Yorumlar: Please Remember

Yorumlayan: MrsMarauderr
Tarih: 18/09/20 03:07
Bölüm: Please Remember Me
Beğendim

Sirius, sana ne kadar aşık olduğumu hatırlattı bu fic bana. Yani gerçekten aşırı saçma hareketlerin olsa da sadıklığın ve o harika karakterin beni sana o kadar düşürüyor ki.

 

James ölmeyi hak etmedi, ama sonu bu olacaksa ölmesi daha iyi

 

Sirius’un her düşüncesi sanki James ile orada onları yaşayan benmişim gibi hissettirdi, sanki Sirius benim ve karşımdaki benim için en önemli kişi...

 

O, James

Her şeyi unutması ve James’e tutunup ona hatırlatmaya çalışması, bu bana en çok dokunan taraftı. Kesinlikle sonuç alamayacağı kesin olmasına rağmen çabalaması ve daha çok çabalaması

Ona hatırlatmak için her şeyi yapmış, her şeyi

 

Jirius arkadaşlıklarını o kadar çok seviyorum ki. Kardeşten bile öteler ve birbirlerine olan sevgileri bir sevgiliye bile hissedilmeyecek seviyede.

 

Sirius karşıdakinin artık James olmadığının, boş bir kabuk olduğunun farkında ama o bu şekilde de kabullenip dostuna (o onu tanımasa bile) tutunmayı seçiyor

 

Ve sonda yanan o küçük umut ışığı... Anılarını hatırlamasa bile gülmesiyle hala içlerde bir yerde James’in parçalarının olduğunun düşüncesi bile Sirius’u hiç olmadığı kadar mutlu etti.

 Yorumlayan: Ravenclaw Prensesi
Tarih: 13/08/20 23:25
Bölüm: Please Remember Me
Beğendim

Ahh Sirius üzümlü kekimcry Önce aileni kaybediyorsun sonra ailem dediğin insanları. Bu gerçekten büyük bir acı, bir zamanlar çok şey yaşadığın kişi bırak yaşadıklarını seni bile hatırlamayışı...

Aklıma ilk Longbottom'lar geldi, eminim ki sende yazarken Alice ve Frank'i esinlendin. Şimdi Neville'ı daha iyi anlıyor, şimdi onları daha iyi anlıyorum. Bence James böyle bir şey yaşamayıpta öldüğü için çok şanslı, ama keşke Çapulcular bu kadar kötü ayrılmasaydı. James ve Lily bir yaşında bebeklerini korumak için bizzat Voldemort tarafından öldürülüyor, Sirius en yakın arkadaşlarına ihanet ettiği iddiasıyla Azkaban'a gidiyor, Peter hepsine ihanet ettiği için kaçıyor ve Remus tüm arkadaşlarını farklı şekilde kaybediyor... 

Bence Çapulcular çok daha iyisini hakkediyor, belki çok iyisini değil ama kesinlikle daha iyisini hakkediyorlar. 

Ellerine sağlık ♥

Yazarın Cevabı:

Şu yorumun girişi yeminle tüm bir fandom hayatımın özetidirlskfjg

Dediğin her şeye samimiyetle katılmakla birlikte evet evet evet diye bastıracak enerjiyi şu an kendimde bulamıyorum çünkü onlara üzülmek benim için bir türlü eskimiyor.

Teşekkürler yorumun için ve elbette Frank ile Alice'den esinlendim, buradan onlara da birkaç hüzün taniciği...Yorumlayan: Ayın Sakini globbels Onaylı Yazar
Tarih: 31/07/20 00:49
Bölüm: Please Remember Me
Beğendim

Gece gece yandı buralar acıdan...

Selam Atalente :/ Görüşmeyeli nasılsın? Ben biraz buruk...

Başta şunu belirtmeliyim ki James normalde çok sevdiğim, değer verdiğim karakterlerden biri sayılmaz. Ancak onu öyle bir yansıtmışsın ki buraya içim parçalandı yemin ediyorum. Daha fazla söze gerek yok sanırım. Eline kalemine sağlık :) Tekrar gmrüşmek dileğiyle!

Yazarın Cevabı:

Selam selam selam!

Valla bu 5 yıllık bi fic, bu kadar zamandan sonra çoğu kez konuyu falan bile hatırlamam ama bunun konusu, ihtimali açıkçası hala kalbimi kırar. Düşünmek çok fena annecim çok fena.

Teşekkürler yorum için :3Yorumlayan: Selemetis Onaylı Yazar
Tarih: 03/01/15 09:52
Bölüm: Please Remember Me
Beğendim

*ağlama çağrısına koşar*

AY AMA ÜZÜLDÜM BEN.

Yaşlı bunak kim? Sabah sabah ben anlayamadım onu :(

Hikaye çok güzeldi, Melisa, çok sevdim!

JAMES'E NE YAPTILAR JAMES'E!?!?!?

Ay daha fazla ne denir, bilmiyorum... Anlatımın, hikaye, şarkı ve konusu çok güzeldi. Ellerine sağlııık!!Yazarın Cevabı:

Ya ben bunun üzüntüsünü atlatmıştım ama şimdi bu yorumu okuyunca yine bi hüzünlendim.. Bu benim aklımda uzun zamandır olan bir şeydi, her düşündüğümde de acıtıyo biraz.

Dumbledore’dan bahsediyordu ahahaha :3

James’e neler yapmadılar neler ühühühü James’e James’e benim James’ime :(

Çok teşekkür ederim Suu, sen bi tanesin :3 Görüşmek üzereee :* *bugün bunu o kadar çok söyledim ki GÖRÜŞELİM ARTIK* *hangsi açar*Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()