Yorumlar: Heaven Or Hell

Yorumlayan: leonixie
Tarih: 01/11/15 19:26
Bölüm: Heaven or Hell

Büyüleyiciydi. Nasıl deli gibi mutlu son istedim nasıl içten içe dua ettim biliyor musunuz?  Dudlug sizin nasıl yapıcaz ağıtlarınızla inledi ama ortaya bir şaheser çıkmış. Purrfect. 

Aklım böyle biraz flu oldu okurken, sanki bende onun gibi hafif büyülenmiş ve kendimi müziğe,  kül kokusuna, Hotel California'ya kaptırmıştım; her şeyi iliklerime kadar hissettim ve sır düğümlerini çözmeye çalıştım. YA ÇOK GÜZELDİ OF. Ellerinize sağlık kızlar, ba-yıl-dım. Yazarın Cevabı:

(Violet)

Yaaaayy <3 Valla mutlu son olmayacağı baştan belliydi-çünkü dedik ki "ağlarken oocleri görmezler belki, ağlatalım" kaljhghjkl :D Dudlug'u da biraz evet ağlama duvarı yaptık kusura bakmamışsındır inşallah :D

Flu olması güzel lool amaç oydu.... Hissetmene, güzel bulmana sevindik, çok çok çok teşekkürler yorumun için Şevval <3 <3

Görüşürüüz :*Yorumlayan: Novatardis Praetorium
Tarih: 31/10/15 17:05
Bölüm: Heaven or Hell
Beğendim

Yorumsuzum, bu çok büyülüydü. Çok güzeldi ve hiç de OOC değildi. Normalde anka Chanyeol, gücü ateşken, Baekhyun'un yanan olması...

So beautiful.

Müzikler çok güzeldi, hepsi tam yerinde... Canon detaylar ve fantastik kurgu öyle güzel beraberdi ki ve o kadar büyülüydü ki sanki masaldı ve ben içindeydim ve bir meleğin aşkına şahit oldum.

Artı göremedim bu arada *-*

Sonra linklersiniz ama cidden bu çok güzel lütfen bunu wattpade ekleyin? Bu okunsun çok, çok kaliteli bir BaekYeol olmuş insanlar okusun çünkü çok masal ama gerçek çünkü çiçekler kül kokuyor bu hikayede.

Çünkü Nova duygudan doldu çatladı, kalbi burkuldu ama muhteşem hissediyor.

Çok, çok teşekkür ederim öyle bir his ki sanki ne kadar desem de yetmeyecek ki yetmeyecek çok nazik bir şey bu yaptığınız çok mutlu oldum ve sizi cidden cidden çok seviyoru <3Yazarın Cevabı:

Violet cevaba geldii :D Yorumun gelince Melisa'ya "koş!" yazıdğımı hatırlıyorum bi tek akjhghj öyle heyecanlıydık :D OOC değil dedin ya üstümüzden dağ kalktı dağ, ama şaşırtıcı olmaması çünkü HİÇ bilmiyoruz ki bu inssanları biz? Komple baştan yarattık kafamıza göre jahghjk hani, cidden bi şekilde tutması mucize oldu... 

Aww ne tatlısın sen <3 İkimiz de teşekkür eidyoruz bu yorumun için, beğenmene çok sevindik... (ciddili) Nice senelere tekrar! :* :*Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()