Yorumlar: Ivy

Yorumlayan: cankutpotter
Tarih: 20/03/19 17:59
Bölüm: İlk
Beğendim

Selamlar. :)

Yeni bir hikayeyle tekrar hoşgeldin.

Başlangıç olarak yeterli kanımca ve bazı paragraflar oldukça tanıdık. :) Rebirth'ün bir tür yeniden yazımını mı okuyoruz yoksa?

Petunia'yı farklı işlemişsin yine, ki ben bunu çok seviyorum. Ancak çocukların bir araya gelmesi ilk hikayede daha ayrıntılıydı, biraz fazla hızlı olmuş gibi geldi bu sefer.

Bir de şu çarptı gözüme.

"

Micheal Granger kahvesinin son yudumunu hızlıca içip, kahvesini katlamakla yetindi. Belli ki söyleyecek bir şeyi yoktu. Ayağa kalkarken “Akşama gelirim.” diye mırıldandı. Alexis alnını ovuştururken arabanın garajdan çıkma sesini duydu, bazen bu muameleyi gerçekten hak edip etmediğini sorguluyordu."

Şimdi burada gazetesini katlıyor yerine kahvesini katlıyor yazmışsın, hızlı yazmaktan kaynaklanıyor sanırım. Bir de adam daha kapıdan çıkmadan garaja gidiyor gibi olmuş sanki.

Tüm bunlar dışında hikayelerini ne kadar sevdiğimi tekrar söylememe gerek yok sanırım, istediğin takdirde her türlü desteği de sağlarım. Umarım uzun soluklu olur da ben de doya doya okur yorumlarım. :) Okuyacak çok fazla hikâye kalmadı artık.

Görüşmek üzere, devamını merakla bekliyorum... :)

Yazarın Cevabı:

Selam cankut,

Bir çeşit diyebiliriz...

Ama ilk kısımların Harry ve Hermione üzerinden gitmemesi gerektiğini düşünmeye başladım, önce geçmiş hikayeyi detaylı bir şekilde anlatmayı istiyorum. Biliyorsun, bolca yeni karakter var, ve hepsi de önemli olacak. Onların hikayelerini anlatmadan bam diye olaya girişmek sağlam bir temel oluşturmaz gibi geliyor artık.

Yine eski hikayeden paragraflar bulacaksın, kafamdaki rebirth'ü yazmazsam rahat edemeyeceğim asla çünkü.

Biraz düzelttim, ama orada ne kadar hızlı hareket ettiğini adamın anlatmak için o şekilde yazdım. Oraya dokunmayı düşünmüyorum. :D

Teşşekkür ederim!



Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()