Yorumlayan: RudySteiner
Tarih: 01/04/17 18:02
Bölüm: Yalnız Uyuyamam
Beğendim


Yorumlayan: BademliiMagnum
Tarih: 19/09/15 18:06
Bölüm: Yalnız Uyuyamam

Ya ama bunlar çok sevimli! İnsan gelecek yanakalrını sıkacak filan. :D Bir de şey soracağım sana. Yanıtladığın yorumlarda geriye kalan hikayelerinin tek bölümlük olduğunu söylemişsin. Hiç uzun soluklu yok mu? :( Birde Snamione Hikayeleri diye arattığımda sen çıktın. Sadece Kütüphane'yi mi yazmıştın? :D Yazarın Cevabı:

Di mi? Bayııyorum onlara ya, şeker şeyler <3 <3

HP uzun soluklu yok sanırım, yani hatırladığım kadarıyla Sevgili Arkadaşım, Kütüphane ve Leblanc Kızı bitmiş uzun soluklu HP hikayelerim sadece. Onun dışında yarımlar var, özgünler var; ama gene o kadar uzun ve bitmiş yok maalesef... Üç dört bölümlükler var ama. :D Ve evet, uzun snamione bi tek Kütüphane; birkaç tane de tek bölümlü var sanırım... Bi de Yeni Başlangıçlar var ama devam edemedim ona. :/Yorumlayan: Luna Onaylı Yazar
Tarih: 04/01/15 23:32
Bölüm: Yalnız Uyuyamam

Aynen oyle, Isaac'in ice kapanikligindan da kaynakli tabii, Scott afallasa da kabullenir hemen ay yerim <3 Jeff'i yolmak istiyorum, Sterek'i de katletmisti zaten.

Yaz yaz yazz <33Yazarın Cevabı:

yolalım valla hak ediyor beceriksiz :P

<3Yorumlayan: Luna Onaylı Yazar
Tarih: 04/01/15 22:38
Bölüm: Yalnız Uyuyamam

YAA!! O donem ben de oyleydim, saga sola Scisaac diye kosturur halde :D

Ay ama cok guzeldi, gercekten tam Scott'a yakisir bir kabullenisti, o boyle bir seyi farketse muhtemelen sakince kabullenirdi. Nedense bir sure kendine itiraf edemeyen Isaac olurdu gibi geliyor. Ficlerimde genelde tersini islerim gerci ama..

Cok guzeldi Violet, as always. Sen hep Scisaac yaz ben hep okurum <3

 Yazarın Cevabı:

aww di mi? sonra Jeff Davis şipimizin ağzına... Neyse -_-

Teşekkür ederiim, sevindim beğenmene... Bana da öyle geliyor hep, Scott belki ilk başta bi inanmaz falan ama normal karşılar yine de eminim. Isaac duygusal konularda daha tereddütlü...

Yazarıım, OTPm değil mi, aklıma geldikçe yazarım :D scisaac <3 <3 <3

teşekkür ediyorum yorumun için Luna, görüşmek üzere <3Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()