Yorumlayan: silver Onaylı Yazar
Tarih: 17/01/21 17:29
Bölüm: Basit Bir İddialaşma
Beğendim

GÜZELİM <3

burada birine en son ne zaman yorum yaptım bilmiyorum??? çünkü en son ne zaman bu kadar güzel bir tr fanfic okuduğumu da hatırlamıyorum???

of yorumlarımı biliyosun zaten ama MAHVOLUYORUM ÖLDÜM YETER. 

seni seviyorum umarım bi sürü ficini okurum daha <3 Yorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 17/01/21 16:55
Bölüm: Basit Bir İddialaşma
Beğendim

Pekâlâ... Duygusal olarak kırılgan hissediyorum. Epey.

Nyx!!! Aman Allah'ım, bu ne güzel sürpriz böyle! Onayda adını görünce girip profilini kontrol etme ihtiyacı hissettim, nicki benzeyen yeni üye falan mı diye! O kadaaar sevindim ki bir şeyler yazmış olmana, hoşgeldin! Umarım bu tek seferlik bir şey değildir? :))

Fice gelirsek, yani senden bir wolfstar okumanın yarattığı duygusal etki haricinde, oldukça gerçekçi bir şeydi. Yani on dört yaşında, biraz da merakla birbirleriyle ilk öpücüklerini paylaşmış olmaları... Tam olarak olabilir bir şeydi. Jamesin Lily gevezelikleri ve diğer iki çocuğun orman kaçamağı... Her detayıyla çok gerçekti. Oradaymışım da izliyormusum gibi hissettim okurken. Ellerine sağlık :)

Ayrıca ikisinin de istemem yan cebime koy tavırlarını yerim ajajsjsj şapşallar sizi, hadi öpüşün öpüşün bakmıyoz biz sjsjsj he kanıtlamak için he, ayyynenn!. :D Neyse cıvımadan yorumu toplayıp gideyim. Sohbete de uğra lütfen, konuşalım, özledim vallahi. Görüşürüz! <3

 Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()