Yorumlar: Kurucular

Yorumlayan: Rosebahar
Tarih: 25/02/21 02:16
Bölüm: Bölüm İki: Hava ve Su
Beğendim


Yorumlayan: NerissaBlack
Tarih: 20/02/21 14:03
Bölüm: Bölüm Bir: Yüce Kutup Yıldızı Aşkına
Beğendim

Selaaaaam! Eve girdim, bir ne var ne yok diye. Bir de ne göreyiiiim yepisyeniii bir hikaye var!

Kurucularla ilgili bugüne kadar çok az şey okudum, hikayeyse hiç okumadım. O yüzden benim için yeni bir alan. 

Rowling'in bize anlattığı kadarından daha fazlasını kurgulamak epey zor ama bir o kadar da güzel bir iş. Tebrik ederim, efsanevileşmeden hikaye kısaca bir dostluk, anlaşmazlık ve savaşlar üzerine kurulu olacak gibi. :') Ellerine sağlık, kurgu çok hoşuma gitti.

Sadece, betimlemeler konusunda -bence- çok tanıdık simalar olmadığı için biraz daha ayırt edici olabilirsin diye düşündüm. Aşina olmayan insanlar da olabilir, en azından hikayeyi kurmaya başlarken ilk yazdığın kişileri, vb. daha açık anlatabilirsen çok güzel olur. Bu bir öneri sadece çünkü siyah saçlı olan hangisi, kızıl olan hangisi derken kafam karıştı benim biraz. Tabii, gri gözlü siyah saçlı adam Salazar kesin, sonradan birleştiriyoruz parçaları. :) 

İlhamın bol olsun, devamını bekliyooruuum! 

Sevgiler,Yazarın Cevabı:

Hellloooo!

Evde bir hikaye okumuştum ben, birkaç tane de kısa hayat hikayesi az biraz kurgu okudum. Geçen gün sanırım Sevde bahsetmişti kuruculardan, böyle üst üste gelince dedim neden yazmıyım :D genelde kafamda başı sonu oturmadan hatta epey yazmadan yayınlamazdım ama bunu yazdım ve aynı gün attım. Umarım güzelce tamamlayabilirim :)

Hımm bak bu betimleme işinin böyle sonuçları olabileceğini öngörmemiştim. Hani az çok herkes biliyordur neye benzediklerini diye varsaymışım, sonraki bölümlerde dikkat edeceğim. 

Aslında masalsı efsanevi bir dille yazılmış kurucular okumak çok güzel olurdu ama o yetenek ben değilim ^^ biri yazsa da okusak. Bakalım aşklı meşkli bolca dostluklu bir şey planlıyorum. Yine gel Nerissa çok teşekkürler katkın için :)Yorumlayan: Rosebahar
Tarih: 19/02/21 23:26
Bölüm: Bölüm Bir: Yüce Kutup Yıldızı Aşkına
Beğendim

Yine muhteşem bir hikaye yazmaya başlamışsın. Okuması o kadar keyifliydiki 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 diğer hikayelerini de okumaya bayılıyorum ellerine sağlık kendine çook dikkat et 🙏🙂

Yazarın Cevabı:

Teşekkürler Rose :) hoşgeldin, buna birden başladım öyle bir hemen de attım umarım güzel devam eder. Keyifli okumalar ^^Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()