Yorumlayan: Rosella
Tarih: 28/12/18 23:13
Bölüm: Dünya'nın Son Günü
Beğendim

Çok güzel yazıyorsun Calypso. Mevsimlerin sembolik uyumları ilk başta klişe gözükse de aslında gayet hoş olmuş... 

En çok en sevdiğim mevsimin kısmını beğendim, yani sonuncuyu :) "Bir anka kuşu kaç kere doğabilirdi küllerinden? Üstü örtülen ölümlerden doğuracak bir şey olmasa bile yine de doğar mıydı anka kuşları?" kısmı favorim.

Ve yolları kesişen dört arkadaş olarak mevsimleri düşünmen de çok tatlı :'D 

Eline sağlıık ve tabii tebrikler <3

Yazarın Cevabı:

Merhaba Rosella :) Kış, aralarında beni en zorlayan kısım olmuştu, sonu nasıl toparlayacağım derdine düştüğümden belki de biraz. Anka kuşu kısmını yazarken ben de çok sevmiştim, çok sevindim senin de beğenmene. :)

Benim de favori kısmım en sevdiğim mevsim, yani ilkbahar. :D

Çok teşekkür ederim güzel yorumun için. Görüşmek üzere ^^Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 28/12/18 18:14
Bölüm: Dünya'nın Son Günü
Beğendim

Ohaaa! OoO Calypso bu neee?! YA BU EFSANE BİR ŞEYDİ YAA! 

Öhöm şey selam :D yalnız cidden efsaneydi, her biri ayrı ayrı gözümde canladı, her bir mevsimin ayrı bir kişiliği alan vardı ve kış benim için direkt oğlak burcuydu :D niye bilmiyorum ama kışa en çok yakıştırdığım o oldu. Bütün soğukkanlılığı, soğuk bakışları vs. (Globby kendisi de oğlak ama istisnalardan, o yüzden çaktırmıyor) Gerçekten müthişti. Mevsimleri kişileştirmen ayrı bir detaydı, olaylar ayrı bi detaydı. Otobüste ağzım açık okudum. 

Bi de şey böyle, daha okumaya başlar başlamaz ilkbaharfan mı bahsediyor, diye düşünmüştüm. Mevsimleri mi anlatmış falan, sonra bi de baktım gerçektwn öyle. 

Valla eline kalemine sağlık, iyi ki özgünden yazmak istediğimi tamamlayamamışım dedim ahahshah hiç şansım yokmuş :D oylama olsaydı da kazanacağına eminim ben en hiç dert etme:D tüylerim diken diken okudum valla helal olsun :D Tekrardan tebrikler, tekrardan görüşmek dileğiyle kendine iyi bak :D 

Yazarın Cevabı:

Selam Globb :D Utandım şu an biraz, öncelikle övgülerine teşekkür ediyorum <3 Sen de özgün yazsaydın sıkı bir rakibim olurdu bence, bir dahaki yarışmaya artık.

Kış benim için yay burcuydu ya, oğlak da yakışıyor aslında ama seçecek olsam yayı seçerdim herhalde.

Başlarda ne anlattığımda kendim de emin olamadım desem inanır mısın :D Yazıyoruz bir şeyler ama hadi bakalım, diye devam etti bir süre sonra ilkbaharın kısmının sonuna geldiğimde azıcık belli edeyim ne yazdığımı falan diyerek araya ilkbahar kelimesini sıkıştırdım. :D Hikayenin başlangıcı ve sonu zorladı beni biraz, sağ olsun.

Tekrar çok teşekkür ederim ve ben de seni tebrik ederim. Görüşmek üzere <3

 Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()