Merhaba! 1 numaralı odaya hoşgeldiniz.

HüviyetOda Sakini: Erce Praetorium [İletişim]
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Günü: Kasım 03
Odaya Taşındığı Tarih: 19/11/14
Website:
Ask.fm:
Twitter: erceyazici
Facebook: erceyazici
Wattpad:
Betalık Yapıyor Mu?: Hayır
Ortalıklarda Göründüğü Son Tarih: 31/07/20

Yazar Performansı
Bu Ay
: 0 kelime
Toplam: 450802 kelime

Okur Performansı (Erce Okuma Listesi)
Bu Ay
: 0 yorum
Toplam: 32 yorum

Duvar


-03 Kasım 1990 İstanbul doğumluyum. Kara kaş kara göz diye tabir edilen bir erkek çocuğuyum. 


-ITU Elektronik Haberleşme bölümünü ÖSS ilk denememde inanamayarak kazandım. Kazanmak yolun başıydı, ama sonunu da gördüm ve okulumu bitirdim.


-Anadolu Üni. Uluslararası İlişkiler bölümündeyim şimdi de. Açıktan okuyorum, planım önümdeki yirmi yıl içerisinde bu okulu da bitirmek. Şaka bir yana, öyle geldiler bir anda bari İngilizcem var, böyle bir bölüm daha okuyayım, yedekte bulunsun dedim.


-Üç senedir çalışıyorum. Özel bir firmada yönetici yardımcısıyım. Neden işimi yapmıyorum, açıkçası ben de bilmiyorum. Şartların olgunlaşmasını bekliyorum sanırım.


-2006 yılından beri fanfiction yazmakla birlikte 2009da özgün yazmaya da başlamış bulunuyorum. İlk Fanfic denemem o zamanlar bir yenisi daha yapılmayacağı duyurulan son X-Men filmi The Last Stand'ın sonrasını konu alan X-Men: Again for the Eternal Sunshine'dı. Yazdığım ilk özgün ise StrangerS oldu.


-Bundan sonra bir süre kendimi nadasa aldım. En azından site için geçerliydi bu, öteki yandan harıl harıl özgün hikaye olayına dalmış ve kendi evrenimi yaratma çabasına girmiştim. Bunun üzerine Başkalaşım'ı yazdım. Ufaktan bir kitap boyutunda hani kendisi..


-Eğer benimle bir yerde karşılaşıp tanışmamışsanız, açıkçası çok Facebook'ta arkadaş olma taraftarı falan da değilim. Burada hepimizin bir özel hayatı var sonuçta, değil mi?


-Şimdi bir kitap yazmaya çalışıyorum. Yasak. Temeli yaşanmış bir olaya dayanıyor ve umarım bu sene içerisinde bitireceğim. 2015'te umarım raflarda olur diyorum.


Ve tanıtımı noktalıyorum;


Görüşmek üzere.


dipnot: Hakkında bölümü Thelake'den özenilmiştir. Açık açık.
[Bildir]


Erce Hikayeleri [83]
Erce Serileri [9]
Erce Yorumları [32]
Erce Favorileri [0]
Sonuç yok.