Yorumlar: Wildflowers

Yorumlayan: Carmenta Onaylı Yazar
Tarih: 04/08/20 23:33
Bölüm: Wildflowers
Beğendim

Ahhh kalbim... Dean 😢

Sanırım 4 5 senedir Supernatural'dan epey uzağım, o yüzden okurken udak bir adapte olma süreci yaşadım. Dean ve Charlie'nin dinamiğini hep sevmişimdir. Başka bir hayatta ikisi nasıl olurdu diye düşünmeden edemedim okurken. Sanırım Dean'in sinirleri alınmış olurdu, pamuk gibi  böyle. Gerci bu evrende de Charlie'yle 1 ay kalsa aynı kivama gelir gibi.

Cok tatlıydı, ellerine sağlık <3 Benim için ufak da olsa guzel bir geri dönüş oldu.

Yazarın Cevabı:

Selaaam :3 Yorumun girişiyle bütün spn fandomunun iç sesi olmuşsunskfjdlg

Ben de aynı şekilde yıllardır uzaktım, sonra karantina oldu ve tabii yapmadığım her boş şeyi yaparken bir miktar spn de izlemiş olabilirim, bu fic onun dışavurumudur lol.

Ben direkt Charlie'li bölümlerde bile ona benzer tuhaf bir duyguyu hissederim ya, Dean'in ona olan o özel bağını, Sam'in yanında bile çok görmediğim rahat hatta onların normmalinden uzak samimiyeti, açık sevgiyi. Çok tatlılardı be cidden.

Teşekkürler yorum için <3

 Yorumlayan: Ayın Sakini globbels Onaylı Yazar
Tarih: 01/08/20 02:06
Bölüm: Wildflowers
Beğendim

Pembe saçlı Dean mi? NEEEE?! AHAHAHAHAHAH BU GECE RÜYAMA GİRECEK AMAA :D 

Selam Atalente :D dayanamayıp geldim ben yaa yarın dedim ama eheheh sürpriiz :D 

Ayyy İtalyan karameli miiiğğğ? Offf canım çekti, Dean bir top da bana ısmarlasana 🤤🤤🤤 

Ama yaaa oooooğğğğğ :/ Ama ama ama çok güzeldi bu ama yaaa :/:/:/:/:/:/ Böyle biraz hüzünlü, biraz mutlu ama sanırım genel olarak hüzünlü oldu benim için. Dean ve Charlie arasındaki o tarifi imkansız bağlılığa bayılıyorum zaten ve burada da o kadar güzel anlatmışsın ki. Hele hele sondaki kaybedeceğini biliyordu demen ve benin aklıma malum sahnenin gelmesi, sonrasında çiçeği sakladığını öğrenmem anlık olarak duygu durumumu altüst etti. Başta çok yükselip fluffy bir şekilde gidecek sanmıştım. Ama Dean deki durgunluk ve Charlie ile vakit geçirme isteği üzdü beni yaa, şu anda anlatamıyorum tam olarak hislerimi ama umarım anlamışsındır. 

Senin HEP ficleriyle derdin ne, diye çemkiresim geldiyse de artık yapacak bir şey yok, ne diyim. Globby burnunu çeke çeke ayrılır burdan ama yalan yok çok sevdim. Tepkim o yüzden. <3 Emeğine sağlık. En azından bunu kendi kafamda canona ekleyip hiç değilse birlikte zaman geçirmişlerdi diyebileceğim. Bana bu imkanı verdiğin için teşekkür ederim. Eline kalemine sağlık! Ve tekrar görüşünceye kadar kendine iyi bak :) 

Yazarın Cevabı:

Ahahahahaaa sanırım birbirimize aynı anda yorum yapıyorduk :3
Yemin ederim yazarken benim de canırım aşırı çekti, sonra Dean'le bir top dondurma yemek için neler yapabilirdim diye düşündüm ve şey, kendimi durdurup yazmaya devam ettim.
Şimdi şöyle, çiçeği saklaması ve komple bu ficdeki ortam bana çok in character gelmiyor açıkçası, o yüzden ooc uyarısını koydum fakat Charlie'nin ölümünü ve Dean'in o öldükten sonraki yasını izledikten sonra, tam da dediğin türden şeyleri düşünmek zorundaydım. Yani bir şekilde birlikte zaman geçirdiklerini, Dean'in onunla en azından bir top dondurma yiyecek toleransta ve rahatlıkta olduğunu düşünmek istedim hep. Yani, cidden, muhtemelen anlıyorum duygunu *hugs*
Benim için de headcanon bu tür bir şey, direkt bu olmasa da bunun gibi bir şey, dediğim gibi. Keşke sadece daha fazla vakitleri olsaydı... Bir yazları mesela.
Teşekkür ederim yorumun için, yahu bazı insanlar böyle bi farklı çok güzel çok samimi yorum yapıyo, sen de onlardan birisin, bayağıdır almıyodum böyle yorumları, teşekkürler :3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()