Yorumlar: The Black Diary

Yorumlayan: ladyrowena
Tarih: 21/12/16 10:54
Bölüm: 15. Bölüm - Final

Sınıfın ortasında ağlıyorum ve biri fark etmesin diye uğraşıyorum şu an. Tüm yazdıkların ruhuma işliyor, gerçek olamayacak kadar güzel yazıyorsun en amatör halinle bile :) Evrenin anlatılmamış hikayeleri senin elinde büyülü sözlere dönüyor yürek yakıyor. Sana insafsız demek istiyorum ama canondan çıkmadan yazıyorsun diyemiyorum. Andromeda Black'in hikayesi beynimden ve kalbimden asla silinmeyecek bir öykü.Yazarın Cevabı:

YAAAA O KADAR MUTLUYUM Kİ!!! bu hikaye benim resmen ilk göz ağrım ya, o kadar hoşuma gidiyo ki sevdiğim insanlar beğenince. Ve yazım şeklime övgün için çok çok teşekkür ederim. it means a lot yani cidden.

Öbdüm seni!Yorumlayan: toujourspur
Tarih: 25/09/16 03:48
Bölüm: 15. Bölüm - Final
Beğendim

Selam! İlk hikayeni okuduğumda 2 yıl önceydi. Turkfanfiction sitesindeydi.  O zaman da üzerimde aynı etkiyi bırakmıştı. Hala değişmemiş. O kadar etkilemişti ki arkadaşlarıma da okumuştum. Yaklaşık bir önce aklıma geldi, tekrar okumak istedim. Fakat sitede hiçbir hikayeni bulamadım. Bu gece belki başka sitede olabileceğin düşüncesi geldi aklıma. Tekrardan okudum. Hala mükemmel. Hala gözyaşlarımı tutamıyorum ve önceden söyleyemediğim teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Yazarın Cevabı:

Vay be, iki yıl olmuş demek... Seni hatırlıyor gibiyim sanki ama dedim ya, iki sene uzun zaman biraz. :/ 

Etkilenmene çok sevindim AY ARKADAŞLARINA DA MI OKUTTUN AAA HEYECANLANDIM <3 tekrar okuma isteği yarattığıma nasıl sevindim anlatamam ya cidden. 

Rica ederim ve asıl ben teşekkür ederim, umarım sık sık görüşürüz artık <3Yorumlayan: Andromeda
Tarih: 23/05/15 21:37
Bölüm: 1. Bölüm
Beğendim

Merhabaa, bölümü okur okumaz bir yorum yapayım ki unutmadan aklımdaki her şeyi aktarayım didim

Öncelikle Andromeda'nın ağzından, birinci tekilden yazman çok hoş olmuş bence, çünkü onun hissettiklerini ve görüşlerini yansıtman hikayeye çok hoş bir tat vermiş. Özellikle Sirius'la aynı şekilde düşündüğü halde belli etmemesi falan bence mü-kem-mel olmuş vee Bella'nın tavırları, o zamanlara bile ileride nasıl biri olacağı açıkça belliymişçesine yazmışsın ki bence de öyle, aslında neredeyse herkesçe öyle. Karakterlerin huyları, tavırları, davranışlarını anlatış şeklin hakkında kötü bir yorum yapmam mümkün değil. Blacklerin asilliğini ve soğuk tavırlarını anlatışına bittim zaten, özellikle "Kadın bize şaşkın gözlerle bakıyor. Bir Black istilası beklemediği o kadar belli ki..." kısmında. Kısaca okurken "Uzun zamandır aradığım ff bu işte!" diyebildim. 

Belirttiğin gibi bazı kip hataları var ama o kadar akıcı yazmışsın onlara takılmadım, yani bu hatalar beni rahatsız etmedi. Heemen ikinci bölüme geçiyor ve böyle güzel bir hikaye yazdığın için çook teşekkür ediyorum *-*Yazarın Cevabı:

Ya bu hikayeye o kadar uzun zamandır yorum almıyorum ki, nicki Andromeda olan birinden böyle bir yorum almak... Çok teşekkür ederim!!

Her cümleni alıp yüreğimde saklıycam o kadar harika ki!!

Asıl ben teşekkür ederim, çok teşekkür ederim. Kip hataları da... Eh, bu benim ilk ff'm. Hatalarım falan hep bu sebepten yani.

<3Yorumlayan: Nyxeia
Tarih: 15/04/15 16:13
Bölüm: 1. Bölüm
Beğendim

<3Yazarın Cevabı:

:*Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()