Yorumlar: Sevgi Yok

Yorumlayan: EnlighteNight Praetorium
Tarih: 09/08/15 02:29
Bölüm: Bölüm11

ben çok fazla Harry Potter hikayesi okumam, demin onay verirken okudum biraz senin hikayeni de - öncelikle maşallah bayağı hızlı ve çok yazıyorsun, takdir ettim. Tek uyarım dilbilgisine azıcık dikkat etmen olacak, de'ler ki'ler mi'ler falan hani. 

(Bunu yönetici olarak değil sıradan bir üye olarak söylüyorum bu arada, hani çekincen olmasın.)

İlhamın bol olsun. :) Yazarın Cevabı:

Çok hızlı yazmıyorum aslında sadece buraya bölüm koymuyordum sonra gaza geldim yazdığım tüm bölümleri koydum. Yorumun için teşekkürler ve imla hatalarına elimden geldiğince dikkat etmeye çalışacağım:)Yazarın Cevabı:

Çok hızlı yazmıyorum aslında sadece buraya bölüm koymuyordum sonra gaza geldim yazdığım tüm bölümleri koydum. Yorumun için teşekkürler ve imla hatalarına elimden geldiğince dikkat etmeye çalışacağım:)Yorumlayan: Daphne_Kirk
Tarih: 04/06/15 16:07
Bölüm: Bölüm 1
Beğendim

Merhaba. :)

Özetinde Dramione yazınca dayanamayıp okudum. :)

Birkaç küçük uyarılarım olacak.

Çok fazla olmayan ama yinede dikkat dağıtmakta olan yazım hataların var. Sanırım, ilk defa hikayeni yayınlıyorsun, değil mi? :) İlk olduğu için bunun aşırı derecede normal olduğunu söylememde fayda var. :) Genellikle yazmaya devam ettikçe hatalarında düzelmeye başlar ve bunun daha elverişli olması için bir Beta tutmanı tavsiye ederim. :) Hem hatalarını söyler, hem de seni geliştirir diye düşünüyorum. :)

Konu güzeldi ve bir kaç yerinde güldüm asd. :D Blaise sahnesi zaten beni gülmekten öldürdü asd. :D

Birazda anlatım tekniklerine çalışsan iyi olur. :D

Tanıştığıma memnun oldum bu arada. :)

Live Long and Prosper. :)Yazarın Cevabı: Yorumun için teşekkür ederim. Evet, tahmin ettiğin gibi ilk hikayem. Yazım hatalarına dikkat etmiştim ama gözümden kaçmiş. Bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağım:))


Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()