Yorumlayan: Ayın Sakini cankutpotter
Tarih: 02/09/15 00:07
Bölüm: I
Beğendim

Selamlar Calipso. :)

 

Öncelikle ellerine sağlık, yazım tarzın ve anlatımın gerçekten çok hoş.

 

Hikâyenin adı bayağı ilgimi çekti ve girip bakayım dedim. Hikâye türünde macera ya da fantastik olmasa da sade bir romantik kurgu olmayacağı çok belli, en azından ilk bölümün hissettirdiği şey bu. :)

 

Gerçekten vurucu bir giriş ve ilk bölümdü, devamını büyük bir merakla bekliyorum. Dirilme hikâyesi özellikle bayağı ilgimi çekti, bakalım neler olacak? Görüşmek üzere!Yazarın Cevabı:

Merhaba Cankut. :) 

Macere türünde hikaye yazma yetim yok benim maalesef. :D Sade romantizm olmayacak, en azından düşüncem öyle. Daha Elena'yla ilgili öğreneceğimiz çok şey var. Dirilme hikayesini de okuyup öğreneceğiz. 

Çok teşekkür ediyorum yorumun ve iltifatların için. Görüşmek üzere :)Yorumlayan: KaraKedi
Tarih: 24/06/15 17:56
Bölüm: Giriş
Beğendim

Merhaba Calypso, 

Katılaşmış bir kalp ve kıvırcık saçlar bana Bella'yı anımsatsa da mavi gözler dediğinde bir an duraksadım ve şuan kim olduğundan emin değilim. Bellatrix olması lazım çünkü hayatını Lord'un hizmetine adamış bir kadın yalnızca o var ama hikayeye yeni birisini de sokmuş olabilirsin, Sophie gibi. 

Betimlemelerine hayran kaldım gerçekten, çok başarılı bir giriş olmuş ^.^

Severus Snape dendiğinde akan sular duruyor zaten, hikaye bir Bellape çıkarsa tadından yenmez. Çıkmasa da her şekilde kendisini okutur bu hikaye.

Umarım devamı gelir, eklediğin iyi olmuş gelen yorumlar diğer bölümleri yazman için sana destek olur belki. Çoğu zaman bana öyle oluyor çünkü :) 

Ellerine sağlık! ^.^ Yazarın Cevabı:

Merhaba Kedi :) Öncelikle gecikmiş cevabım için çok özür diliyorum. Cevapladım diye kalmış aklımda, alınan yorumlara bakınca fark ettim.

Kıvırcık saçlar, katılaşmış kalp, Lord'a hayatını adamak denince akla ilk Bella geliyor gerçekten, haklısın :D Hikayede Bella bolca yer alacak olsa da burada behsettiğim kişi Bella değil. Kim olduğunu diğer bölümde öğreneceğiz.

Bellape yazmak gibi bir niyetim yok şu an ama bakarsın sonradan araya katıveririm. Artık tek taraflı plantonik bir aşk mı olur, yoksa iki taraf da birbirini sever mi bilemiyorum :D 

Aynen öyle, Severus Snape bizim canımız :D 

Çok teşekkür ederim yorumun için. Ben de umarım gaza gelirim de devamı gelir diyorum. :D Görüşmek üzere :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()