Yorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 09/08/20 02:50
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Eh ne diyeyim, teşekkür ederim yani. Ben de ne zamandır kimse göğüs kafesimi yarmadı diyordum.

Yazarın Cevabı:

<3Yorumlayan: Ayın Sakini globbels Onaylı Yazar
Tarih: 01/08/20 17:08
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Tekrardan selamlar :) Seri yorum yapmaya başladım hayırlısı olsun artık :D 

Remus'u böyle suçlu hissederken görmek beni her zaman üzmüş ve yaralamıştır. Bilmiyorum, en suçsuzu, en masumu ve en arada kalmış olanı Remus'muş gibi gelmiştir bana hep. Ayrı bir sevgi hissederim her zaman ona. Böyle koruyup kollayasım, pamuklara sarasım gelir. Burada da o Sirius ile sarılamadan benim ona sarılasım geldi. 

Ama sonunda bir sıcak çikolata ve gülümseme eşliğinde oturmaları o kadar mutlu etti ki beni bütün hüznüm eridi gitti. Gerçi sonra o yazı hiç yaşayamayacak olmaları aklıma gelip beni temiz sarsmış olsa da elden ne gelir, biz anın sıcaklığına takılı kalalım. 

Yine duygusal olarak inişli çıkışlı çok güzel bir fanfic okudum, eline emeğine sağlık :) Ve tekrardan görüşünceye kadar sağlıcakla kal <3

Yazarın Cevabı:

Selaaam, itirazım olmaz :3

Ya zaten adamın öyle bir aurası var, yani bunca yıldır neden Remus'u suçlayan bir fan kitlesi olmadıysa biz de aynı sebepten softluğuna yıkılıyoruz, kırılıyoruz, seviyoruz da keratayı. Ama yani, reel olarak bakınca, böyle bir tarafı var meselenin... Remus'la aynı şeyi düşünüp durdum ben yazarken. James olsa Sirius'un ihanetini bu kadar kabullenip bu kadar bekleyebilir miydi? Veya örneğin Remus'un oğlu Tonks'un Muggle akrabalarının yanında kalıyor olsa ve kötü muamele görüyor olsa Sirius başına bilmem kaç para ödül konulmuş olsa da, bilmem ne kadar yasak olsa da harekette bulunmaz mıydı?

Ne konuştum be.

Teşekkürler yorumun için, beğenmene sevindim, keşke ve keşke olabilseydi öyle bir yazları :(

Görüşmek üzereeee!!Yorumlayan: Ayın Sakini Always Fidelius
Tarih: 01/08/20 12:32
Bölüm: One-Shot
Beğendim

Remus'un Sirius'un gerçekten ihanet edebileceğine inandığı onca yılı görmezden geliyoruz gerçekten. Bazı karakterlerin hatalarına karşı daha acımasızız bazılarına karşıysa çok daha toleranslı. Ve sanırım bu onları sevip sevmemizden çok Rowling'in ince işçiliğinin eseri. Çok güzel şeyler düşündürdün sabah sabah, elinize sağlık :)

Yazarın Cevabı:

Yani ben aslında bir kısmının da JKR'nin es geçişlerinden, bir ana karakter olarak Harry'ye fazla odaklanmasından ve boş alan bırakmasından kaynaklandığını düşünüyorum ama evet, okuyucu kitlesi olarak cidden biraz yanlıyız yahu.

Teşekkür ederim, beğenmene sevindim :3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()