Yorumlayan: ophelia
Tarih: 17/07/19 00:00
Bölüm: Çömez Savunman
Beğendim

hala buradayım gremlin, sabırla bekliyorum dönmeni <3 ve amber'i özledikçe geri dönüyorum hikayeye

uzaylı loves you

Yazarın Cevabı:

Canım uzaylı,

Hala buradayım ve son bir aydır yeniden yazmaya başladım. Ama yeni bölümleri henüz eklemedim hikayelere. Umarım yeniden başladığımda hikayenin akışını seversin. 

Şu anda kesin bir şey söyleyemiyorum ama planım, aksi bir şey çıkmazsa, sonbaharın sonunda yeniden yayınlamak. Gerçi ev boş görünüyor... Eski yoğunluk yok gibi... Yine de ısrarla burada yayınlamaya devam edeceğim hikayelerimi. 

İyi bak kendine canım uzaylı :)

 Yorumlayan: Bella
Tarih: 09/02/19 21:12
Bölüm: Çömez Savunman
Beğendim

Lumos, 

Uzun zamandır devamını bekliyorum. Gelmesini gerçekten çok istiyorum. Senin yazma stilini Rowling'e benzetmiştim. Beşinci kitap için farklı bir son olarak görmüştüm :). Lütfen,  lütfen devamını getir 😳 

Nox!

Yazarın Cevabı:

Sen yorumu yazalı bir ay olmuş :( Bense yeni yazabiliyorum. 

 

Çok uzun zamandır yeni bölüm eklemiyorum ve hikayelerim unutuldu galiba diye düşünüyordum - ki bir de baktım yorum gelmiş :) Hemen olmasa da yakın bir vadede tüm hikayelerimi tamamlayacağım. Umarım beklentini karşılar.

Teşekkür ederim Bella :))) Zamanına ve yorumuna teşekkür ederim :))))Yorumlayan: uzayli
Tarih: 06/11/17 18:14
Bölüm: Çömez Savunman
Beğendim

Sanırım yanlışlıkla bir daha başladım, nasıl olduğunu anlamadan kendimi burada buldum *-*

Yazarın Cevabı:

Ne kadar uzun olmuş buradan ayrı kalalı... Bu yorumun öylece kalmış... Hala buralardaysan... :) teşekkürler uzayliYorumlayan: uzayli
Tarih: 03/05/17 23:51
Bölüm: 2. Kule ve Karargah
Beğendim

Hikaye hakkında yaptığım yorumlara cevap vermişsin, hemde iş-aş-kent: Clark Kent yoğunluğuna rağmen, hiss-i şükran duydum efendim ^.^ Cevaplarına nasıl geri dönüş yapabileceğim konusunda hiçbir fikrim olmadığından *geri dönüt bölümü aradım o kadar ama bulamadım, evet sanırım bu uğurda kör oldum* yorum olarak döneyim dedim. Şu yazmaya kıyamadığım hikayeler var ya, onlar hep bölük pörçük parçalar ve ben fazla savurgan bir insanım. Daha önceden çok başıma geldi. Gaza gelip kurgsu oturmamış bir değil (bir olsa gam yemeyeceğim) bir sürü hikaye yayınladım ve hepsi ziyan oldu. Öylece zihnimin bir köşesinde asılı kaldılar. Bir gün her şey yerine oturduğunda hiayelerimi yayınlayacağımı biliyorum, adım gibi eminim. Ama her şeyden önce kendimin oturmasını beklemem lazım. Önümde biraz daha zaman var. Yine de hoş yorumların için çoook teşekkür ederim.

Yorumlarımın seni gaza getirmesine hakikaten çok sevindim, bu kurgunun pembe diziye dönüşmesi için Brezilya'dansenarist getirmemiz lazım. Bellatrix meselesi *dıdımdıdıdıdım* ve Amber'in hissettiği iz *dıdımdıdımdıdım* hikayenin tek bir yodan ilerlemeyeceğinin habercisi niteliğinde zaten. Seni hüsrana uğratacağını sanmıyorum. Bir de araştırdım KUZENLER EVLENEBİLİYORMUŞ! TAMAM tamam sakin. Ayh. dindiğim bu yeni bilgi ve hikayeye devam edecek olman böğrümdeki öküzü halaya kaldırdı ^-^ *halaybaşı çek çek*

Sonraki bölümde görüşmek üzere, Potter gözlükleriyle bekliyorum yeni bölümü!

 Yorumlayan: uzayli
Tarih: 01/05/17 23:19
Bölüm: 4. Lestrange Evi
Beğendim

*öhöm öhöm* Havalı bir giriş yapayım dedim ama Dolores Umbridge'den öteye geçemedi ne yazık ki :/ Neyse.

Evet, yine ben. daha son bölümü bitireli 24 saat olmamışken kendimi bilgisayar başında Bakanlık Ablukası'nı okurken buldum. Daha önce başına geldi mi bilmiyorum ama, hani böyle yavaş yavaş kanının kaynadığı ve bir müddet sonra tamamen içli dışlı olduğun hikayeler olur ya, Bakanlık Ablukası sanırım oldu. Sanırım değil, basbaya oldu ^-^

Bir kere daha başlarken hikayeye geçen sefer unuttuğum şeyleri de eklemek istedim. Mesela Amber'in Bellatrix'in kızı oluşuna pek şaşırmadığım gerçeği gibi. Eh, amacı uğruna bakanlığa girip görevlilere kafa tutan üstüne Umbridge'e laf sokan bir kadın Bellatrix'in kızı (Sirius'un da yavuklusu *öf feci shipliyorum, biri bana kuzenlerin evlenebildiği söylesin!*) olmayacak da kimin kızı olacak?

Hermione yine gözlerinden kitap ışınları saçıyor :) *Sakin ol Herm, kulağından bilgi akıyor!*

Beynimden yanık kokusu gelmeye başladı sanırım... Tamamen yanmadan gideyim ben, geç oldu. Kalanını sonraya yazarım artık.Yazarın Cevabı:

Evet, tüm hikayeyi bir gecede bitirmişsin :D :D

Öncelikle gözlerine sağlık demek istiyorum. 

Umarım gelecek yeni bölümleri de aynı şevkle ve keyifle okursun uzaylı :D 

Ben de senden bekliyorum. Sirius'u sağlam tanıdığını biliyorum (önceki yorumlarından birinde "Harry'den bahsederken sesinin tınısının değişmesi" demişsin mesela, bu çok kenar kıyı bir detaydı ;) ). Yaz uzaylı, biz de okuyalım. 

Hikayeye gelince... B.A. benim için daha farklı bir yerde duran bir hikaye. Neden bilmiyorum. Pattadanak çıkıp çat çat 8 bölüm haline gelen bir hikaye o. Henüz yayınlanmamış kısımları da var ama tıkandı... Tıkandığım noktayı açmadan yeni bölüm yayınlarsam pembe diziye dönmesinden korkuyorum. Yorumların da tam da böyle bir zamanda geldi biliyor musun? "Galiba bırakacağım," diye düşünürken birilerinin okuduğunu görmek hem mutlu etti hem de devam etmem için beni bir güzel gaza getirdi. 

Net ifade edemiyorum ama çok çok çok fazla teşekkür ediyorum sana uzaylı :D Potter'la kal!!

 Yorumlayan: uzayli
Tarih: 30/04/17 00:36
Bölüm: Başyargıç
Beğendim

Birkaç dakikadır ekranla bakışıyoruz, böyle giderse aramızda bir ilişki doğabilir.

MERLİN'İN DONU ADINA! Yorum yapacağım ama ne yazacağımı bile bilmiyorum, o kadar mutlu oldum ki! O artık özgür, nefret ettiği ailesinin evinde kalmak ve birazcık hava almak için animagus olmak zorunda değil! Sirius is free wizard!

Hormonlarım Bellatrix meselesine değinemeyecek kadar yükseldi, kafam tavana değiyor *-* Lütfen yeni bölüm yaz, böyle giderse yetersiz doz Sirius yüzüden şuralara bir yere bayılacağım. 

Umbridge kedili poselenlerinin tozunu alırken Sirius 1. SINIF Merlin Nişanı'nı parlatır artık.

Yoruma başlayamadığım gibi bitiremiyorum da :) En iyisi şunu ekleyerek bitireyim: üslubun çok güzel, karakterlerin ruh hallerini yanıtışın bana Rowling'i anımsatıyor. Gut nayt!Yazarın Cevabı:

Galiba hikayenin hepsini aynı gece bitirmişsin uzaylı :D

Geç cevabım için lütfen kusura bakma. Gündüz işte gece pc başında anca... Bir nevi Clark Kent/Superman gibi bişi. Hyde/Jeykll da denebilir... :D 

Şu yorumunu dönüp tekrar tekrar okuyorum :D ardından da kocaman kocaman sırıtıyorum. Ve umuyorum ki yeni bölümleri kısa bir sürede yükleyebileceğim. 

Sirius için başka başka planlarım da var ve yalnız Bakanlık Ablukası'yla sınırlı değil ;) Bakalım, cesaret edebilirsem... Neyse daha fazlasını söylemeyeyim.

Senin yazdıklarından ne haber? Karanlıkta kalmaya devam edecekler mi? Yoksa yayınlayacak mısın? Ufaktan bir şeyler yayınlasan? Hatta bir de bir beta okur bulsan buradan???

Yazdıkların için, okumaya ayırdığın zaman için çok teşekkür ederim uzaylı :) Yeni bir bölümde/hikayede görüşmek üzere :)))))Yorumlayan: uzayli
Tarih: 30/04/17 00:04
Bölüm: Karşılaşmalar
Beğendim

Bellatrix burada O.o

Okurken içim kıpır kıpır, çok güzel gidiyor hikaye. Nazar değecek diye ağız tadıyla iltifat edemiyorum bile. Ayh, devam edeceğim ben. O bordo cüppenin üzerinde Merlin nişanını görmem, Amber ve Sirius arasında bir şeyler filizlenmesine şahit olmam lazım. Heyecan bastı yahu! *ıdıdımdımdıdım dıdım dıdım*Yazarın Cevabı:

Ah o Bellatrix... Neyse. Spoiler yok :DYorumlayan: uzayli
Tarih: 29/04/17 23:26
Bölüm: 3. Karşılama
Beğendim


Yorumlayan: uzayli
Tarih: 29/04/17 22:41
Bölüm: 2. Kule ve Karargah
Beğendim

Sirius'un Harry'den bahsederken ses tınısıdaki değişiklik, Amber'in bakanlık görevlilerine kafa tutması, bozguna uğrayan bir Umbridge...Harika, harika, harika!

Bu bölümde özellikle iki şey çohoşuma gitti: Sirius'un söz dinleyen bir köpek yavrusu gibi Amber'ın koluna girmesi (Her ne kadar Umbridge'e laf sokmadan Bakanlık'tan ayrılması yapısına ters olsa da, anlaşılan Pati'mi dört günde çok üzmüşler. Laf sokmaya mecali bile kalmamış :/) ve Arthur'un Ruh Emiciler hakkındaki tasarı konusunda Amber'ı desteklemesi. Şu Ruh Emicileri hiç sevmiyorum yahu! (gariptir, ilham verici buluyorum) Güzel bir bölümdü, keşke Sirius dönüp dolaşıp şu eve girmek zorunda kalmasa. Olsun, olaylar gittiçe dallanıp budaklaşacak anlaşılan.Yazarın Cevabı:

Sirius'a bu kadar dikkat edeb başka bir okurla daha karşılaşmadım galiba :D Yazman konusunda bir kere daha ısrar ediyorum. Bir beta, biraz cesaret ;)Yorumlayan: uzayli
Tarih: 29/04/17 21:17
Bölüm: Çömez Savunman
Beğendim

Ne güzel kurgu, keşşşke benim olsa! :)

Sirius Black sadece Harry Potter dünyasında değil, şu ana kadar konuk olduğum dünyalarda en sahiplendiğim, en sevdiğim, gelmiş geçmiş en baba karakter.

Tülün ötesine geçtiğinde bende onunla birlikte geçtim, en yakın arkadaşımı kaybetmiş gibi hissettim. O sahneyi her okuduğumda veya izlediğimde de hala öyle hissediyorum. İlk okuyuşumdan itibaren kafamda hep ''Yaşasaydı...'' diye başlayan cümleler geziniyordu. Sürekli kafamda kurguladım yaşasaydı neler olabileceğini, paylaşmaya kıyamadığım hikayeler karaladım. Nihayet birinin harika bir kurguyla ve harika bir karakterle (Amber reyize daha ilk bölümden kanım ısındı, niye bilmiyorum.) Sirius ölmesydi neler yaşayacağını anlatacak olması beni çok heyecanlandırdı. Hatta gaza gelip yorum bile yazdım (bu ne cesaret yiğidim xvbcavchd) 

Keşke daha önceden keşfetseydim hikayenin varlığını, yeni bölümünü heyecanla beklerdim. Dediğim gibi gaza gelip yazdım bu yorumu, umarım hata yapmamışımdır. Bilgisayardan random atmakta zor işmiş favbafbv (bu nasıl random şimdi -,-)Yazarın Cevabı:

Merhaba uzaylı,

Ayağının tozuyla Amber'a denk gelmen, bir de üzerine yorum yazman çok mutlu etti beni. 

Çok uzun bir zamandır yeni bölüm ekleyemiyorum ama sanırım yakın bir zamanda bu sıkıntıyı aşacağım. Umarım yeni gelecek bölümleri de keyifle okursun :))

Sirius hakkında aynı düşünce ve hisleri paylaşıyoruz seninle :) Gerçekten baba karakterdir. Ne yazık, Pottermore'da da hakkında çok fazla şey yok (Remus'la ilgili ufak hikayeler mevcutken Sirius hakkında cidden çok bir şey yok. En azından ben hiç denk gelmedim :/ ). 5. Kitap 1033 numaralı sayfa lanetlidir benim için. Laneti biraz da olsa tersine çevirebilmek için yazıyorum biraz da... 

Paylaşmaya kıyamadıklarını burada paylaşmalısın. Hepimizin benzer düşünceleri var ziyaret ettikleri evrenlere dair. Kim bilir, sende neler var ;)

Cesaretin, zamanın, düşüncelerin için çok çok teşekkür ederim. Yeni bölümlerde/hikayelerde görüşebilmek dileğiyle :))))

 

 

 Yorumlayan: Sirdemi
Tarih: 07/10/16 22:37
Bölüm: Başyargıç

Devam etmelisin...Yazarın Cevabı:

O kadar zamandır girmiyorum ki siteye... Uzun bir süredir yazmada sıkıntı yaşıyordum. 

Hikayeye devam edeceğim. Üç aşağı beş yukarı tamamlandı sayılır...

Geç cevap verdiğim için özür dilerim. Umarım ben hikayeye devam ettiğimde okumaya devam edersin. Yorumun için de teşekkür ederim Sirdemi.Yorumlayan: hyperione
Tarih: 30/01/16 19:54
Bölüm: Çömez Savunman
Beğendim


Yorumlayan: Kitapsever3550
Tarih: 28/01/16 11:33
Bölüm: Karşılaşmalar
Beğendim

Devam etmen lazımmm

Bu hikaye senin diğer hikayelerin gibi süper ötesiiiiYazarın Cevabı:

Merhaba Kitapsever3550 :)

Bu dönem işimde yoğunluk olduğundan bu hikayeyi sık güncelleyemiyorum. Yakında yeni bölüm gelecek ama ^^

Yorumuna, zamanına sağlık :) Lütfen takipte kalmaya devam et. Yeni bölümlerde görüşmek üzere ^^Yorumlayan: KaraKedi
Tarih: 12/01/16 14:13
Bölüm: Karşılaşmalar
Beğendim

Selam Gremlin,

en sonunda bu hikayeni de okuyabildim, gururluyum ^.^ 

Çapulcular <3 

Kurgun muhteşem, sanırım daha önce buna benzer bir hikaye okumamıştım. Sirius genelde ölmez fakat nasıl aklandığı/aklanamadığı, Bakanlıkla ilgili olan kısım verilmez. Harika olmuş tek kelimeyle.

Amber'in Bella'nın kızı olması? WTF diye haykırdım resmen. Bellacığımızı hamileyken hayal dahi edemiyorum, bir one shot harika giderdi aslında ^.^ bende orada burada hikaye yazılsın diye yalvarmaktan yoruldum :D yine de vazgeçmedim. Vazgeçmem ^.^

Başta neden kaçtığını anlayamadığım bir karakter var karşımda, acaba pasif mi diye düşünürken oldukça şaşırtarak dişli olduğunu kanıtlıyor. Bu kadar güçlü olmasını beklememiştim, Sirius'u sindirebilecek kadar güçlü olmasını. Sanırım yaş farkı da var, yine de bizim yakışıklıyı koluna takıp gezebiliyor. Sirius Azkaban'dan kaçtıktan sonra bile olsa bu kadar sakin değildi sanki? Daha sinirli, iğnelemeyi seven birisi. Amber'in gölgesi altında kaldığını hissettim, birazcık beni rahatsız etmedi değil. Belki ilerleyen bölümlerde değişir, merakla beklemekteyim. 

Esas kızı Sirius'a yamamaya çalışıyordum ki kuzen olduklarını öğrenmem mutluluk balonumu patlattı resmen. Güçlü kadın karakterleri severim, Alacakaranlıktaki Bella gibi değil, pratik düşünmeli ve dişli olmalı. Amberde bu var, gözü kara bir de. Sirius ile harika eş olurlardı. Niden kuzen nideeeğğn:(((( 

Hermione her zamanki parlaklığıyla ortada, bayıldım buna. Amber onu yanına alıp eğitse yavaştan, muhteşem ikili olurlar. Hatta Amber Hogwartsta profesör bile olabilir^.^ 

Remus ve Tonks arasında bir yakınlaşma yok değil mi? Bir Snupin-sever olarak birlikte olmalarından pek mutlu olamıyorum ama sanırım senin için katlanabilirim :D 

İlerleyen bölümlerde Sirius'un travma geçirdiği hakkında Amber ve Remus'un dertleştiğini görmek istedim nedense. 

Amber ikizlerle yakın anladığım kadarıyla, gerçekten çok uyumlular:D arada sırada birlikte vakit geçirdiklerini ya da okul hatıralarını da görmeyi isterim ben şahsen. 

Siriusla beraber alışverişe gitmeler fikrini sevdim, insanlardan yıllarca uzakta kalmış bir adamı yavaş yavaş topluma kazandırmak güzel bir fikir. Eminim ki o cübbelerin içinde çok seksi olmuştur :D 

Bakanlığa gittikleri an kalp krizi geçirecektim sanırım, gecenin dördünde bir çırpıda okudum hikayeyi. Bellatrix'in görüldüğü yerde ise heyecan doruktaydı tabii. İnanılmaz derecede merak ediyorum devamını. 

Kurgusu çok sağlam iki hikayeyi birlikte devam ettiriyor olman karşısında şapka çıkartıyorum. Çok başarılısın. Yazım tarzına gittikçe alıştım ve bölümlerin uzunluğundan çok mutluyum ^.^ hep uzun olsunlar, harika. 

Ellerine sağlık, gönül isterdi ki bölümlere tek tek yorum yapabileyim fakat gece başlayıp hızımı alamadığım için tek bir yorumda toparlamak zorunda kaldım. Sanırım biraz da çenem düşmüş. ^.^ takipteyim, bizi çok bekletme ^.^ 

Not: Umarım sandalyeden düşüp bir yerini incitmemişsindir. 

Not2: Yoğunluğunu anlıyorum, devam edeceğini bildiğimden aylar geçse de bölümü beklerim. 

Kocaman öpücükler ^.^ Yazarın Cevabı:

Selam KaraKedi!

Öncelikle gözüne sağlık :D Yine bir anda bitirmişsin. Performansını bir kere daha ayakta alkışlıyorum (bu defa önümü de ilikliyorum, evet).

İltifatların için teşekkür ederim :) Bu hikaye sanki YK'dan ya da KGD'den daha olgun gidiyor gibi. Umarım ileride de herkesin beklentisini karşılayacak şekilde devam edebilirim. 

One-shot önerin dakikasında kafama yattı. Belki Amber'ın geçmişine dair minik, en fazla dört bölümlük bir seri ekleyebilirim. Flashbackle hikayeye yedirmek yerine bu daha şık olacak gibi duruyor <3 Az daha düşüneyim bunu. Eninde sonunda gelecek, buna emin olabilirsin :)

Amber aslında şu anda ne kadar ne olduğunun farkında olmayan bir karakter. Elbette Bella Swan kadar pasif değil ama şu anda hala öyle (gerçi, Bella Swan'ın yanında beş yaşındaki yeğenim bile daha dişli ya). İlerleyen bölümlerde yine Peru'ya dönmeyi tercih edebilir... Kalıp savaşmaya devam edebilir... Sevgi dolu bir de annesi var, bunu da unutmamak lazım. Kadıncağız yeğenine olan sevgisini, Esrar Dairesi'nde çok yoğun şekilde göstermişti mesela. Özlemden olsa gerek...

Sirius'un gölgede kalması, hem Amber'a alttan alta duyduğu güvenden kaynaklı hem de henüz onu iyi tanımıyor. Çelişkili bir durum. Elbette Sirius lafını sözünü esirgeyecek türden bir adam olmadı asla ama ikinci (aslında üçüncü, Hogwarts'ta da bir kere yakalanmıştı) kere yakalanması, artık otuz yedi yaşında vs olması da azcık törpülenmesine neden olabilirmiş gibi geldi. Amber - Remus dertleşmesi diye yazmışsın ya mesela, bu tam da oraya oturuyor aslında... Umarım karakterin özü, şekli, biçimi kaymıyordur. Sirius'u sinmiş bir adama dönüştürmeye hiç niyetim yok, onu hepimiz sivri haliyle seviyoruz <3 <3. İlerki kısımlarda konuyla ilgili düşüncelerini bekliyorum :)

O cüppeler, o cüppeler... Azcık çizim yeteneğim olsaydı, kafamdakini gösterebilseydim şahane olacaktı 3:) Şahsen mürdüm renkli kadifenin hem şık hem de şahane durduğunu düşünüyorum Sirius'un üzerinde (lütfen burayı fondan bir "uuu beybii" efektiyle oku :P )

Yeni bölümlerde görüşmek üzere :D 

Not: Azcık başımı çarptım, yukarıdaki cevaplardan anlayacağın üzere :P Onun dışında zıplayan dağ gelinciği gibiyim ;)

Görüşürüz ^^Yorumlayan: tavuskusuninnisi
Tarih: 10/01/16 19:29
Bölüm: Çömez Savunman
Beğendim


Yorumlayan: Tugce
Tarih: 13/10/15 19:08
Bölüm: 6. Cüppe, Asa ve Ev
Beğendim


Yorumlayan: Tugce
Tarih: 13/10/15 19:08
Bölüm: 5. Birinci Sınıf Merlin Nişanı
Beğendim


Yorumlayan: Tugce
Tarih: 13/10/15 19:08
Bölüm: 4. Lestrange Evi
Beğendim


Yorumlayan: Tugce
Tarih: 13/10/15 19:07
Bölüm: 3. Karşılama
Beğendim


Yorumlayan: Tugce
Tarih: 13/10/15 19:07
Bölüm: 2. Kule ve Karargah
Beğendim


Yorumlayan: Tugce
Tarih: 13/10/15 19:05
Bölüm: Çömez Savunman
Beğendim


Yorumlayan: bellacik
Tarih: 30/09/15 23:47
Bölüm: 6. Cüppe, Asa ve Ev
Beğendim


Yorumlayan: asher
Tarih: 28/09/15 15:38
Bölüm: 6. Cüppe, Asa ve Ev
Beğendim

1.olarak bölümü 2 kez yüklemişsin tekrar bak istersen.

2.si bence sirius şu anda hiç çapulcu gibi değil. biraz severus biraz harrynin teyzesi yanındaki hali, remus olabilir 3.kişi belki ama emin değilim.

3-senin aklındaki 3 kişi kimdi?Yazarın Cevabı:

Selam asher, 

Uyarı için sağol, görmemişim 2 kez eklediğimi (kızarma efekti).

Kafamdaki Sirius'un tipi azcık Tom Mison, az bi Jhonny Depp ve biraz da Ville Valo karması biri. Onun dışında Rowling'in tanımladığı "zahmetsiz zarafeti" başka kimselerde göremiyorum. Galiba soruda tip kısmını biraz açsaymışım iyi olacakmış.

Cevabın, yorumun ve zamanın için çok teşekkürler ^^ Yeni bölümde görüşmek üzere :))Yorumlayan: atakan
Tarih: 19/09/15 03:46
Bölüm: 5. Birinci Sınıf Merlin Nişanı
Beğendim


Yorumlayan: asher
Tarih: 17/09/15 16:37
Bölüm: 5. Birinci Sınıf Merlin Nişanı
Beğendim

ben bu kıza BA-YIL-DIM. kesinlikle tarz. harika. kendinden emin kızlara bayılıyorum.Yazarın Cevabı:

:))))))) Teşekkürler asher.

Belki bir gün ikiniz Üç Süpürgede bir şeyler içersiniz, belli mi olur? ;) 

 Yorumlayan: asher
Tarih: 13/09/15 19:02
Bölüm: Çömez Savunman
Beğendim

hoş bir hikayeye benziyor.Yazarın Cevabı:

Teşekkürler asher. Umarım ilerleyen bölümleri de seversin ^^Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()