Yorumlayan: austenviolet Praetorium
Tarih: 06/07/18 14:07
Bölüm: Pijama Partisi
Beğendim

Bi-tir-diim!!

Birkaç gecedir yatmadan önce okuyorum, dün gece bitti. Bayağı bayağı unutmuşum ama şey gibi oldu, böyle zaman döndürücüyü çevirmişim de eski fandom günlerini izliyormuşum gibi. Hele o zamanında hepimize çok mantıklı gelen klişeleri gördükçe akjhgjkl (no offense ama varlar yani)

Hayır bi de 16 yaşındaki çocukların yetişkin gibi davranıp düşünmesi var lol Draco puro yaktı bi ara orda koptum ben akljhklşlkj :D Neyse gömmeye gelmedim, hep sevdiğimden diyorum böyle :D Benim eski ficlere nazaran gayet okunabilir kalıyor bu, hatta bayağı şaşırdım var ya, kaç yıl önce yazmana rağmen çok da bir hatası yoktu. Azcık vardı :D

Ya bi ilhamın gelse de buna devam etsen ne güzel olur var ya, hadi be Nat, yaparsın sen.... Hem bak son bölüm ne kadar güzel olmuş, var bunda daha iş, hadi :* Sana ol ilhamlar diliyorum, görüşmek üzere! <3

 

Yazarın Cevabı:

Haha yok ne offensi canım zaten başına yazdım kocaman "klişe dolu" diye, ben de tekrar okumasını yaparken çok güldüm. Draco benim için her zaman viski içen/puro yakan bir zengin çocuğu olacak AU veya 16 fark etmez.

 

O son bölümü yazalı da baya oluyor. Aslında bende her bölüm, sonuna kadar planlı ama ama KİM YAZACAK O KADAR ŞEYİ başlarken 4 ciltlik kitap yazıcam diye planlamışım maşallah.

 

Sana nostalji yaptırabildiysem ne mutlu açar açar birlikte güleriz. :DYorumlayan: Marisol Onaylı Yazar
Tarih: 25/06/18 14:33
Bölüm: Pijama Partisi
Beğendim


Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()