Merhaba! 433 numaralř odaya ho■geldiniz.

HŘviyet

Oda Sakini: Anastasia [Ţleti■im]
Geršek Ţsmi: Elif Anastasia F.
Cinsiyeti: Belirtilmedi
Do­um GŘnŘ:
Odaya Ta■řndř­ř Tarih: 07/07/15
Website:
Ask.fm:
Twitter:
Facebook: https://m.facebook.com/messages/read/?tid=mid.1422354907517%3Ac21867073f14819369#!/biri.biri.9041
Wattpad:
Betalřk Yapřyor Mu?:
Ortalřklarda G÷rŘndŘ­Ř Son Tarih: 21/01/20

Yazar Performansř
Bu Ay
: 0 kelime
Toplam: 1024 kelime

Duvar

Annem beni ya├░murlu bir Pazartesi saat 13.21'de ilk defa kuca├░├Żna alm├Ż├ż. Do├░umumdan bir gün sonra hem├żirenin yana├░├Żn├Ż yeme giri├żiminde bulundu├░um zaman normal bir çocuk olmayaca├░├Żm anla├ż├Żlm├Ż├ż. 


Annemin dedi├░ine göre yürümeyi ö├░renmeden dans etmeyi ö├░renmi├żim. San├Żr├Żm duydu├░um her müzi├░e tepki vermemle bir dansç├Ż olaca├░├Żm├Ż anlam├Ż├żlar. 


Konu├żmaya ba├żlad├Ż├░├Żm ilk zamanlardan itibaren oyuncu olaca├░├Żm├Ż söyledi├░imde annemler endi├żelenmi├ż. Çünkü gerçekten ileride bir oyuncu olmam├Ż istemiyorlarm├Ż├ż ve bundan endi├że duymu├żlar. San├Żr├Żm hakl├Ż bir endi├żeymi├ż. 


Ah edebiyat m├Ż? Ona geli├żecek olan ilgimi fark etmeleri de uzun sürmedi. Be├ż ya├ż├Żndayken bir gün anneme gidip okuma yazma ö├░renmek istedi├░imi söyledim. Ve i├żte edebiyat maceram o yaz Külkedisi ile ba├żlad├Ż.


Ard├Żnda ikinci s├Żn├Żftayken satranc├Ż ke├żfettim ve bu alanda da güzel ├żeyler ya├żad├Żm. Ve i├żte ilk o zaman hayat├Żn da planlara ihtiyac├Ż oldu├░unu dü├żündüm.


Alt├Żnc├Ż s├Żn├Żfa geldi├░imde insanlar├Żn neden daha tan├Żmadan beni sevmediklerine karar verdiklerini anlamaya çal├Ż├żt├Żm. Onlara hep gülümser, içtenlikle selam verir ve yard├Żm ederdim, onlarsa bana uzayl├Żym├Ż├ż├Żm gibi davran├Żyordu. Asosyal bir çocuk de├░ildim. Asl├Żnda okullarda akl├Żn├Żza gelebilecek tüm etkinliklerde liderlik yapard├Żm ama hiç arkada├ż├Żm yoktu. ├Łnsanlar beni tan├Żmak için çaba harcamad├Żlar. Ben de bir yerden sonra kendimi tan├Żtmak için çaba harcamad├Żm. Ama o dönem ba├żka bir ├żey ke├żfettim. ├Łnsanlar├Żn ne dü├żündüklerini bilebiliyordum. Ve 'tarot'u ke├żfettim.  Art├Żk insanlar bazen korktuklar├Ż için fal bakt├Żrmak bile istemiyorlar. 


Modelli├░e olan ilgimse 16 ya├ż├Żndayken güzel sanatlar fakültesinde okuyan bir sevgilimin resmimi çizmek istedi├░ini söylemesiyle ortaya ç├Żkt├Ż. Yani anlayaca├░├Żn├Żz ona biraz daha sonralardan merak sald├Żm. 


Art├Żk neler yapabildi├░imi biliyorsunuz. ├×imdi s├Żra ne dü├żündü├░ümde.


Tüm insanlar iyili├░i hak eder. Özellikle de kötüler. Çünkü onlar├Ż kötü yapan ├żey de iyili├░in yoklu├░udur. Ben kötülük diye bir ├żeyin varl├Ż├░├Żna inanm├Żyorum. Kötülük diye bir ├żey yoktur sadece iyilik eksikli├░i vard├Żr. 


Dünyadaki en büyük sihrin gülümseme oldu├░una ve bir tebessümün dünyay├Ż de├░i├żtirebilece├░ine inan├Żyorum.


Ve bir de...


Sevgi ve mutlulukla kal├Żn... Ve umar├Żm hayat size nazik davran├Żr. Unutmay├Żn hepimiz büyülüyüz....


 


[Bildir]


Anastasia Serileri [0]
Anastasia Yorumlar├Ż [0]
Anastasia Yar├Ż├żmalar├Ż [0]
Anastasia Favorileri [0]

Yasak Kanatlar

Anastasia

Yasak Kanatlar
Anastasia

Bir Umut Mele├░i ve bir ├Łntikam Mele├░i aras├Żndaki a├żk, tutku, macera ve yasak dolu bir ili├żki. Bir g├╝n a├ż├Żk oldu├░unuz ki├żinin asl├Żnda size yasak oldu├░unu ├Â├░renirseniz?...
  
├ľzg├╝n Kurgu • PG • 3 Yorum Be­endim

Ana Karakterler:
Etiketler: Angst, Fantastik
Dil: T├╝rk├že
Beta: | Artist:
Seri:
1 B÷lŘm | 1024 Kelime | 9 Kere Okundu
07/07/15 Tarihinde Yayřnlandř | 07/07/15 Tarihinde GŘncellendi
Devam Edecek
[Bildir]