Yorumlayan: Ayın Sakini globbels Onaylı Yazar
Tarih: 27/04/19 01:51
Bölüm: Patates Problemi
Beğendim

Selam violet! Gecenin bir vakti yatmadan önce bi şeyler okuyayım dediydim denk geldim buna :D Aylar, yıllar önce yazdığın bir hikayeden tekrardan merhaba ahshahshah gene şaşıracan yorum görünce :D Neyse itiraf ediyorum bu sefer rastgelede bulmadım seni stalklarken buldum hikayeni :'D mutfakta dolanırken gördüm doğum günün yaklaşıyormuş <3 şimdiden kutlu olsun diyeyim veee komik/ironik bir şekilde başkasının doğum günü için yazdığın hikayeciğe geçelim.

Çook tatlıydı <3 Aşşşıırıı fluffy bi şeydi! Hikaye mıncırabiliyor muyuz bilmiyorum ama ben mıncıklamak istiyorum! Fred ve George benim de favorilerimden o yüzden zaten ayrı bir sevdim. Bir de basit bir patates yemeği pişiremeyen halleri daha da hoşuma gitti. Böyle biraz sakar, biraz sabırsız... ahshahah olayı deney gibi gören tatlı bir halleri vardı. Eh eline kalemine sağlık <3 Molly e hediye detayını sevdim bu arada, gerçekten de noel i beklemeye ne gerek var :D molly gibi bir anne her daim hediyeye boğulmalı bence :D 

Galiba hikayeden uzun yorum yazdım bi sn ahahahsgg ayy bugünkü kafa dağınıklığıma iyi geldi ama, malum jüriden çıkınca zaman mekan hepsi koptu bende ahshah o yüzden böyle tatlı bir bölümcüğe denk geldiğim için şansıma teşekkürler :D Tekrardan eline sağlık violet. Doğum günün kutlu olsun! <3 Bir daha görüşünceye kadar kendine iyi bak!

Yazarın Cevabı:

Merhabaa!! Biz böyle şaşırmaların hastasıyız hastasıııı hoşgeldin :D <3

Teşekkür ediyorum öncelikle, yorumu da doğum günümde gördüm ve cevaplıyorum, hediye gibi oldu :D

Fred ve George'lu fluff, Aman Tanrımm, yazmayı da okumayı da ne çok özledim valla... Çok tatlış karakterler, yeterince fic yazmıyoruz bence. Molly rocks zaten, yaşım ilerleyip sorumluluklarım arttıkça ona saygım da artıyor lol :D

Bu fici gün ışığına çıkarttığın için teşekkürlerimi sunuyorum Globcum... Görüşmek üzere! :*Yorumlayan: EmpaT
Tarih: 13/08/15 20:49
Bölüm: Patates Problemi
Beğendim

Ehem, moruk... 

Öncelikle merhabalar olsun. Bu sitedeki ilk yorumum mu bilmesem de ilk yorumummuş gibi yazıyorum. 

Öykülerinde kesit olmasını çok seviyorum. Yani bu öykünde olduğu gibi yemekten önce ne yapıyorlardı? evren nasıldı? bunların cevabını özet olarak anlatmak yerine hayatın kısacık bir kesitini yazıp anlatman çok hoş gerrçekten.

Öyküne ilk başlarken, her ne kadar giriş notlarını okuduysam da, bir an şaşırdım acaba yazan sen misin diye?

Çünkü genel olarak sıralı olarak gelen diyaloglar pek senin tarzın değil. ne kadar kesitde yazsan önceden bir mekan tasviri ya da ruhsal tasvirler oluyordu. Bunda onu göremedim ama olsun. ara tasvirler bu açık kapatılmıştı.

öykün sıkmadı, zevkle okudum kısaca. 

okurken bir mesaj aradım, çünkü sen de biliyorsun ki her öyküde ufakta olsa bir mesaj gizlidir. snein öykülerinde genelde bu mesaj soyut burada da öyle olacağını tahmin ederken somut bir şekilde anne mesajını vermen +++ çok hoş olmuş. 

bunun dışında karakterlerden de söz etmem gerekirse, ikiz oldukları hissine çokça kapıldım. çünkü genel olarak ikiz deyince birbirine çok aşık  bir çift gibi düşünürüz ikizleri. buradaki ikizlerde hafif aynılaşmaktan sıyrılmış ama bir o kadar güzel, komik ve beceriksiz iki aşık gibiydi. 

benden şimdilik bu kadar, 

geleneksel puanımıda vermem gerekirse,

puanım: 10/8 (baş tasvirler ) 

eyvallah... Yazarın Cevabı:

Selaam-epeydir görüşememiştik nasılılkjhjklş tamam yapmadım bu espriyi-tamam :D Değil değil :D

Eh Empat one-shot bu, durum öyküsü gibi olması daha kolay oluyor yani :D Ben epeydir o diyalogla girme işini yapıyorum ayrıca, düşün ne kadar ihmal etmişsin beni :p

Ya Fredle George zaten, ikizler ahgfd ikiz olduklaırnı belli edebildiysem ne mutlu <3 onları yazmak çoo zor...

Empat ya jkhgfdsfgh baş tasvir olmak zorunda mı moruk-ay neyse demicem bişey... Teşekkür ettim <3Yorumlayan: peliny_
Tarih: 20/07/15 18:58
Bölüm: Patates Problemi

Cok guzel sıcacık bir hikaye olmus <3 

O kuslari yerim ben, Ikizler HP'deki favori karakterlerimden evet :D 

Olayin "patateslerle" ilgili olmasi da ayri bir guzellik oldu :)

Ellerine saglik, cok tesekkur ederim Violet beni dusunup, zamanini ayirip yazdigin icin <3 :*Yazarın Cevabı:

Teşekkür ederiiim <3 Valla pek bilmiyorum hani ne seversin (bildiklerim de fandomum değil) o yüzden ikizler dneince eh dedim bi fluff bari... Beğendiysen ne mutlu :D

İyi ki doğdun tekraar <3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()