Yorumlar: Never Be Alone

Yorumlayan: Ravenclaw Prensesi
Tarih: 22/09/20 19:06
Bölüm: One-Shot
Beğendim

d84;a039;Yorumlayan: Jess
Tarih: 14/09/15 17:57
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Çizgi romanımı alıp okumaktan ve "Uuuu Avengers Avengers Avengers" diye etrafta gezinirken resmen deştin beni yıldız içi senaryo yoldaşım...

Evet dram severim böyle çok çok çok severim, ağlatanları daha çok severim ama bu çiftte dram... OF BU ÇİFT BÖYLE PSİKOPAT ŞEYLER YAPMAYI HAK EDİYOR BÖYLE... Ne biliyim? Ev cinlerine baskın yapsınlar ya da Vikvik'e aile bulsunlar falan... Kısacası "YA OF SİZ ÖLÜN GİDİN ŞUNLARA BAK ÇOK TATLILAR LANET OLSUN .S .S" tarzı hikayeler 

Öf.... 

Ayrılmayın. Lanet olsun ayrılmayın. Ben çok seviyorum sizi. Ayrılmayın. Ya bunlar çok güzel. Bu hikaye çok güzel ben bu ara klişeliğin dibini mi yaşıyorum bilmiyorum ama keşke öpüşseler dedim durdum - ki sarılmaları bence daha anlamlıydı. 

Ay söylicek bir şeyim yok (gene). Kontrolü sağlaylayla başlayan cümle Draco için o kadar iyi bir özetti ki, her şeyi anlatmıştı yani cuk oturmuştu. Mobil kopyalayamadığımdan şimdi atamıyorum ama anladın demek istediklerimi - ve Daphne'yi susturmaya çalışmakla ilgili olan. Çok tatlıydı. Bu çiftte bunu seviyorum. Daphne'nin gevezeliği ve Draco'nun sussun diye öpmesi falan... 

Gidiyorum ya, ama bunlara dram olmuyor yani olmuş ama olmamış asdfghkl o nasıl br cümle oluyorsa... BENCE EVLENSİNLER. VİKVİK'İ BESLERKEN DRACO DAPHNE'YE EVLENME TEKLİFİ ETSİN. OF BUNU YAZICAM. 

Yorum duvarını mahvettin çok üzgünüm. Daha fazla batırmadan gidiyorum canısı. :D

Yazarın Cevabı:

Jess, çok kızarabilen bi insan değilim ama 5(beş) yıl sonra yorum cevaplıyorum ve yemin ederim kızardımsksjflskflskflg

Şey keşke dram olmasaymış ama Draco'ya da yani pek fluff yazabildiğim söylenemez, hala söylenemiyor (senin Jess/Draco'ya yazmış olabilirim sadece şaka değil.)

Yorum için teşekkürlerdi :PYorumlayan: Selemetis Onaylı Yazar
Tarih: 21/03/15 18:18
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Draphne <3

İlk okuduğumda da çok hüzünlenmiştim, şimdi de hüzünlendim. NEDEN?

Çifti çok seviyorum, Amortentia'yı, yazarını, bu ficin yazarını, hepinizi çok seviyorum ya. Böyle bir hikaye sevilmez mi?

Draco'nun acısı, Daphne'nin yine kendisi oluşu ve yıkılmama çabası... Hepsi birbirinden güzeldi. Çok çok güzeldi. <33Yazarın Cevabı:

Draphne <3 Su'nun yorumları <3

Çünkü hüzün kimyalarında var genlerine işlemişglaskflgkglhkskfs Ama tatlı bi hüzün <3 Isırmıyo, biraz tırmalıyo olabilir ama deşmiyo böyleskfjgkd

Miyaav ben de hepinizi çok seviyorum, adeta piyanonun kemanı sevshsjfhajshfjskfks(Ya cidden tam bir adminiçe cevabı bu şu an değil migksjfajajsjasahf ay iyi değilim)

Tişikkir idirim vi yirim mihihihi, görüşmek üzere :*Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()