Yorumlayan: tearsoftheoceans
Tarih: 11/08/20 01:53
Bölüm: Hep - Belki - Hiç
Beğendim
Yazarın Cevabı:

innocentYorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 01/08/20 18:33
Bölüm: Hep - Belki - Hiç
Beğendim

Ağğhh Snape'in ölmediği bir savaş sonrası gelecek mi? En sevdiğim yazar olabilirsin şu anda! Selam Fidelius! Henüz ilk paragraflarda minik bir detayla o kadar mutlu ettin ki beni devam etmeden önce özellikle teşekkür etmek istedim :) 

Ron sanırım yedisinde neyse yetmişinde de öyle olacak :D üç mini sandviçi tek seferde yemek de ne bileyim ahahahaha Ama Harry ile daha az görüşmeleri üzdü biraz ben hep bir arada olurlar diye hayal ediyordum. 

Pansy ile Harry'i daha önce çift olarak okumamıştım sanırım düşünüyorum da 🤨🤨🤨 doğrusu güzel çift çıkarmış bunlardan, okudukça ısındım bi. Gerçi bir ara Snape'in Hermione ile hala dans ettiğini görünce geçen zamanı ve yaşları bir kenara bırakıp bir parça çocukları pistten alalım, diye içten içe çığlık atmış olabilirim ama olsundu. Kıskançlık krizim tuttu yine çaktırmayın. Biz Harry ile Pansy e dönelim :) 

Ayyy olmuş bunlar, vallahi olmuş :D yeni shipimi buldum galiba :D Gerçekten de uyumlu ve tutkulu olmuş bayıldım :D Kitapta Pansy i başta sevimsiz gördüğümü kabul etsem de düşününce harry ile daha uyumlu oluyorlar draco ya göre, yeni bakış açısı için teşekkürler :) 

Eline kalemine sağlık Fidelius :D Yeni bir hikayede görüşmek dileğiyle kendine iyi bak :):):)

Yazarın Cevabı:

Fanfiction aleminde Severus'un yaşamadığı bir savaş sonrası dönemi reddediyorum 🙈

Büyüdüler artık, işler güçler başlarından aşkın napsınlar.

Ayy evet araya bir snamonie almadan duramadım, onlara da çok yakışırdı aslında bir song fic <3 <3 ron da pis pis bakıyor zaten hala ama elden ne gelir.

Olmuşlar mıığğ? Harry'e zaten çok az insan yakıştırabiliyorum, Pansy biraz yırtıcı ama aynı zamanda sakin. Dengeliyor gibi onu. Draco ile de tatlı olurlar ama dediğim gibi bu slyhterin/gryffindor çiftleri bir başka oluyor, ona da karşı taraftan birini yapacağız artık. 

Çok tatlı bir yorumdu, ben de okurken çok sevindim. Teşekkürler globbels ^^Yorumlayan: Atalente Praetorium
Tarih: 01/08/20 02:39
Bölüm: Hep - Belki - Hiç
Beğendim

AY SHIP CENNETI GIBI HIKAYI YAHU!

Selam!!!

Ya ben bu alternatif savaş senaryolarına bayılıyorum, komik gelebilir ama iyi yazılmış hemen hepsi beni kitaptakiden daha çok tatmin ediyor. Yani bir savaşın çok fazla yönünün olduğunu, karakterlerin çok fazla yönünün olduğunu hatırlamak güzel (lafı gelmişken Snape'in kahkaha atmasını yine de garipsedim üzgünüm).

Böyle ince işlenmiş bir Parry okumayalı epey oluyordu, güzel olmuş, gerçekçi olmuş, otuz yaşın getirdiği yetişkinliği ve zamanın geçişinin izini izlemek güzeldi. Sondaki öpüşmenin derinliği güzeldi. Harry ile Ginny'nin her şeyden sonra birbirlerine böyle şefkatle bakabilmeleri güzeldi. Ve Slytherin iğneleyiciliği ile kurnazlığı, tabii.

Zevkle okudum, ellerine sağlık ^^

Yazarın Cevabı:

Değil mi koskoca büyük savaş öyle bir kaç ayda bitip yedinci yılın bitişine nasıl denk gelsin, benim de içimde böyle birkaç yıl süren dark bir savaş hikayesi uhdesi var. 

Hımm orayı bir tekrar okuyayım, belki anlam karışıklığına neden olacak şekilde yazmışımdır. Düzeltme yapayım ama tabi ki kahkaha atan o değil Pansy. Severus'un kahkaha attığını düşünemiyorum, en fazla dudağının kenarındaki alaycı kıvrımla gülümser ya da bıyık altından sırıtır :D

Teşekkürler Atalente ^^ HEP'in vesilesiyle oldu, belki daha çok Parry okuruz buralarda :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()