bu arada umar├Żm yorumumu be├░enirsin çünkü bu sitenin i├żleyi├żini bilmedi├░imden güç bela yazd├Żm 😕😄

Yazar├Żn Cevab├Ż:

Merhaba! :) Evimize ho├żgeldin, ilk yorumunu bana att├Ż├░├Żn için de çok çok te├żekkür ederim. Umar├Żm ba├żka hikayelerde de görü├żürüz. :)

Sirius ve Regulus'un karde├ż ili├żkisi asl├Żnda çok yaz├Żlmaya müsait bir konu, yeterince üstüne dü├żülmedi├░ini dü├żünüyorum ne yaz├Żk ki. Dramatik bi yönleri var tabii. Ama ben bu hikayede biraz daha e├░lenceli bir an├Ż anlatmay├Ż seçmi├żtim. Senin için güzel bir ba├żlang├Żç olmu├ż olmas├Żn├Ż umuyorum :)

Görü├żmek dile├░iyle, Ravenclaw Prensesi <3Yorumlayan: Melissa Black
Tarih: 03/04/18 15:43
B÷lŘm: Brehus
Be­endim

Bir Sirius-Regulus hikayesinin sonunda gözlerinde mutluluk ├Ż├ż├Żlt├Żlar├Ż ile bulunmaktay├Żm.
Okuma listeme ekledi├░im ama bir türlü okuyamad├Ż├░├Żm hikayeni biraz önce çay molas├Żnda okudum bitirdim ve yine fazla m├Ż fazla sevdim.
Regulus ve Sirius'u anlatan hikayeleri çok seviyorum. Çapulcu bireylerinden birisinin bulunmas├Ż benim için yeter ama Black ailesi hep ilgi mi çeken bir aileydi benim. Özellikle iki z├Żt kutup olan Reg ve Siri.
O duyguyu okurken hissettim, özellikle Sirius'un sar├Żlmad├Ż├░├Ż yerde. ├Łçim ac├Żd├Ż. Karde├że sahip olmak çok güzel bir ├żey ve onu böylesine hayattayken yava├żça kaybetmekte çok kötü.
Regulus bir ├żeyler kar├Ż├żt├Żr├Żrken ben Kreacher ile, Sirius'a tuzak kuruyor sand├Żm bir an :D ama köpek ortaya ç├Żkt├Ż├░├Żnda bir 'yaaa' nidas├Ż koyverdim. Sirius onunla ba├░ kuraca├░├Ż en ba├ż├Żndan belliydi. K├Żskanma Reg <3 kan çekiyor sjsjsjs
Çok çok güzeldi. Zaten senin hikayelerini be├░eniyorum ama bunun tad├Ż daha ayr├Żyd├Ż. Ba├żka Black ailesi hikayeleri bekliyorum senden! :)
Görü├żmek üzere :*

Violet yaz├Żm hatalar├Ż için özür dilerim. Ofiste h├Żzl├Ż h├Żzl├Ż yaz├Żyorum bunlar├Ż sjsjsj daha söyleyece├░im ├żey vard├Ż ama k├Żsa kestim yorumu. Hadi ben kaçt├Żm :*

Yazar├Żn Cevab├Ż:

Sürpriz yoruum, ne güzel, ho├żgeldin :D Unutulmu├ż hikayeler hat├Żrlan├Żnca nas├Żl seviniyorum :) 

Sirius ve Regulus'un hikayesi çok hüzünlü cidden, yazmas├Ż da zor asl├Żndaa, do├░ru anlatmak falan... Black ailesi cidden anlat├Żlmay├Ż bekleyen pek çok hikayeye sahip bence.

Be├░enmene sevindim, umar├Żm ba├żka hikayelerde tekrar görü├żürüz Melissa :) Çok te├żekkürler ve rica ederim ya, özür dilemene gerek yok yaz├Żm hatas├Ż yapan├Ż sözlükle dövmüyorum akjhghjkllkj (Henüz)Yorumlayan: Geryal
Tarih: 25/09/16 01:28
B÷lŘm: Brehus

Hikaye gerçekden çok güzel(do├░ru söylüyorum)ama ben bu ne├żeli hikayede bile üzülmekten geri alamad├Żm kendimi.Önce Regulus'un  sonra Sirius'un ölümü canland├Ż gözümde ve hiç ya├żayamad├Żklar├Ż karde├żlikleri.

 

Kitap karakterlerini gerçekmi├żsesine benimserim ben,bunun getirilerinden biri olsa gerek kitab├Ż okurken Sirius'un ailesinden nefret etmi├żtim.

├Łki karde├żin kar├ż├Ż kar├ż├Żya gelmesine sebep olduklar├Ż için(farkl├Ż taraflarda yer almas├Żn├Żn tek suçlular├Ż ailesiydi bence)yani ne vard├Ż Karanl├Żk lordun taraf├Żndanda yer almasalar.

Neyse fazla uzatmadan gideyim ben.Yazar├Żn Cevab├Ż:

Ben Sirius'un ölümüyle o Regulus'un hikayesine affedersin öküz gibi a├░lad├Żm okurken, anl├Żyorum o yüzden.  ├Łkisinin de genç ya├żta hayatlar├Ż mahvoldu, karde├żlikleirni ya├żayamad├Żlar hepsinden evvel, öyle üzücü ki... Böyle minik karde├żlik an├Ż ficlerini seviyorum o yüzden, ama deid├░in gibi bir nebze üzüyor de insan├Ż. :(

Te├żekkür ederim Geryal! <3Yazar├Żn Cevab├Ż:

Ben Sirius'un ölümüyle o Regulus'un hikayesine affedersin öküz gibi a├░lad├Żm okurken, anl├Żyorum o yüzden.  ├Łkisinin de genç ya├żta hayatlar├Ż mahvoldu, karde├żlikleirni ya├żayamad├Żlar hepsinden evvel, öyle üzücü ki... Böyle minik karde├żlik an├Ż ficlerini seviyorum o yüzden, ama deid├░in gibi bir nebze üzüyor de insan├Ż. :(

Te├żekkür ederim Geryal! <3Yorumlayan: Natulcien Onayl├Ż Yazar
Tarih: 23/05/16 21:32
B÷lŘm: Brehus

Aç├Żk söylüyorum terbiyesiz zihnimden önce "a birileri mi sevi├żiyor?" sonra da "regulus mastürbasyonu mu ke├żfetti?" sorular├Ż geçti ve sonucunda köpek ç├Żk├Żnca UTANDIM.

 

Bir kaç saniye geçmesi gerekti kendimi bu sevimlili├░e adapta edebilmem için, zihnimi kötü dü├żüncelerden falan ar├Żnd├Żrd├Żm. :P ├×aka bir yana Regulus'u içeren ve/veya Sirius'un henüz evden kaçmadan önceki zamanlar├Żn├Ż anlatan çok fazla ├żey okumam├Ż├ż olmama ra├░men anlatt├Żklar├Żn├Ż gözümün önünde canland├Żrmakta hiç zorlanmad├Żm. O aralar├Żndaki, ne olmu├ż ve olacak olursa olsun hiç kopmayacak, kan ba├░├Żndan da öte, karde├żlik ba├░├Żn├Ż hissedebildim. :) ÇOK SEV├ŁML├ŁLERD├Ł. Ke├żke ikisi de ba├żka aileden do├░sayd├Ż. *sigh*

 

Regulus Black bana göre çok underrated kalm├Ż├ż, JKR'nin bile hakk├Żn├Ż tamamen veremedi├░i, son 2 kitapta ç├Żkard├Ż├░├Ż hortkuluk davas├Żnda bir madalyonun içerisindeki nottan ÇOK DAHA FAZLASI olmas├Ż gerekti├░ine inand├Ż├░├Żm bir karakter ve one shot bile olsa onu ve Sirius'un aile ili├żkilerini içeren bir fic okumaktan çok mutlu oldum. Hatta ├żu sat├Żrlarda bana da ba├żka bir hikayem için ilham verdin. Ellerine sa├░l├Żk. Ve itiraf edece├░im daha fazla Black'li hikayelerini görmek dile├░iyle. (amma konu├żtum)Yazar├Żn Cevab├Ż:

Yaa Nat yorumu, ne güzel bi├żeysin sen öyle <3

C├Żk c├Żk c├Żk, çok k├Żnad├Żm zihnini ├żu an akjhgfhj ├żaka bi yana ama tam da onlar dü├żünülecek bi sahneydi, kabul ediyorum. :D Köpecik ama yerim yaa, bu son bir y├Żlda bende acayip bi köpek sevgisi geli├żti, ahan da yans├Żmalar├Ż yani... 

Sirius ve Regulus ili├żkisi hele en underrated, ennnn trajik ili├żkilerden biri-hayal edebiliyor musun, e├░er Sirius Regulus'un ne yapt├Ż├░├Żn├Ż bilseydi? Veya o ölmeden a├░abeyine gitmi├ż olsayd├Ż? Asl├Żnda s├Żrf o madalyondaki not Regulus'un ne kadar da Sirius'Un karde├żi oldu├░unu kan├Żtl├Żyor, sadece fiziken de├░il de, ki├żilik olarak da çok benzer onlar bence... Yani, Voldemort'un hortklulu├░unu çal├Żp da not b├Żrakmak, tam bir Çapulcu i├żi asl├Żnda. (Bununla ilgili bi tumblr postu vard├Ż çok güzel)

Bu yüzden ikisinnin o çocukken, henüz masumiyetlerini ve birbirlerine olan sevgilerini kaybetmemi├żkenki (ileride de tamamen kaybettiklerine inanm├Żyorum gerçi) hallerini yazmak hem can├Żm├Ż yak├Żyor hem ho├żuma gidiyor; ke├żke JKR daha çok anlatsayd├Ż, ke├żke Reg'i daha çok tan├Żyabilseydik sahiden... Yazal├Żm yazd├Żral├Żm diyorum o yüzden-o hikayeyi yaz├Żnca haber ver lütfen, okumak isterim :)

Ben de az konu├żtum say├Żlmazlkjhjk napal├Żm Reg deyince... Çok te├żekkür ediyorum güzel yorumun için, öptüm :* <<3Sonuš yok.
Yorum yapmak išin giri■ yapmalřsřn. ()