Yorumlar: Bozulmaz Yemin

Yorumlayan: Valkirycass
Tarih: 17/09/15 22:23
Bölüm: Bozulmaz Yemin

Merhaba Calypso! Benim Draco'mun sana yazma gücü verdiğini öğrendiğimde çook sevindim. Öğrendiğim gibi de daldım, okudum ve yorumu sıcak sıcak yazıyorum. hazır mıyız?

Şimcik en baştan söyleyeyim ki gerçek kitabın hiçbbir kısımını değiştirmeden, gerçekliği bozmadan yazılan one-shotlara bayılıyorum. Neden? çünkü belki de gerçekten öyledir, biz bilmiyormuşuz havalarına girip mutlu olabilirim (bkz: manyak) 

Anlatımının konusunda bi yorum da bulunmayacağım. çünkü yoruma ihtiyacın olmayacak kadar akıcı ve güzel yazıyorsun... Aynen böyle devam. 

"Üstünde siyah kot pantolon ve üstten iki düğmesi açılmış siyah bir gömlek vardı, rahat bir edayla bacak bacak üstüne atmıştı. "

işte ben bu Severus'u seviyorum <3 Siyah, huysuz dibine kadar Snape ama karizma. O Narcissa'yı kovup ben uzanmak istiyorum o dizine. Oyle kitap okurken saçlarımla oynasın istiyorum. Çok mu şey istiyorum? (EVET)

Fangirl kısmımı bir tarafa bırakırsak Cissy'nin asasını sevmeyişi, hatta o kadar önemli bir şeyi siyah sopa diyerek basitleştirmesi çok güzel ayrıntıydı. Kadın artık büyüden tiksinen bir hale geldi zavallı.

Severus'un  Draco'yu sahiplenişi, her şekilde koruyacağım demesi çok tatlı. Gerçek bir erkek dedirtiyor. (Hoş hiçbirimiz severus'un erkekliğinden şüphe etmiyoruz. )

Sonraki sahneler zaten muhteşemdi. *Whatsappta kullanılan tek kaşı kalkmış emoji*

Kısacası çok güzel yazmışsın. gece gece sürpriz oldu da okudum, gözüm gönlüm açıldı. Ellerine sağlık! Daha sık yaz!

 Yazarın Cevabı:

Merhaba Cass. Eveettt, hazırımm :D

Ben de kitaba bağlı kalarak aralara hikayeler eklemeyi çok seviyorum. Yazılmayan şeyleri yazmak gibi oluyor ve dediğin belku gerçekten böyle olmuştur, hissi uyandırıyor insanda. O konuda ben de manyağım yani, merak etme. :D

Aynen, ben de tam olarak o Severus'u seviyorum. Huysuz, aksi bir tip olabilir ama sonuç olarak karizmatik. Karizma be kardeeşiiimmm! Yazarken benim de Narcissa'yı kışkışlayasım geldi. Yerinde ben olsaydım nasıl mutlu olurdum.

Orayı fark etmene sevindim. Gerçekten, büyüden ve büyücü olmaktan nefret edecek biri varsa Narcissa'dır. 

Tabi ki şüphe etmiyoruz canım, erkek adam yani. :D Draco öz oğlu olmasa da oğlu gibi görüyordur onu, Draco da Severus'u, Lucius'u sevdiğinden çok seviyordur herhalde.

Çok teşekkür ederim yorumun için. Biraz daha Severissa yazasım var aslında, bakalım sonuç bulacak mı? :D

 

 Yorumlayan: tabris
Tarih: 11/09/15 16:25
Bölüm: Bozulmaz Yemin
Beğendim

Selammm :)

Ya şu Narcissa&Severuslarını çok seviyorum ben ya. İyi ki bunu yazmışsın. Gerçi Lucius'a da hayır diyemem. Sanırım ikisi arasında seçim yapamıyorum, hangisini yazarsan yaz kabulümdür. Yeter ki yazmaya devam et. :)

Ah, Snapei kot giymiş olarak okumaya bayılıyorum ya. Kot ve üstten iki düğmesi açık gömlek. Eriyebilirim. :D Ayrıca Snapele kitap okumak.. Ahhh... :D

Bozulmaz yemin olayından güzel bir hikaye çıkarmışsın.  Narcissanın Severus için endişelenmesi, onun yanında güvende hissetmesi beni benden alıyor. Bellanın çatlaklığına ayrı hayranım zaten. Bellatrix de favori karakterlerimdendir. :D

Yine çok güzel bir hikayeydi. Yalnız, umarım bunu yazdın diye Luciustan da vazgeçmemişsindir. Ben onu da bekliyorum merakla. :)

Eline, emeğine sağlık. :)Yazarın Cevabı:

Selam tabris :)

Ya çok teşekkür ederim. Ben de senin yorumlarını çok seviyorum. :D Şahsen ben de Lucius'a hayır demem, Severus da olur ama. İki türlü de kabulümüz.Yeri gelmişken söyleyeyim, Lucius/Narcissa'dan vazgeçmedim. Devam edicem ona da, gelecek hafta yayımlarım sanırım. :) 

Ay orayı yazarken içim gittii... Dedim, keşke Narcissa'nın yerinde ben olsaydım. Severus, kot pantolonla aşırı karizmatik duruyordur bence de, gömlek düğmesi olayı da olmazsa olmazdı. Karizma katalım adama biraz. :D 

Narcissa'yı aslında güçlü bir kadın olarak görsem de Severus'un yanında daha kırılgan olmasını seviyorum. Belki sadece onun yanında böyledir, değil mi? :D 

Bellatrix, benim de favori karakterlerimden biri, serinin en çatlak insanı kesinlikle. Deli haliyle seviyoruz kendisini. :D 

Çok teşekkür ederim yorumun için. Görüşürüz :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()