Yorumlayan: ZcoolZico
Tarih: 26/02/16 20:18
Bölüm: One-Shot
Beğendim


Yorumlayan: rosie green Onaylı Yazar
Tarih: 19/02/16 21:11
Bölüm: One-Shot

Wolfstar otp :) atalente çok müthiş bir insansın ya :) duygulandım vallahiYazarın Cevabı:

Lol sen de öylesin, teşekkür ederim :3Yorumlayan: leonixie
Tarih: 17/02/16 22:24
Bölüm: One-Shot

Senin Astrid artık yok, uçtu gitti, çünkü sen kelimelerini ucunda tatlı bir zehir olan hançerlere çevirdin ve onlara, Astrid yanlarından geçerken ondan birer parça almadan bırakmamalarını emrettin. Beni parçalara ayırdın, ayırdınız.

O, kalbi tüyden bile hafif bir adamdı ve düşüşü de bir tüy kadar hızlı olmuştu. (Ne kadar da "dakka bir gol bir, ÖLECEKSİN" diye haykıran bir cümle, öyle değil mi Lorenir? *çıkarır satırı*

Cümlelerinin içinde gerçek bir ruh var my love, harflerinin arkasına sinen bir gölge, atan bir kalp gibi, ne anlatmak istiyorsan onu okuyanın kalbine nakleden bir şey, senin antenin gibi ama daha farklısjxkkskxkssk Ve büyülü bir şey. Sihirli, hep bir sihre şahit olmak istediğini söylersin ama bunun için yapman gereken tek şey kendi yazdıklarını okumak; çünkü ben şahit oluyorum.

Bu gece, bu özel ficler sayesinde en parlak yıldızları gördüm, turnaları, kalbi tüyden bile hafif olan adamları, Sirius yıldızını... Ona kendi gölgesi kadar yakındım, ışığını hissettim. Hissettirdiniz. Bana ölümsüz şeyler verdiniz, gözlerim dolu dolu okuduğum ama son cümle de elimden kayıp gittiğinde buruk bir mutluluk bırakan. Bunlar benimdi, ya bir dakika şu an düşündükçe mutlu oluyorumsjxkxkksks Ben bunları geri dönüp dönüp, bıkmadan okuyacağım.

Sen, ay kuşağının ortaya çıkabildiği o tek vakitte, hep aynı gökyüzünde olan o dolunay ışığının bir parçasının, dearest. Sonsuz sevgiler, öpücükler ve teşekkürler...Yazarın Cevabı:

Dear yoruma uygunlukta lirik ve içten bir cevap döşemek için oturdum ama sonra bu kadar umumi bir yerde o kadar özele girmek istemediğimi fark ettimlaskslfk O yüzden sadece teşekkür ediyor ve seni çok sevdiğimi söylemek istiyorum, ilu my Trid :*Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()