Yorumlayan: Mia
Tarih: 03/09/16 00:24
Bölüm: Who Wants To Live Forever
Beğendim

Vay canına.

Okudum. Yorum yapmak istedim. Bunun hakkında bir şeyler söyleyebilmek, boğazımdaki yumrunun çözülmesini istedim ama yüzümü soğuk suyun altına sokup geri dönene kadar devam edemedim. Normalde çenesi gerçekten düşük biri olsam da şu an elimden bir şey gelmiyor sanırsam. "Gözlerine bakamıyorsun, bakmaya cesaretin yok artık, eğer bir yerlerde kendi dünyalarının sonunu görmüş birileri varsa senin gibi mi hissettiklerini merak ediyorsun."

Bazen hislerimizi anlatmanın en kuvvetli yöntemi en yalın cümleleri hedeflemektir derler ya, hikayen tek kelimeyle ve onun sahip çıktığı tüm karşılıkla, sadece ve sadece, gerçekten güzeldi. Güzellik kavramının genişleyip diğer abartılı sıfatları yutacağı şekilde güzeldi. Hangi şarkıdan bahsettiğini bilmiyorum ama mutlaka dinlemeye çalışacağım.

Bu hikaye için teşekkür ederim :')Yorumlayan: leonixie
Tarih: 18/08/15 03:26
Bölüm: Who Wants To Live Forever

Beni ortadan ikiye parçaladın ve geriye boşluğa düşen bir kalp bıraktın.

Muhteşemdi.Yorumlayan: Nyxeia
Tarih: 18/08/15 02:15
Bölüm: Who Wants To Live Forever
Beğendim

Öyle muhteşemdi ki başka şeylerle uzatıp küçüğe indirgemek istemiyorum çünkü yazarken mutlaka saçma bir şey söyleyeceğim ve tüm büyü gidecek.

Gerçekten çok çok çok güzel bi şeydi bu koç ve  o gerçekten haklı... Teşekkür ederim bunu yazdığın için, hem bana yatmadan önce düşünmelik bir konu verdin, hem eğlendim okurken-evet fluff değildi ama ben genel olarak farkında olmayı, o bir anlık farkındalık hissini çok seviyorum <3 (uzatmayacağım demiştim güya)

Düşüncelerine, ellerine sağlık...Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()