Yorumlayan: BademliiMagnum
Tarih: 18/05/16 16:39
Bölüm: tamamı
Beğendim

Su zamana kadar okuduğum - sadece bu site de değil- en iyi Stony hikayesiydi.  Ve en duygusali.  Kendimi okurken Tony  nin yerine koyabildim ve bazen göz yaşlarımı tutamadım. Epey uzun bir hikayeydi. Tony ve Natasha dostluğunu seviyorum. Burada daha da sevdim. Künyeyi saklaması, uyuyamamasi doğru düzgün yemek yiyememesi onu ne kadar cok sevdigini ve değer verdigini Dr gösteriyor.  Uyurken bir de onu izliyormus Kıyamam. :') Gözünün önünden ayırmak istemiyordur artık Tony. Evlendiler mi? :O Keşke filmde de böyle sahneler gorebilsek.  Hikaye gerçekten çok güzel olmuş ellerine  sağlık umarım başka bir hikaye yazarsin Marvel ile ilgili de onu da böyle keyifle okurum. Daha uzun yorum yapmak isterdim ama telefondan bu kadar oluyor kusura bakma. Ellerine kalemine yüreğine sağlık.  :DYazarın Cevabı:

*utanır*

Onu daha çok asparagas bir haber olarak düşünmüştüm, hani bir süredir ortada yoklar diye gazetecilerin uydurduğu bir şey ama öbür türlü de düşünülebilir tabii.

Çok teşekkür ederim yorumun için, beğendiğini duymak beni mutlu etti:3Yorumlayan: Fasulye
Tarih: 31/03/15 18:10
Bölüm: tamamı
Beğendim

muhteşemdi!!!!ellerine sağlık :)))detaylı yorum yapacak zamanım yok ama gerçekten bayıldım.pepper'ı çok sevmeme rağmen gizli gizli shiplediğim,tabi bir pepperony değil ama,bir çift.muhteşemdi.steve'in gülüşünü ve tony'nin buna karşılık hissini okuduğumda benim için zirve noktaydı :)Yazarın Cevabı:

Çok teşekkür ederim yorum için:DSonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()