Yorumlar: Beyaz Gül

Yorumlayan: globbels Onaylı Yazar
Tarih: 28/02/19 19:36
Bölüm: Beyaz Gül
Beğendim

Sana bir şey diyeyim mi calypso? Severus un yanına kimseyi yakıştıramazdım ben, benim için o hep yalnız olmalıydı. Çünkü onun sevgisi, o aşık olduğum aşkı lily e özel olmalıydı. O yüzden de severus un başkalarıyla shiplendiği hikayeleri okumazdım, daha doğrusu okuyamazdım. Kaldıramazdım onları. Sadece bir iki kere remus ile olduğu slash hikayelere denk gelmiştim, o da hani tamamen farklı hislerdeki bir severus tu haliyle. Bir şekilde okuyabilmiştim o yüzden, ancak hala tercih etmiyorum o ayrı, remus la falan arkadaş olmaları daha çok hoşuma gidiyor. Her neyse, senin hikayelerini okudukça şunu fark ettim. Severus Narcissa ile olabilirmiş aslında. Belki lily e olan aşkı gitti ama en az ona eş değer nitelikte bir sevgi ve bağlılık hissediyor narcissa ya karşı. Şey gibi aynı, isimler ve görünüşler değişmiş, geriye kalan her şey aynıymış gibi. Sanırım bu yüzden sevdim ve okumaya devam ediyorum. Bundan mütevellit tabularımdan birini yıktığın için seni tebrik ediyorum. 

Bu arada ilk bunu okumaya başlamış, son rol ü atlamıştım. Çünkü yine severus un ölümüyle karşılaşmak istemiyordum ama ilerledikçe farklı bir olay olduğunu kavradım ve bunu yarıda kesip son rol e daldım. Onu bitirip tekrar buraya dönünce gerçekten çok daha anlamlı oldu. Benim şu anda asıl merak ettiğim, aradan geçen bir yıl içerisinde nelerin olduğu. Lucius ve draco ne oldu, narcissa nın ölümünü nasıl öğrendiler veya snape ne zamana kadar narcissa rolünü üstlendi? :) Belki ilham gelir ve bu bir deli globby nin bitmek bilmez sorularını cevaplarsın. :D Valla eline sağlık calypso, daha bunun üstüne laf söylemek düşmez. Beni benden aldın yani :D Görüşünceye kadar kendinize iyi bakınız efendim ;)Yorumlayan: Jessica Dumbledore
Tarih: 06/07/15 15:56
Bölüm: Beyaz Gül
Beğendim

Selam Calypso! (Yine ben) :D

Serinin diğer hikayelerini okumadım (şu anda bitmiş hikayelerde alfabetik sırayla gidiyorum da) ve çok Narcissa&Severus da okumam (ailecek Malfoy fanı çünküü :P) – ama bunu çooooo....k sevdim! Ağlayan Severus'u hayal edemedim pek, ama sözü ve betimlemeler ve yazım falan çok çok çok güzeldi. Severus'un duyduğu acıyı, pişmanlığı ve özlemi hissettirdin bana (hissettiremeyenlerin aksine) ^^

Seri adını da çok sevdim, cuk oturmuş ^^

Kalemine sağlık der ve başka bir hikayede (ki çok uzun süre geçmeyecek aradan, seni temin ederim) görüşürüz! ^^ Yazarın Cevabı:

Öncelikle bu, geç verilmiş cevap için özür diliyorum. Yorumun tam doğum günümde geldi, doğum günü sürprizi gibi oldu bana. Bunun için de çok teşekkür ediyorum. :)

Malfoyları ben de çok severim, çok çok severim. Ama bu çifte de ayrıca bayılırım. :D

Çok teşekkür ederim tekrar yorumun için. Beğeneme çok sevindim. Görüşmek üzere :)Yorumlayan: polyjuicepotion Praetorium
Tarih: 28/12/14 15:34
Bölüm: Beyaz Gül
Beğendim

uzun zamandır bi şeyleri okumayı reddediyorum ama işte senin hikayeni okudum ve bana ilham verdin, dolayısıyla çok teşekkür ederim, ellerine sağlık, ne güzel yazmışsın, vay be, çok güzel. ığğğğığığı ne yazsam onu bile bilemedim.Yazarın Cevabı:

Ay çok teşekkür ederim. :) Umarım işe yarar bir ilham vermişimdir. Yorumlayan: Loras
Tarih: 21/12/14 20:24
Bölüm: Beyaz Gül
Beğendim
Son Rol hikayeni TFF'de okumuştum, hayran olmuştum.
Buda çok güzel olmuş.
Severus'un duygularını çok güzel yansıtmışsın.

Haliyle o gece sonrası asla hayatı düzene giremez ya. Sevdiğin kişi, seni kurtarmak için ölüyor. Hemde onu doya doya sevemeden... :(
Betimlemeler, anlatım, konu herşey mükemmeldi.
Harikaydı!
Sanırım bu çifte karşı ilgi duymaya bşaladım :))
ellerine sağlık Calypso,
diğer hikayelerde görüşmek üzere :))

Yazarın Cevabı:

E tabi, geç buldum, çabuk kaybettim durumu oldu Severus için. Yazarken kendi kendime bunalıma girdim zaten, "Ben bunu Severus'a nasıl yaptım?" diye. :D 

Çok çok teşekkür ederim yorumun içinn... Çok mutlu oldum beğenmene. :) 

Ve son olarak, bir gün tüm üyeler bu çifti sevecekkkk :D

Görüşmek üzere :)Yorumlayan: Selemetis Onaylı Yazar
Tarih: 21/12/14 15:08
Bölüm: Beyaz Gül
Beğendim

Ay iyi ki fikir vermisiiim, nasil sevindim, anlatamam! Cok duygulu olmustu. Yani Son Rol'den sonra boyle bir sey gerekiyormus. 

"Kocasi bile bunu bilmiyordu." Derken "Kocasi dahil hic kimse'' anlaminda miydi? Sanki "Kocasi bunu bile bilmiyordu." Dersen Lucius'a daha iyi lf carpmis olursun gibi geldi.

Ellerine, kalemine, ilhamina sagliiik!Yazarın Cevabı:

Evet ya gerekiyormuş :) Teşekkür ederim Su bu fikri bana verdiğin içinn :D 

Gözümüzden kaçmış orası demek ki, "bile"nin yeri değişince daha iyi oluyormuş. Düzelteyim orayı.

Teşekkür ederim yorumun içinn :)Sonuç yok.
Yorum yapmak için giriş yapmalısın. ()