Yorumlar: Milky Things

Yorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 01/01/21 19:54
Bölüm: One Shot: Jamie Potter
Beğendim

Melisa sohbette demese gözümden kacacakmis neredeyse. Ne ayıp. Sanki her Allah'ın günü parry okuyorum da, bak bak sjsjsj

Nerissa ya, sululuğu bırakırsak bi tarafa, nasıl mutlu etti bu fic beni bi bilsen. Parry benim ilk fanfiction şipim, ilk yazdığım ff parryydi. Bende yeri çok ayrı, çok. Ne zamandır da şöyle güzel yazılmış bi parry okumamıştım. Aldın götürdün beni vallahi.

Annelik ve pansy. Lohusa sendromlari öyle gerçekti ki ahahhah Harryye iyi cektirecegi belli. Ama Harry gerçekten de mükemmel koca olmamış mı? Yok yani böylesi mümkün değil. Canını yediğim, on numara baba ve koca olmuş. 

Komedi kısımları çok hoşuma gitti, ikisinin geçmişi hoşuma gitti, oocye kaçmadan bir araya getirmen hoşuma gitti. Hermione ve Ronla durumlarını araya katman hoşuma gitti. Muggle dünyasıyla sihir dünyasını bir araya getiren detaylar hoşuma gitti. Minik James çok hoşuma gitti. Her şeyi, her detayını hoşuna gitti yani. Diyecek bişey bulamıyorum. 

Soğuk bi günde yorgun argın işten eve gelmişim de bana tazecik sıcacık çay vermişler gibi geldi bunu okumak. Elin kalemin dert görmesin. Ve lütfen bizi hikayelerinden daha fazla mahrum etme, yazmaya devam et.

Teşekkürler <33

Yazarın Cevabı:

ahahahaah ne güzel girdin öyle, hoş geldiiin!

yaaa bilmiyorduuum, ayayayay Rowling bu kitapta daha ne düşman aşkı potansiyeli varmış da sen görmemişsin (:

etrafımda lohusalı kadınlar olunca, iyi yansıtmışım demek ki, herkes aynı şeyi söylemiş sddjhhjsdjd ay evet Harry maaaaşaaaalaah tü tü tü

yaaa utanan maymun emojisi yok mu buradaaa ?? beğenmene çok sevindim violet! hug 

çok mutlu ettin beni, yeni hikayelerde görüşmeyi umuyorum!

ben teşekkür ederim.

sevgiler,

 Yorumlayan: Astrid
Tarih: 01/01/21 19:32
Bölüm: One Shot: Jamie Potter
Beğendim

Misler misi, böyle bazen sıcak çikolata, bazen sıcacık bir battaniye gibi bir hikaye olmuş. Her kelimeden, cümleden o kadar keyif aldım ki. İkisini de çok güzel işlemişsin, özellikle Pansy'nin girdiği annelik psikolojisi, en ufak şeylere karşı bile hassasiyeti ilmek ilmek işlenmiş emek dolu bir hikaye çıkarmış ortaya. Cümlelerin güzelliği karşısında ise boynum kıldan incedir. Kalemine sağlık sevgili Nerissa, devamını kesinlikle bekliyor olacağım! Musmutlu ve sağlıklı yıllar dilerim, ilham hep seninle olsun.

Yazarın Cevabı:

ayy ayyy ayyy bende öyle bir his uyandırabilmeyi umuyorduuum heart-eyes

Bu güzel yorumun için teşekkür ederim, bütün endişelerime değmiş gözüküyor bu hikaye benim için, çok sağ ol (:

Ben de umuyorum. Huzurlu güzel bir yııl dileriim ben de sana! İlham perileri sende de coşsuun! (:

Sevgiler,Yorumlayan: Ayın Sakini thearchicat
Tarih: 01/01/21 19:10
Bölüm: One Shot: Jamie Potter
Beğendim

Selam Nerissa! Öncelikle mutlu yıllar dilerim:)

Bu senden okuduğum ilk hikaye ve parry de şiplemem ama kitabın kapağı o kadaaar tatlıydı ki okumaya karar verdim ve pişman da olmadım. Başından sonuna kadar sırıtarak okudum resmen aşırı tatlışko bir hikayeydi bayıldım^^

Aralara sıkıştırdığın savaş detayları da ayrıca hoşuma gitti, ve eskilere dair anılar. Hoş bir gerçekçilik katmış:)

Bebek jamie'yi öpüyorum kocaman <3 Eline yüreğine sağlık!!

Görüşmek üzere!

-sevde

Yazarın Cevabı:

merhaba Sevdeee, mutlu yılllarrr! (:

Eskiden türkfanfiction.net de yazardım ama ortaokul ve lisedeydim o zamanlar, buraya pek bir şey yazmadım henüz, kısmet bugüne bir taneymiş (:

Geçmiş arkaplanını oluşturmaya yardımcı olur diye düşündüm, gerçekçilik katmasına sevindim. 

Bebek Jamie'de sizlere öpücüklerini yolluyor! <3 Teşekkür ederiiim

Mutluu yılllaR!

Sevgiler,

 Yorumlayan: Atalente Praetorium
Tarih: 01/01/21 17:15
Bölüm: One Shot: Jamie Potter
Beğendim

Harry ve Pansy, onlar da güzeldi. Dünyanın bir yerinde bir çocuk sevilmediği için savaş başlatmış ama günün sonunda, yılın sonunda, savaş bittiğinde aşk kazanmıştı.

Allahım bu cümleden sonrası benim için yok

Ya inanamıyorum, gerçekten inanamıyorum, bu kadar canona oturan bu kadar ince işlenmiş, bu kadar güzel cümlelerle ifade edilmiş bi Parry daha okudum mu bilmiyorum. Dibim düştü, net dibim düştü.

Çok güzel. Pansy'nin bu kadar Pansy oluşu, Harry'nin yumuşaklığı, o sonra neler olabilirdi senaryosu ve bebek... Dünyanın en klasik mutluluğu heralde ama çok çok güzel.

İçim aydınlandı ya Nerissa, valla, ellerine sağlık <3

Yazarın Cevabı:

yaaaa ^^ merhabaaa

gerçekten miiii? çok korkmuştum çünkü iyi oturmaz karakterleri diye, beğenmene çok sevindim (:

Harry hep bana saf bir yanı olan çocukmuş gibi geliyor :') doğru en klasik mutluluk...

Güzel yorumun için çok teşekkürler, çok sağ ol! Çok mutlu ettin

Sevgiler,

 Yorumlayan: Ayın Sakini Always Fidelius
Tarih: 01/01/21 11:04
Bölüm: One Shot: Jamie Potter
Beğendim

Merhaba Nerissa!

Sırayla okuyordum ve sonunda kendi hikayeme gelebildim. Çok mutluyum şu an. Ayy bir şey diyeyim mi o promtlar arasındaki en favori iki üç tanesinin arasındaydı bu yazdığım ayyy ^^

Şato mu? Vovv Pansy bebeğim yine ödün vermemiş. Ay ama o lohusalık halleri gerçekten insanı delirtir. Bir de kızı bırakıp gitmiş bak eşek herif. Çabuk buraya geliyorsun Harry James Potter!!

Ayy bebeğin onu sevmediğini düşündüğü yer. Şu an Pansy sarılmak istiyorum Nerissa, nasıl güzel yazmışsın.

Ahahahs Çenesi düşük, ağzı bozuk, dili zehir, kendisi fettan, yıllarca canını bezdirmiş, burnundan getirmiş şu tanımı resmi Pansy Parkinson tanımı ilan ediyorum!

Senin bahaneleri mi yerim Pans. Harryciğim bunları hiç konuşmadan sırıtarak dinlemediyse ben de bir şey bilmiyorum.

Ahahahha benim ağzıma hshsh Harry gerçekten lanetleneceksin artık (tamam itiraf ediyorum bu burnu düşse almayacak cadının acı çekmesinden zevk alıyor olabilirim biraz)

Ah kuzucum içindeki en derin korkuya bak. Nerissa ne güzel yakalamışsın bu ayrıntıyı.

 

Ay Nerissa ne diyeceğimi bilemiyorum şu an!! Bu olabileceğini düşündüğümden de güzel olmuş. Temellerini, kişiliklerini o kadar güzel yapılandırmışsın ki bunun öncesi sonrası her şeyi okunur. Hatt ben döner döner bu hikayeyi tekrar okurum. Aman Allahım şu an gerçekten hediyemi aldım ve çok beğendim, çok sevdim <3 <3<3<3

Tek kötü tarafı şu an sayfalarca Parry okumak istiyorum, arkadaşlar bakın çok güzel bir çift her birlikte Parry'e düşüp Pansy'nin zaten kalkık olan burnunu biraz daha kaldıralım haydi!!

 

Nerissa her bir kelimene, onları yazarken oluşturduğun ince düşüncelerine teşekkür ederim. Mutlu ve bu hikayedeki kadar zevkli bir yıl diliyorum senin için.

Bu arada birbirimize çıkmamıza çok mutlu oldum ^^

Yazarın Cevabı:

Merhaba Fideliuuus!

Sitede yorumlarda seni tanımaya çalıştığımda bir ara bebek çoraplarından bahsederken Parry'i söyledin, ve ben yazmaya başlamıştım bile biliyor musun d24; (:

Aaa Pansy şatoda kalmazsa başka nerede kalabiliiir?  👒 ahshajdj resmi olarak tanımı verdim gitti 

Ben de onu düşündüm, Harry hem kadının kabul etmeyişiyle bir parça endişelenmiş ama bolca da eğlenmiştir dedim (: jdbskfk Harry'e biraz Pansy'in bozuk ağzı bulaşmış 

Uzun zamandır ne ficleri okuyorum ne kitapları, bir parça uzaktım bu yüzden bir parça korktum yazarken ama beğenmene çok sevindiiim (: Parry'i bana da alıştırdın, hay aksi ne yapacağız şimdi 🙊

Ben teşekküüüür ederiim, tekrar mutlu yıllar! ben de birbirimize çıkmamıza ve seni tanıdığıma çok memnun olduuum (: 

Görüşmek üzere.

Sevgiler,

N.Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()