Yorumlar: Narlı Pasta

Yorumlayan: Brienamber
Tarih: 13/02/17 00:20
Bölüm: Narlı Pasta

Çok güzel bir hikaye nicoya bayılırım

Yazarın Cevabı:

Abartısız yıllar sonra verilebilen cevap: teşekkürler lskflskf :3Yorumlayan: ladyrowena
Tarih: 07/10/16 09:26
Bölüm: Narlı Pasta
Beğendim

Harikaydıı. Özellikle yeraltı narları ile ilgili olan bölümde çok güldüm. Okuyucuya Nico ile empati yapma imkanı vermişsin ve bu çok güzel olmuş.  Çocuk her bir kelimede haklı. Ama garibim ne yapsın bir umut, beklemekten de vazgeçmedi. Hades'e bayağı kızdım. Bu tanrılar ne vurdumduymaz ana baba. Elime verseler tanrı manrı dinlemem valla. Percy'nin çabaları çok hoşuma gitti. Ucundan hafif slash kokan bir hikayeydi. Eline sağlık. 

 Bu arada özgünlerini gerçekten sildin mi? :( bari sildiğin özgünleri öykü kitabı olarak bastır, biz de okuyalım. 

Yazarın Cevabı:

(İnsan bir yoruma nasıl 4 yıl sonra cevap verir için bknz)

Teşekkür ederiim, valla dönüp baktığımda ben de çoğuna slash smut olabilitesi varmış diye düşünüyorumskfjsklf

Eh ne diyeyim, umarım tüm özgünlerin kaderi dediğin gibi olur, birtakım çabalarım var :3

Yani dört yıl sonra kabul etmek istersen, teşekkürler yorum için ^^Yorumlayan: Hazel
Tarih: 26/11/15 23:12
Bölüm: Narlı Pasta
Beğendim

Merhabaa

Atalente, nickine bayıldım öncelikle onu söyleyim :)

Sonra... Evet sanırım bu yorumda kullanacağım son smile olacak? Şu an ilk paragraftayım. Uzun bi aradan sonra fluff birşeyler okuyup açılmak istiyorum, ama çakıldım değil mi?

Yıllarca beklenen bir doğum günü... Numara yapsada hatırlatacak birilerinin olmayışı? Senelerce çocuk kalmış biri unutamaz gerçekten çook vurucu o cümle :( Lotus kumarhanesi bir dışdünya olduğunu unutturabilir, yılların geçişini farkettirmeyebilir demek ama orada bile Nico içinde biryerlerde hep bu günü bekledi. Hiç bu açıdan düşünmemiştim.

Kalbim kırılıyor. Percy geldikten sonra bile:(

Bu fandomda çok acemiyim??? Şu an her paragraftan alıntılamak istediğim bir sürü cümle var hem karakteri özümsemen hem de o kırıcı cümlelerin... Şey dram bence yazması zor bir tür çünkü ucuza kaçmaya çok meyilli. O yüzden şapka çıkartıyorum önüne gerçekten zevkle okudum hatta bu akıcılığı bozdu biraz çünkü çoğu cümleyi geri dönüp yine okudum. Ve sanırım dönüp dolaşıp bir daha okuyacağım bu hikayeyi.

Bu kadar çok konuşup aslında söylemek istediklerimi söyleyemedim, evet.

İnsanın kalbini kıran birine teşekkür etmesi çok tuhaf olsa da teşekkürler bu hikaye için :(Yazarın Cevabı: Awwww bu uzun zamandır aldığım en en en tatlış yorum <3 Eheh teşekkür ederim, çok seviyorum ben de <3 Iııım şey doğrusu şu ki ben fluff yazma challengei yapsam bile fluff yazamıyorum+beceremiyorum+yazmayı sevmiyorum :( (Okumak daha güzel hem.) Nico benim PJO’daki favori karakterim ve onun hakkında böyle ince düşünceleri, farkındalıkları yazmayı da okumayı da çok seviyorum ki Nico ne kadar büyüse de bu yanıyla hep biraz kırık, üzgün, yalnız bir çocuk kalacak bence, Nico çok yaşlı bir çocuk çünkü zaten. Acemiyim ama gerçekten de, yazmakta en azından, ama bunu çaktırmamışsam ne mutlu bana :3 Ya övgülerin için çok teşekkür ederim, inan beğenmene çok çok sevindim! İnsanın içini bu kadar fluff yapan bir yoruma, özellikle de o insan iflah olmaz bir dram yazarıysa, teşekkür etmesi de zor ama birbirimizi anlıyoruz bencejashsjfkgl Yorumuna sağlık, görüşmek üzere Hazel, tekrar çok teşekkür ederiim. <3


Yorumlayan: leonixie
Tarih: 03/08/15 02:05
Bölüm: Narlı Pasta

YİYCEMYazarın Cevabı:

SANA PİŞİRDİM.Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()