Yorumlayan: Ravenclaw Prensesi
Tarih: 14/09/20 23:38
Bölüm: One-Shot
Beğendim


Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 03/05/15 22:21
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Ay ay ay ne güzel hikaye bu böyle. Betimlemerin harika ya Melisa, hatta harika ötesi. Bir anda nasıl bitti hiç anlamadım, öyle kaptırmıştım kendimi. 

Karakterlerin tavırları tam olması gerektiği gibiydi, özellikle Bellatrix. 

Çok çok güzeldi. Kalemine sağlık :)Yazarın Cevabı:

Aaa burada küçük tatlı ve özlenen bir Calypso yorumu varmış <3

Mihihihi betimlemeler yazmayı en sevdiğim kısımlar, beğenilince çok mutlu oluyorum. Ama ooca kaçmadığına da ayrı bir sevindim, Bella sevmediğim bir karakter çünkü, tereddütlerim oluyor yazarken..

Teşekkür ederim çok, yorumuna sağlık senin de, görüşmek üzere :3Yorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 01/05/15 13:47
Bölüm: One-Shot

Bu... neden.... SEBEBİ NEYDİ Kİİ :'((((((((((( Ay zaten notunda gözüm doldu, yerim seni, ama şurda ağlamaya başladım artık:

"artık bir yabancıydı Bella, sevdiği kadına yapılacak bir ihanetti."

İçim acıyor ya, niye ağlatıyorsun benişlkjhjklkj AY SIRIUS YA :( Ya öyle gerçekçiydi ki canond aolmuş olsa şaşmam-ayıca benim için bile geleneğini bozmayıp gene dram yazmana ne desem bilemiyorumişlkjhşjhgf Lakin pek kaliteli ficti, ellerin dert görmesin <3

Ben de seni çok seviyorum, böyle şeyler yazıp ağlatsan da seviyorum, hatta o zaman daha çok seviyorum alkjhgfdlk Çok teşekkür ederim betacım, canımın içi, kıymetlim <3 Şimdi maile gelip zırlayacağım tepende, bekle :D :*Yazarın Cevabı:

Doğum günü eskimiş olabilir ama alfa-beta gücü asla eskimez diye telafiler sıralayarak başlıyorum cevaplamaya, uf kaç gün olmuş ben cevap vermemişim uf, senin bu betanın hali ne olcak Violet huf.

Hemen açıklıyorum sebebi, biraz tanıdık gelecek amasjaskfs: “böyle şeyler yazıp ağlatsan da seviyorum, hatta o zaman daha çok seviyorum.

Ya ne yapayım dram mürekkebime karıştı ve birazcık kızıla boyadı başka bi mürekkep almam için onu tüketmem gerek artık. Mihihi kalitesi sana öpücük gönderdi.

Immmm bir kere daha duymak ister misin? Gerçekten mi? Eh seni mi kıracağım canım.. Ben de seni çok seviyorum my precious. Gecikmeli yeniden doğdunumu da bırakıp gidiyorum^^Yorumlayan: Selemetis Onaylı Yazar
Tarih: 01/05/15 11:45
Bölüm: One-Shot
Beğendim

...artık bir yabancıydı Bella, sevdiği kadına yapılacak bir ihanetti.

Öyle otp'm olan bir çift değil ama bak durum tek cümleyle nasıl özetlenmiş...

Sirius'un acısını yansıtışın, Bella'nın hiç ooc olmaması... O kadar güzellerdi ki... Ellerine sağlık, çok yerinde konuşmalardı. Hani olay canon olsa bu kadar olurdu.

Tekrardan ellerine sağlık, çok öpüyorum <3 :*Yazarın Cevabı:

Selam Suuu!

Benim otpm mi değil mi karar veremedim yasjaskflskfsl Ama shipliyorum yani, shiple sen de <3

Yaa Bella konusundaki yorumunu büyük iltifat olarak alacağım izninle çünkü sevmediğim bir karakter kendisi, o yüzden gereğince yazamamaktan çekiniyordum. Teşekkür ederim^^

Tekrardan teşekkür ediyorum ben de, yine gülümsettin, görüşürüz :*Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()