Merhaba! 14 numaralı odaya hoşgeldiniz.

Hüviyet

Oda Sakini: Finnick [İletişim]
Gerçek İsmi: Emrah
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Günü:
Odaya Taşındığı Tarih: 05/12/14
Website:
Ask.fm:
Twitter: @EmrhAtatnc
Facebook:
Wattpad:
Betalık Yapıyor Mu?:
Ortalıklarda Göründüğü Son Tarih: 05/10/16

Yazar Performansı
Bu Ay
: 0 kelime
Toplam: 11911 kelime

Duvar

İsmim Emrah, 2007 yılından beri yazmakla uğraşıyorum ve bir çok bunun gibi sitede bulundum, iyi insanlarla tanıştım, paylaşımlarda bulunduk. Yazmak ve böyle sitelerde bulunup yeni insanlar tanımak güzel, vazgeçilmez bir parçam. Çünkü ilgilendiğin bir alanla insanlarla sohbet edebiliyor, fikir alışverişinde bulunabiliyor, arkadaşlar edinebiliyorsun. Ufkumuzu geliştiriyor.


Müzik benim için diğer ayrılmaz bir parçam, kendimi bildim bileli müziğe ilgim vardır ve müzikle uğraşmaktayım. Kendimce de bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Her zaman bir parça yapma hayalim vardır ama henüz gerçekleşmedi, sadece elimde müziğin sözleri var:D


İzmir'de oturuyorum, 32 yaşımdayım. Üniversiteyi bitirdim ve herkes gibi iş arama maratonuna girdim:D Derdin hiç bitmez anacım hihi. Gencim ben gencim:P arada dede derler bana:D Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:)


Eğlenmeyi, eğlendirmeyi, gülmeyi güldürmeyi severim. Arkadaşlarla sohbet etmeyi severim. Elimden geldiğince enerjik olmaya çalışıyorum, burada olduğum için de mutluyum:) İnanıyorum ki çok güzel günlerimiz geçecek burada:)


Kusuruma bakmayın kendimi tanıtma konusunda hiç iyi değilimdir bu yüzden üzgünüm, bir şeyler yapmaya çalıştım, görüşürüz sitede:)


[Bildir]


Finnick Hikayeleri [2]
Finnick Serileri [0]
Finnick Yorumları [0]
Finnick Favorileri [0]
Sonuç yok.