Yorumlayan: semanurybc
Tarih: 14/02/16 18:51
Bölüm: Miserable At Best
Beğendim

Yaaaa, Violet.

Kalbimi dağladım. Evet, bazı şeyler yaşanmamış gibi yapılamıyor. O kadar güzel anlatmışsın ki bunu, ben nasıl geç farkettim hikayeyi diye üzülüyorum.

Kütüphaneni bir kez daha gözden geçirmek istedim. İyi ki de yapmışım.

Dilimin ucunda o kadar fazla kelime yatıyor ki, hangisini kaldırsam bilemedim. Sdddss

Bakma güldüğüme, hüzün kokuyorum şu an.Yazarın Cevabı:

Evet, bazı şeyler gerçekten yaşanmamış gibi yapılamıyor... -mış gibi yapsak da her şeyin farkında oluruz aslında. Hüzünlü...

Teşekkür ediyorum. :)Yorumlayan: Alexell _Cade
Tarih: 23/06/15 01:42
Bölüm: Miserable At Best
Beğendim

 

Evdeki ilk yorumum olacak bu ve ben gerçekten beğenerek okuduğum küçük bir hikayecikle başlamak istedim ^^

Bir cam kırıldı içinde, tutamaz rüzgârı artık, üşütmesini durduramaz.

 

En kırılgan nokta bu cümleydi aslında. Ben o an çatırdayan buzun sesini duydum kulaklarımda.Vermek istediği her şeyi vermişti başından sonuna.

Bence kendini amatör olarak niteleyen, yazmayı bir kariyer olarak benimsemek isteyen sevgili Edebiyatçımız , duyguların rotasını belirlemek ve onları bir müzik parçacığına dönüştürmekte çok başarılı.Minicik bir hikaye.Kısa ..kısa ama bir tarihi var, bir geçmişi; Şimdi ve sonrası var..

Maalesef kısa. Ama kelimeler canlıydı.Bence tam teşekküllü anlatacak vakit yoktu çünkü; 8 dakika vardı trenin gelmesine.

İşte bu nedenle güzeldi ve laf olsun diye bir güzellik değildi. Eline sağlık Austen. Yazım kariyerinde ve eğitim hayatında başarılar dilerim. :)

Yazarın Cevabı:

Ya aman Allahım Cade bu ne güzel bir yorumduuur, gözlerimi doldurdun resmen <3 Çok çok çok teşekkür ediyorum güzel düşüncelerin için :)

Uzun bir günün sonunda, çok geç saatlerde çok yoğun duygularla yazılmıştı bu hikaye ve sahiden fazla vakti olmadığı için kısa kaldı-ama bilmiyorum, uzatmamaö belki de daha iyi oldu... Çok iddialı bir eserim değil açıkçası ama içimden gelmişti ve vermek istedikleirmi sana verebilmiş olmama çok sevindim :) "güzeldi ve laf olsun diye bir güzellik değildi." uzun zamandır aldığım en güzel iltifat... Ne desem bilmiyorum, umarım bu beğenine layık olabilirim ileride de. Çok teşekkürler tekrardan Cade ve ilk yorumunu almaktan da hunharca gurur duydum, gene görüşmek dileğiyle :DYorumlayan: Selemetis Onaylı Yazar
Tarih: 19/06/15 04:24
Bölüm: Miserable At Best
Beğendim

Ya böyle içimi acıtan bir şarkıya böyle bir şey yazıp beni daha da nasıl üzebilirsin Violet...

Aynı şarkıyla ben de seni üzücem işte hıh.

Ya cümlelerin çok güzeldi ve hikayeyi kısa olmasına rağmen çok etkili kılmışlardı. Ay saçma sapan bi cümle bu-ama anladın sen bence.

Ellerine sağlık, gece gece kırdın beni zalım beta.

Ilu. <3Yazarın Cevabı:

Üzgünüm, şarkıyı replayden kurtarmanın tek yolu buydu :p Üz ya agfdhgfds kaşındım sonuçta-buyur...:D

Anladımm, çok teşekkür ederim... Ben de seni seviyorum :* <3Yorumlayan: Atalente Praetorium
Tarih: 19/06/15 03:27
Bölüm: Miserable At Best
Beğendim

Seni çok seviyorum kıymetli. Seni yazdıklarınla beni böyle derinden sarsıp üzdüğün zaman daha çok seviyorum. O hissi biliyorum.Yazarın Cevabı:

Ben de seni canım benim <3 Biliyorum :(Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()