Yorumlar: Yasak

Yorumlayan: Atalente Praetorium
Tarih: 29/08/15 18:46
Bölüm: Sürpriz
Beğendim

Selaaam-nihayet Yasak görünmezlik pelerinini çıkardı da tanışabildik :3

Hatırladığım kadarıyla bunun karakterleri falan Türk değildi di mi önceden, sonra şeyaptın-valla çok güzel olmuş ipine sapına kadar Türk olmuş, o kalabalık aile, kuzenlerin arkadaşlığı falan tam yani.

Sonra, hani böyle geri dönüş, işte o hasret gidermeler, sarılmalar şakalaşmalar, her yerde okunan şeyler aslında, ki ben bu tarz klasik sahnelerde, giriş bölümlerinde skılırım genelde ama bu hiç sıkmadı, çok güzel aktı gitti, gülümsetti bir de en önemlisi o sanırım, o duyguyu verebildi. Cihan/Neslihan iyi de olan Yusuf'a olacak galibasjskflgkglsk

Bizi çok ağlatacaksın di mi Ercejshsjfkglhkslfksdjfk Biliyorum evet.

Bu çok fena dram kokuyor Erce başta bir parmak fluff verip sonra dünyanın tersini göstereceksin di mi Erce :P

Neyse-birbirlerine tam açılıncaya kadar biraz daha aşk meşk okuruz herhalde, o da yeter napalım...

Ellerine sağlık, yeni bölümleri bekliyorum ben, güzel olacak güzel <3Yazarın Cevabı:

Minik kardeş gelmiş, hoşgelmiş :)

Melsm şöyle ki Erce bir ara beni unuttu. O kadar meşguldü falan filan ama resmi olarak beni unuttu. Sevgili violetin ön okumasının ardından, edit sürecinde bir takıldık.

Şimdi geldim eve, ufak ufak, minik adımlarla yürümeye çalışıyorum diyelim :)

Bunun derken benden bahsettiğini düşünüyorum, ve cevabım evet, başta Erce beni yabancı karakterlerle doldurmuştu, daha sonra Türkiye'ye taşındı bütün hikaye, şimdi senin de söylediğin gibi sapıma kadar Türk'üm :) (soundtracklerim değil ama n'apalım.)

Hikaye Erce'ye daha çok kuzen ve kardeş ağızlarından anlatıldığı için onlarla ilişkileri de olmazsa olmaz bölümüm elbette. Ve biraz kalabalık bir aile olduğumuz için, doğal olarak herkes her şeye bir yerden dahil oluyor.

Giriş için başka bir yer seçilebilir miydi? Erce ya çocukluktan başlayacaktı, ki o zaman da her şeyi hızlı çekim gibi okuyor olacaktınız, ya da hikayenin aslında başladığı yerden (ki Cihan'ın dönüşü oluyor)başlayacaktı- ki oradan başladı.

Aslında Erce'ye göre hikaye şu anda kaldığı yerde başlıyor, çünkü olayları çok değişiyor. Ah unutmadan, elbette geçmişle ilgili öğreneceğimiz çok şey var, çünkü iki kuzenin evlenmesi vb. bizde yasak değil normalde.

Cihan ve Nesli tek ana karakterlerim olsaydı eğer, söylediğini kabul edebilirdim ama olan sadece Yusuf'a olmayacak demekle yetiniyorum, bir kitap olarak. Daha puzzleın tamamlanmamış parçaları var, ve her parça bir şekilde Cihan ve Nesli'yi etkileyecek. Hele bir parça var ki- neyse daha fazla spoiler vermeden Erce'ye bırakıyorum cevabın gerisini.

Memnun oldum :)

^^

ehehehe hayır bebeğim başta bir parmak fluff çalıp sonra drama boğmayacağım. Fluff çalıcam, drama giricem, fluff yaşatıp, drama boğucam :) aslında tam olarak bu şekilde işliyor işler.

Birbirlerine açılmalarını çok beklemeyeceğiz, yani aradan biraz zaman geçiyor ama bizde o zaman ziplenmiş durumda. Çünkü ana hikaye sonrasında başlıyor. Çünkü en büyük acılar kabuklarından çıkmak için en mutlu olduğun anı beklerler.

Yorumuna teşekkür edelim,

ve seni yerim :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()