Merhaba! 1080 numaralı odaya hoşgeldiniz.

Hüviyet
Oda Sakini: globbels Onaylı Yazar [İletişim]
Gerçek İsmi: Almina
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Günü: Ocak 16
Odaya Taşındığı Tarih: 20/07/16
Website:
Ask.fm:
Twitter:
Facebook:
Wattpad: globbels
Betalık Yapıyor Mu?: Evet
Ortalıklarda Göründüğü Son Tarih: 25/01/20

Yazar Performansı
Bu Ay
: 0 kelime
Toplam: 101264 kelime

Okur Performansı (globbels Okuma Listesi)
Bu Ay
: 0 yorum
Toplam: 137 yorum

Duvar


İletişim:  almina.ozuren@gmail.com 


Öncelikle herkese selamlar! Adım Almina, 21 yaşındayım ve İç Mimarlık son sınıf öğrencisiyim.  • Kitap okumaya doyamam, kitaplar benim her şeyim. Elimde olsa bütün kitap fuarlarını eve taşıyabilirim.

  • On senelik amatör yazarım :) Takılıyorum öyle biraz maymun iştahlı bir şekilde. İnat edip tek bir kurguya yoğunlaşmak istesem de aklıma gelen türlü fikirler sebebiyle bolca one-shot yazdığım oluyor.

  • Resim yapmaya, müzik dinlemeye, şarkı söylemeye, el işi yapmaya ve yemek yapmaya bayılırım. Bu aralar etamine merak saldıysam da en çok DIY yapmayı severim. 

  • Gevezeyim, evet kesinlikle gevezeyim! Normal şartlarda oldukça ciddi ve sessiz biri olsam da ortamı ve sıcaklığı bulduğum anda açılıveriyorum. Susturabilene aşk olsun! Oturma odasında adımı sürekli görmeniz bu yüzdendir efendim.

  • Kolay bağlanır, zor bırakırım. Burcumun (oğlak) getirisi olan inatçılığımın da etkisi var tabii bu durumda, inat edersem hiç bırakamam mesela.

  • Yeşil aşığıyım, yeşil renge takıntılıyım. Zaman zaman saçımı yeşile boyar, gözlük alırken mutlaka yeşil çerçeveli seçer, üzerimde mutlaka yeşil bir şeyler taşırım. Benim için özgürlüğün rengidir yeşil ve şehir hayatı dolayısıyla az gördüğüm bir renk olduğundan aynı zamanda hasretliğimdir.

  • Rüzgarın Çocukları benim göz bebeğim, mutlaka bitirmem gereken bir hikaye olduğunu düşündüğüm için yayınlamaya karar vermiştim belki böyle yapınca sonuna kadar gidebilirim diye. Üstelik bittiği zaman bastırmak da en büyük hayalim. *-* Bir de ikizlere karşı tuhaf bir takıntım var *nedenini sormayın bilmiyorum :)* Her gördüğüm yerde okuyabilme, sevebilme, kısacası hayran olma kapasitesine sahibim :') Yazdıklarımda da ikizleri bulabilirsiniz. Ve ufak bir sır... ;) Hep bir ikizim veya benden bir iki yaş büyük abim olsun isterdim :')


  Ben de böyle bir deliyim işte, emoji hastası, sağı solu belirsiz, çılgınlık yapmaya sebep bile aramayan bir deli.


  Tanıyan tanımayan herkese selamlar, saygılar, sevgiler...heart-eyesheart-eyes
[Bildir]


globbels Hikayeleri [22]
globbels Serileri [1]
globbels Yorumları [137]
globbels Yarışmaları [0]