Yorumlar: masa başı iş

Yorumlayan: sinsihobbit
Tarih: 11/07/19 19:26
Bölüm: masa başı iş
Beğendim

Bunu okur musun bilmiyorum fakat çok içimden gelen bir şeyi söylemek istedim birden bire. Seninle tanıştığımda daha ortaokuldaydım Silver, şimdi lise bitti. Seni turkfanfiction.net sitesinde tanıdım. Orada nickin daha farklıydı (Cyristal gibi bir şey vardı diye hatırlıyorum.) Sürekli yorum yazdığım hesapların şifrelerini unuttuğum için ya yazdığım yorumların ben olduğunu anlamazdın ya da sürekli şifrelerimi unuttuğum için ben yorum yazmazdım ama sürekli burada HP fanficlerini okurdum. Arada hala kafama esip The Black Diary, Monlight Shadow gibi (ve diğerleri de tabi ki.) hikayelerini okurum. Hatta Irina Prewett/Sirius Black çiftini anlattığın The White Wolf hikayeni bile çok net hatırlıyorum. O TFF'de kalmıştı ve bölümleri buraya atmadığın için çok derin bir üzüntü yaşamıştım. Bilseydim tüm bölümlerini bir yere kaydederdim :'). Daha güncel yazdığın bir platform varsa orda da yer almaktan mutluluk duyarım. Yıllar sonra siteye bir göz atmak istedim ve seni buldum -Şaşırtıcı bir şekilde şifremi hatırladım.- Umarım bu mesaj gününü aydınlatır, ne zaman görürsün bilmiyorum gerçi.

Yazarın Cevabı:

hey, selam!! çok mutlu oldum bu yorumu alınca! 

Lise mi bitti :') BAŞARILAR DİLERİM!! ben de demek ki seninle tanıştığımda lisedeydim şimdi üniversiteyi bitirdim... tff'deki kullanıcı adın neydi? hakikaten çok merak ettim, oradan kalma yorumlarımı falan saklıyorum çünkü. aşırı mutlu oldum eski ficlerimi hala okumana, çok teşekkür ederim ^^

o hikayeye hiç devam etmedim çünkü benim görüşüme göre çok kötü gitmişti dlkfjgldf ama istersen bana mailden ulaşabilirsin, tamamını atabilirim? 

şöyle, artık yazdığım şeyler genelde ingilizce oluyor. onların da zaten bir kısmı burada bir kısmı da ao3/selemetis'te. HP yazmıyorum eskisi gibi, ara ara arkadaşlarıma çapulcu drabbleları falan yazıyorum öylesine. 

çok teşekkür ederim bu yorum için, gerçekten aşırı keyiflendim ve umarım sen de bu cevabı okur en az benim kadar keyiflenirsin. 

lütfen bana twitter mail vs bir şekilde ulaş, sohbet etmeyi çok isterim. 

kendine iyi bak, umarım görüşürüz <3Yorumlayan: Rosella
Tarih: 11/12/18 21:31
Bölüm: masa başı iş
Beğendim

Hahaha çok keyifliydi, eline sağlık <3 (ahlak masası esprisine sesli güldüm)

Yazarın Cevabı:

heeey selam!!! cok tesekkur ederim <3Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()