Yorumlar: Son Pişmanlık

Yorumlayan: Ravenclaw Prensesi
Tarih: 13/09/20 18:33
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Ahh Regulus demek ölmeden önce sevgili kuzeninle vedalaşmak istedin... 

 

Hikayeyi burkulmuş bir kalp ile okudum, sonunda şaşırdığımı söylemek doğru olur, çünkü ilk defa bir Narcissa&Regulus hikayesi okudum. Genelde Narcissa Lucius, Remus ve nadirde olsa Sirius ile shipleniyor. Neyse hikayelerin Black ailesi üzerine olduğunu düşünüyorum. Ve buna bayılıyorum. 

 

Nefis bir hikayeydi ellerine sağlık ♥

Yazarın Cevabı:

Narcissa JKRnin pek de işlemeden detaylandırmadan yazıp bıraktığı bir karakter olduğu için nereye çeksen oraya geliyor, herkesle de shipliyorsun yakışıyor ksjfldkflg

Hikayelerim genel olarak Black/Çapulcu evet, tonlarcası var, takıntım gibi bi şey galiba ya valla ben bile garipsiyorum.

Teşekkürleeer, görüşürüz :3Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 10/12/14 00:53
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Bu hikayeyi ikinci okuyuşum oldu ama ilk sefer duygulandığım kadar duygulandım, hatta daha fazla. Gerçekten muhteşemdi. Okuduğum ilk Regulus&Narcissa olsa gerek bu -senden bir tane daha okumuştum da hangisini önce okuduğumu hatırlamıyorum :D- ve her zaman en iyilerinden bir tanesi olarak kalacak. Kalemine sağlık. :)Yazarın Cevabı:

Selam Calypso <3

Ya şimdi baktım bu yoruma, sonra tekrar baktım, ama ne desem bulamadımsfkglkgkhldkfj Beni nasıl mutlu ediyorsunuz nasıl, anlatamam.. Çok teşekkür ederim, senin de yorumuna sağlık :3 Görüşmek üzeree.. :*Yorumlayan: Selemetis Onaylı Yazar
Tarih: 08/12/14 23:30
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Hikayenin adi benim icin Hickirik Tadi olarak kalacak. O kadar guzel bir betimlemeydi ki! Hikaye gercekten bogazda dugumlenen bir hickirik misali, insanin icinde aci bir tat birakiyor. BİR DE BEN CİSSY/REG SHIPLE,EZDİM! Gerek yaslari, gerek kuzen olmalari olsun. Ama nassssil guzeldi allam yareppim, ellerine sagliiik! 

Sarkiyi dinleyemedim ama not aldim, en kisa zamanda dinleyecegim!

Ben kacayim, opuyorum!Yazarın Cevabı:

Selam Suuu <3

Ya hıçkırık tadı tamlamasına aşığım ben, bir iki yerde daha kullanmışımdır mutlaka, çok seviyorum :3

Narcissa’yı bir Reg’le, bir de Sev’le aşşşırı shipliyorum, sen de shiple oooh :P *nanik*

Çok teşekkür ederiim, yine bir şımardım yine bir mutlu oldum, dinlemişsindir şarkıyı çoktan :D Görüşmek üzeree :*Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()