Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 28/02/19 16:59
Bölüm: En Güzel Hikaye
Beğendim

Calypso döktürmüş gene gençler, dağılın... Selam calypso! Görüşmeyeli nasılsın bakalım? 

Sonunu o kadar güzel bağlamışsın ki sıkıcı, durakta bekleme rutinim bir anda ayakta sallanmaya ve soluksuz okumaya dönüştü. Umarım otobüs kaçmamıştır bu arada ahshahah Her neyse, biz bölüme dönelim :)

Bir yazarın hırsı, günümüz genç yazarlarının durumu ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. İtiraf ediyorum o hırs ve kıskançlık bende de var ama hırs kendime karşı var. Kendimle yarışıyorum bir nevi, başarılı oluyor muyum, onu bilemeyeceğim :D Ve itiraf ediyorum, bölümü kıskandım! ahahahah Merak etme kitaplıktan kitabı çalıp kaçmayacağım! :D Sadece çok beğendiğimi söylemek istiyorum, eline kalemine sağlık. globy like it :D

Yorumu biraz daha uzatacaktım ama parmaklarımı soğuktan hissetmemeye başladım ahshahah ceplerim beni bekliyor, şimdilik hoşçakal calypso! Kendine iyi bak, tekrardan görüşmek dileğiyle...

Yazarın Cevabı:

Merhaba Globb, iyiyim, normal seyrinde devam ediyor hayatım. Umarım sen de iyisindir :) Öncelikle tekrar teşekkür etmek istiyorum, çok mutlu oldum yorumlarını görünce. :)

Kendime karşı yarışma durumu bende de var ve bence bu iyi bir şey, her seferinde daha öncekilerden daha iyisini yazmaya çalışmak yani. Çünkü bunu yapmazsak hep yerimizde sayarız. Ve ne yalan söyleyeyim, bazen burada öyle hikayeler okuyorum ki ben de, imrenmemek elde değil gerçekten :D Sen de bu yazarlardan birisin mesela.

Umarım benim yüzümden otobüsünü kaçırmamışsındır hahaha :D 

Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için, diğer yorumlara da döneceğim sırayla. Görüşmek üzere :) Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()