Yorumlayan: ladyrowena
Tarih: 21/12/16 14:12
Bölüm: One Shot
Beğendim

Okudum, bir yorum yazarım :) Blackleri çok güzel anlatıyorsun, Bellatrix'in öfkesi saplantılı arzuları, Narcissa'nın herkesi memnun etmek isteyen küçük kız halleri kendini ve düşüncelerini sürekli geri çekmesi. Black kız kardeşleri yazmaya çok yatkın bir kalemin var. Bella'nın bu kadar kör olması çok sinir bozucu, bir bataklığa saplanmış ve sonra bataklığın kendisi olmuş. Sanırım giderek saçmalıyorum. Kısaca sevgili betacığım hikayelerine bayılıyorum.  *öpücük*Yazarın Cevabı:

hahaha ay ben bu hikayeyi unutmuşum bile??? Çok çok teşekkürler ve asla saçmalamıyosun, bence tanımın çok uygun bellatrix için.

Çok öptüm yazarcım!Yorumlayan: Mavii
Tarih: 09/05/15 23:04
Bölüm: One Shot
Beğendim

Black Sisters'ın her birini ayrı ayrı severim. Üçü birbirinden o kadar zıt ki hoş öyle olmasalar bu kar çekmezlerdi belki. Bellatrix'in hırsı sürekli büyüyen öfkesinin altında yatan nedenlerden biri de Andromeda bence. Ve onları gerçekten çok iyi yansıtıyorsun. Emeğine sağlık :)Yazarın Cevabı:

Merhabaa!!

Ben de onların hikayesini çok seviyorum ya. Hele ki Andromeda'yı...

Söylediklerine katılıyorum!

Teşekkürleeeer!!! <3Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 19/04/15 21:16
Bölüm: One Shot
Beğendim

Ay ay ay Black kızları hikayesi gelmiş yine. Güzel bir konu ve konuya yakışır bir anlatımdı -her zamanki gibi. Tarzını çok beğeniyorum Su, Black kız kardeşleri öyle doğru yazıyorsun ki... 

Bellatrix, ah Bellatrix. Bir insan kötü olmak için ancak bu kadar can atabilir. O gece, ondan beklenen her şeyi yaptığına şüphe yok. Karanlık Lord'a katılmak gizli bir örgüte katılmak gibi. İnsanların gözünde değer kazanman ve her şeyi doğru yapman gerekiyor. 

Andromeda, evden kaçmak için en doğru günü seçmiş. Olaysız, kavgasız bir şekilde gitmiş oldu. Son sözü ise çok ağırdı, gerçi Bellatrix bunu hak ediyordu. 

Ellerine, kalemine sağlık tatlım. Görüşmek üzere :)Yazarın Cevabı:

Ayayayay Calypso gelmiş!!! Dünya tatlısı da bir yorum getirmiş!!

Valla Bellatrix biraz (!) deli bir şahsiyet, kötülük tutkusunu anlayamıyoruz. O Andromeda olayını son anda ekledim, beğenmene çok sevindim!! 

Ya ben de tarzını çok beğeniyorum, çok teşekkür ederim :3

Görüşürüüüz!!! <3Yorumlayan: leonixie
Tarih: 19/04/15 20:05
Bölüm: One Shot

“Ben Blackler için bir yüz karası değilim,” dedi Andromeda usulca. “Ama Blackler benim için bir yüz karası.”

Cidden bakakaldım, sonrada Oha!  Dedim hani. Bellatrix'i böyle bir anında vurmak, ay, cidden iyi cesaret ya. Asla unutmaz Bella bunu, geceleyin alacağı intikamın planlarını filan kurmuştur... 

Kız kardeşlerin arasındaki ilişki, Bella' nın o kendini üstün gören ve Voldemort saplantısı belirgindi,  okurken keyif aldığım bir fic oldu, ve tabii ki o son darbe... * iç çeker * Süperdi, Andromeda!  

Ellerine sağlık diyorum, görüşürüz! Yazarın Cevabı:

Yeey teşekkür ederim!

İşte Bella bunu unutmayıp Dora'yı öldürdü falan... NEYSE.

Beğenmene ve ooc yapmadığıma sevindim, çok teşekkürler tekrardan <3

Görüşürüz! :*Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()