Merhaba! 14 numaralı odaya hoşgeldiniz.

Hüviyet

Oda Sakini: Finnick [İletişim]
Gerçek İsmi: Emrah
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Günü:
Odaya Taşındığı Tarih: 05/12/14
Website:
Ask.fm:
Twitter: @EmrhAtatnc
Facebook:
Wattpad:
Betalık Yapıyor Mu?:
Ortalıklarda Göründüğü Son Tarih: 05/10/16

Yazar Performansı
Bu Ay
: 0 kelime
Toplam: 11911 kelime

Duvar

İsmim Emrah, 2007 yılından beri yazmakla uğraşıyorum ve bir çok bunun gibi sitede bulundum, iyi insanlarla tanıştım, paylaşımlarda bulunduk. Yazmak ve böyle sitelerde bulunup yeni insanlar tanımak güzel, vazgeçilmez bir parçam. Çünkü ilgilendiğin bir alanla insanlarla sohbet edebiliyor, fikir alışverişinde bulunabiliyor, arkadaşlar edinebiliyorsun. Ufkumuzu geliştiriyor.


Müzik benim için diğer ayrılmaz bir parçam, kendimi bildim bileli müziğe ilgim vardır ve müzikle uğraşmaktayım. Kendimce de bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Her zaman bir parça yapma hayalim vardır ama henüz gerçekleşmedi, sadece elimde müziğin sözleri var:D


İzmir'de oturuyorum, 32 yaşımdayım. Üniversiteyi bitirdim ve herkes gibi iş arama maratonuna girdim:D Derdin hiç bitmez anacım hihi. Gencim ben gencim:P arada dede derler bana:D Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:)


Eğlenmeyi, eğlendirmeyi, gülmeyi güldürmeyi severim. Arkadaşlarla sohbet etmeyi severim. Elimden geldiğince enerjik olmaya çalışıyorum, burada olduğum için de mutluyum:) İnanıyorum ki çok güzel günlerimiz geçecek burada:)


Kusuruma bakmayın kendimi tanıtma konusunda hiç iyi değilimdir bu yüzden üzgünüm, bir şeyler yapmaya çalıştım, görüşürüz sitede:)


[Bildir]


Finnick Serileri [0]
Finnick Yorumları [0]
Finnick Yarışmaları [0]
Finnick Favorileri [0]

The Falling Star And Regret

austenviolet Praetorium

The Falling Star And Regret
austenviolet Praetorium, Finnick

Ona her bakışında eskiden kalan bir anıyı hatırlar, onun her sözünde yıllar öncesine ait bir ses duyar, onu ne zaman görse kim olduğunu kendisine tekrar tekrar hatırlatması gerekirken; Haymitch nasıl anlatabilirdi?
(Ya da; Haymitch Abernathy'nin oyunlardan önceki hayatı.)
  
The Hunger Games • PG • 4 Yorum Beğendim

Ana Karakterler: Haymitch Abernathy, Mr. Everdeen, Mrs. Everdeen
Etiketler: Dark, OC, Spoiler, Distopik, Dram, Romantik
Dil: Türkçe
Beta: | Artist:
Seri:
21 Bölüm | 42994 Kelime | 116 Kere Okundu
11/06/15 Tarihinde Yayınlandı | 31/12/15 Tarihinde Güncellendi
Devam Edecek
[Okuma Listenden Çıkar] [Bildir]

En son 10/11/20 tarihinde okudun


Şeytanla Dans: Küllerin Doğuşu

Finnick

Şeytanla Dans: Küllerin Doğuşu
Finnick, Loras

Çeyrek Asır Oyunları gün gelip çatmış, geçen seneki oyunların 12. Mıntıka galiplerinin yapmış olduğu başkaldırı Başkan Snow'un dikkatini çekmiş ve onun öfkelenmesine neden olmuştur. Bunun sonucunda bedeli ne olursa olsun ödenecektir.

Her Mıntıka dörder haraç çıkartmaya mahkum edilmiş olup karşılığında ise daha fazla ölümle ödüllendirilmişlerdir. Yeni bir doğuş, Capitol'un kontrolünden çıkan olaylar, hayatları için mücadele eden genç çocuklar ve her şeyin ortasında kalmış olan Madge, Victor, Ian ve Sasha.

Arenanın ortasına atılmış olan kıvılcım, birbiri için çarpan kalpler, acımasızlığın arasında kalmış masum haraçlar ve içten içe büyüyen öfke. Küller yeniden doğacak ve bir beden oluşturacak. Alevler yayılıyor ve bu Açlık Oyunlarında mucizelere yer yok, herkes kendi şansını yaratır.

" Her devrim bir kıvılcımla başlar"
  
The Hunger Games • G • 3 Yorum Beğendim

Ana Karakterler: Alma Coin, Annie Cresta, Effie Trinket, Finnick Odair, Gale Hawthorne, Haymitch Abernathy, Johanna Mason, Katniss Everdeen, Madge Undersee, Peeta Mellark, Primrose Everdeen
Etiketler: Dark, OC, Spoiler, Aksiyon, Distopik, Dram, Romantik, Trajik
Dil: Türkçe
Beta: | Artist:
Seri:
6 Bölüm | 13638 Kelime | 81 Kere Okundu
11/06/15 Tarihinde Yayınlandı | 28/07/15 Tarihinde Güncellendi
Devam Edecek
[Okuma Listenden Çıkar] [Bildir]

En son 11/11/20 tarihinde okudun