Yorumlar: Madalyon

Yorumlayan: Ayın Sakini thearchicat
Tarih: 08/11/20 10:36
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Öcelikle merhaba!

Hikayeyi ana sayfada görünce bir okuyalım bakalım dedim. Sanırım Ige senin orijinal karakterin, diğer hikayelerini okumadığım için bilmiyordum ama hikayenin sonuna doğru kim olduğunu vs anlamaya başladım.

Hikayeyi genel olarak başarılı bulduğumu söyleyebilirim, konuşmalar vs doğal ama etkileyiciydi. Regulus'un hikayesi beni her zaman üzmüştür, Marlene'in de öyle, ama ben onu genelde Sirius ile shiplerdim ahaha.

Lakin gözüme birçok yerde yazım yanlışları takıldı. Hikayenin ilk yarısında birkaç tane ayrı yazılması gereken de da birleşik yazılmıştı ve benzeri gramer hataları vardı. Bunları düzeltmeye uğraşırsan hikayen artık tadından yenmez:)

Ellerine sağlık, görüşmek üzere

-sevde

Yazarın Cevabı:

Merhaba,

Teşekkür ederim bir şans verip okuduğun için. Evet orijinal karakterim olduğu bilgisini eklememiş olabilirim kusura bakma.

Regulus'un hikayesi beni de çok üzüyor. Ben Marlene ile shipleyip sonra onları hiç ayıramamıştım. Hatta uzun bir hikaye fikrim vardı onlarla ilgili başlayıp bitiremediğim için yayınlamamıştım.

Yazım yanlışları olmuş olabilir evet, edit yapmadan direk yüklemiştim. Edit yapmak zor geleceği için yüklemeden bırakacaktım muhtemelen hevesim kaçacaktı.

Çok teşekkür ederim tekrar.

Görüşmek üzere. Sevgiler,

JafeySonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()