Yorumlar: Sev Beni

Yorumlayan: Ayın Sakini Melissa Black
Tarih: 11/01/15 01:26
Bölüm: Tek Bölüm
Beğendim

Uyyy neneeemmm. -dghhsdfsdhg iyice şive yaptım burada ben ya. Öhöm :D

Hikayeye başladım. Bir durdum anlayamadım ilkten. Hani böyle başlangıç beklemiyordum. Ama sevdim :D çok değişik bir konuyla, güzel bir ikiliyi anlatmışsın ve muhteşem anlatmışsın Calypso, tebrik ederim :)

Narcissa benim sevdiğim karakterlerden birisidir. Ne yazıkki aynısını Lucius içisöyleyemem bfdjdhfj **pişman değil** Aralarınki kimyayı nakletmen çok güzeldi ancak en beğendiğim Narcissa'nın tam kafamdaki haliyle örtüşmesiydi.

Olay farklıydı ve bu hikayeyi, aralarındaki svegiyi daha hoş güzel kıldı. Bayıla bayıla okudum! :) Devamlarınıda beklerim şahsen.

Ellerine, emeklerine, kelimelerine sağlık.Başka hikayelerde görüşmek dileğiyle. Sihirle ve ilhamla kalın :)Yazarın Cevabı:

Vış aneeeyyyy... Ben de karşılık vereyim o halde :D

Sert bir başlangıç oldu gerçekten. Bir an bir duraksama olması, "Yanlış hikayeye mi tıkladım acaba?" denmesi falan normal tabi. :D

Narcissa'yı hepimiz seviyoruz da Lucius'u seven sayılı kişi var zaten. :D Narcissa'nın tepkilerini yazarken cidden çok düşündüm, benim tepkilerim çok daha farklı olurdu, onları düşünmeden yazmaya çalıştım. Ayarında olmuş sanırım, iyi bari. :)

Olay cidden farklıydı ve fikri veren de Miradipity oldu. Yoksa benim haklıma böyle bir kurgu gelmezdi.

Çok çok teşekkür ederim yorumun için. Görüşmek üzere. :)Yorumlayan: Mavii
Tarih: 10/01/15 23:18
Bölüm: Tek Bölüm
Beğendim

Aslında az once bir yorum attım ama gelmemiş sanırım belki de telefondan kaynaklı.Okuduğum ilk Narcissa&Lucius shipi bu ve onlarin bu haline bayıldım. Malfoyların da aslında ne kadar sıcak ve güzel olduğunu görüyoruz. Ben hicbir zaman Lucius u sevmeyen tarafta olmadım kötü adam çekiciliği var onda biraz. Ve Narcissa zaten benim favori Black Sister ım :) Gerçekten daha çok Malfoy çifti okumak isterim. Finallerinde basarılar benimkiler pazartesu bitiyor. Emeğine sağlık :)Yazarın Cevabı:

Aynen, Lucius'ta tam olarak kötü adam çekiciliği var ve ben de onu sevmemezlik edemiyorum :D Narcissa, canım benim zaten :) 

Umarım daha fazla Malfoy çifti hikayesi yazabilirim. Çok teşekkür ederim yorumun için. Sana da finallerinde başarılar. :)

 Yorumlayan: Jafey
Tarih: 10/01/15 18:26
Bölüm: Tek Bölüm
Beğendim

Bu hikayeye yorum yapmazsam hiç olmaz!

Lucius'un Narcissa'yı sevdiğini hissetsem bile sevemiyorum o asamı! I hate Lucius, diye çığlık atıyor iç sesim :D

Ve, Narcissa'nın başka kızlarla olmanı anlarım tavrına ne desem bulamadım, aslında tam Cissy'den beklediğim hareket. Yani o ailesine karşı taraf almıyor falsn *bence*

Ama bu durumda ben olsam "Lordun mu, ben mi?" deyin noktayı koyarım sanırım :D Hele bir de zevk aldığını söyleyecek... *Hate*

Bu hikayeyi çok sevdim ben <3

Çok güzel yazmışsın kelimelerine sağlık :)Yazarın Cevabı:

Lucius'u senin gözünde birazcık sempatik hale getireyim diye yazmıştım bunu dimi? Ahaha, olmamış :D

Narcissa, ailesine önem veren bir insan. Ne olursa olsun dağılmasına mani olmak isteyecektir, diye düşündüm. Yoksa ben de aynı tepkiyi verirdim. Her gün başka kızla, yok canım. :D

Çok teşekkür ederim canımmm :)Yorumlayan: Selemetis Onaylı Yazar
Tarih: 10/01/15 18:04
Bölüm: Tek Bölüm
Beğendim

 İlk tecavüzü değildi bu ve biliyordu ki son da olmayacaktı.

Sevemiycem Lucius'u işte. Görevini severim onun. AAA AYIP ULAN.

Mihihi, selam, Calypso!

Hikaye çok güzel işlenmişti. Narcissa'yı büründürdüğün kişiliği seviyorum. O"Onu ilk başta Jafey'le sevmiştim.) 

Lucius hayvan ya. Tiksinç herif. DIE DIE DIE. Bana sarı saçlarını savurup Haters gonna hate dediğini duyar gibiyim. skdhf

Ellerine sağlık, hikayeyi sevdim aslında, gerçekten. NArcissa'nın umutsuz aşkını da, Lucius'un garip aşkını da sevdim. DIE LUCIUS.

Seni zaten seviyorum, o yüzden görüşürüz deyip öpücükler bırakıp kaçıyorum!! <3Yazarın Cevabı:

Lucius, zalim ve acımasız Lucius. Sanırım bu hikayede de onu, bu sıfatlardan kurtaramadım. Ben bu adamın sempatik olduğu bir hikaye yazamıycam galiba. :D Yaptığı -en azından benim ona bu hikayede yaptırdığım- şeylerden sonra, insanın sevesi gelmiyor tabi. Ama ben onu hala seviyorum. :D 

Selam, Metis'im. Hızlı bir giriş oldu. :D

Jafey, kesinlikle, Narcissa sevgisinin kaynağı. Sana Güveniyorum, birçok kişiye sevdirdi Narcissa'yı. :)

Ahaha aynen öyle bir tepki verecektir. Bir an gözümde canlandı, beklenen bir "Çok da tın!" tepkisi *gülmeye başlar*

Ben de seni seviyorum. Teşekkür ederim yorumun için. Kocaman öpüyorumm <3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()