Yorumlar: Sadece Bir An

Yorumlayan: Rosella
Tarih: 11/09/18 20:26
Bölüm: Sadece Bir An
Beğendim

Evet evet, lütfen bu konuda bana neler düşündüğünü söyler misin? Yani hep Snape'e acıdık ve acıyoruz, saf bir aşkı vardı ve kalbi hiç tatmin olamadı... ama Lily daha ne yapabilirdi ki? Zaten evet yeterince cesur olamayıp düşüncelerini de açmadı. Sadece bu konuda sürekli James'in ikisini engellemiş gibi gözükmesi doğru mu bilmiyorum. 

Lütfen Severus'un neler hissettiğini daha fazla anlat, gerçekten onu anlamak istiyorum :')

Ve çok güzel yazıyorsun eline sağlık <3

Yazarın Cevabı:

smilesmilesmile çok sağol Rosella.

Bence Lily ile Severus'un birlikte olmasını engelleyen James değil, tamamen Severus. Babası ile problem yaşadığını ve kötü bir çocukluk geçirdiğini görüyoruz kitapta. Bence her zaman özgüven eksikliği vardı. O yüzden asla Lilly'ye açılamadı. James tek suçlayabileceği kişiydi sadece. Ve Lily, arkadaşlarına olan bağlılığı olmasa James'i asla seçmezdi (ama Severus öfkeye kapılıp tek arkadaşına neler dedi). James sadece seçildi, o kadar (elbette çok masum değil ama Lily tamam demese James yalnızca uzaktan bakardı Lily'ye).

Yakın birkaç Severus denemem daha olacak. Umarım onları da severek okursun. Görüşmek üzeresmileYorumlayan: Rosella
Tarih: 11/09/18 02:05
Bölüm: Sadece Bir An
Beğendim

Snape'in düşüncelerini okuyunca James'ten soğuyorum ister istemez ama işte... Üzgünüm Severus, zorla güzellik olmuyor :( Duyguların içimi acıtıyor ama eğer o böyle mutluysa yapacak bir şey yok...

Yazarın Cevabı:

Yorumun için çok teşekkürler sevgili Rosella. 

Keşke Severus az daha kendine güvenebilseymiş... Ama Dumbledore'un da dediği gibi, sevgisiz yaşamak dünyanın en kötü şeyi. James ise çok sevilerek büyütülmüş bir çocuk... Ah söyleyecek daha çok şeyim var ama... :)

Zaman ayırıp yorum biraktiğin için tekrar teşekkürler smileYorumlayan: Carmenta Onaylı Yazar
Tarih: 05/09/18 22:57
Bölüm: Sadece Bir An
Beğendim


Yorumlayan: Calypso Onaylı Yazar
Tarih: 05/09/18 13:48
Bölüm: Sadece Bir An
Beğendim


Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()